Ürün Filtresi
Kelime Arama Filtresi
 
Kullanım Şekli
İŞLEMCİ TÜRÜ
İŞLEMCİ
RAM
HARDDİSK KAPASİTESİ
İŞLETİM SİSTEMİ
EKRAN KARTI
OPTİK SÜRÜCÜ
EKRAN BOYUTU
EKRAN ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ
DOKUNMATİK EKRAN
BLUETOOTH
Özel Kriterler
Fiyat Aralığı
ile TL arası
Microsoft Surface

Microsoft surface tablet pc fiyatı ve microsoft surface modelleri

1 adet ürün listelendi.
1 adet ürün listelendi.
  • 1

Microsoft Surface Tablet PC Modelleri ve Fiyatları:

Microsoft Surface ilk olarak 2007 yılında tüm dünyaya duyurulmuştur. Eski zamanlara nazaran sesini dünyaya son yıllarda daha çok duyuran Microsoft, aradan geçen yıllar içinde bir dünya devi olmuştur. Ancak bu zenginliği herkesin düşündüğü şekilde sadece geliştirdiği işletim sistemini satarak değil ayrıca sektördeki büyük açıkları kapatabilecek nitelikte yazılan yazılımların kendisi için tehlike teşkil edecek aşamaya getirmeden satın almasıyla başarabilmiştir. Microsoft, grafik ara birimli işletim sistemlerinin yanı sıra içeriğiyle ve tasarımıyla Surface Tablet harikasını siz değerli müşterilerinin beğenilerine sundu. Gerek içerik olarak gerekse dizayn olarak Surface Tablet’ler diğer tabletlere nazaran birçok farklı özelliğe ve hıza sahip.

Neden Surface Tablet?
Kalite, şıklık ve dizaynı bir arada sunan Surface Tabletler çeşitli modelleriyle ve hızlı oluşuyla tam görsellik ve hızı bir arada isteyenlere göre. Üstelik uzun pil ömrü ve ısınma problemi olmadan kolay kullanım sağlaması teknoloji severlerin daha da dikkatini çekmiş durumda. Uygulamalar arasındaki sorunsuz geçiş ve ses kalitesi de Microsoft Surface kalitesinin tercih nedenleri arasında yer almaktadır. SSD olarak zengin depolama alanına sahip Surface, hem Türkçe klavye hemde İngilizce klavye olarak sizlerin memnuniyetine göre düzenlenip satışa sunuluyor. Kullanışlı ve yumuşak kullanımıyla Surface Pen ile tabletinizde harikalar yaratacaksınız.

Dilediğiniz Surface tablet modelleri iyi fiyat ve uygun ödeme koşulları ile İstanbul Bilişim’de. Orijinal aksesuarlarını da edinebileceğiniz www.istanbulbilisim.com de ürünler aynı gün kargoya verilmektedir. 600 km ye kadar bir günde teslim edilerek bu alanda bir rekorun da sahibidir.
yükleniyor