Minibatt Wıreless Chargıng Pad Icharger 1C FC

Yorum Yap
Stok Durumu: Stokta Bulunmuyor
6 Taksit Seçeneği
Açıklama
Model Kodu MBICHA
Kablosuz hızlı şarj cihazı

Kablosuz hızlı şarj cihazı iCharger, Mobil telefonunuzu veya herhangi bir 5V veya 9V elektronik cihazınızı rahatça şarj edebilmek için tasarlandı. Mükemmel beyaz mat kaplamalı ve cilalı yüzeyi ile yeni miniBatt iCharger, normal kullanım sırasında şarj noktasını en üst düzeye çıkarmayı sağlayan silikon şeritler içerir.

QI standart sürüm 1.2 ile yüksek kalitede A11 indüksiyon bobini ve orta güç teknolojisi ile 9V maksimum üretime uygun olarak geliştirilmiştir.

Kötü ve karmaşık kabloları unutun ve miniBatt tarafından tasarlanan yeni iCharger kablosuz hızlı şarj cihazı ile en basit şekilde kablosuz şarj etmenin tadını çıkarın.

Dünya Güç Konsorsiyumu’nun bir üyesi ve yetkili Apple geliştiricisi olan MiniBatt, Qİ kablosuz şarj teknolojisi ile ürün geliştirmek için üreticiler birliği sertifikalıdır. MiniBatt kablosuz şarj cihazları geliştirmek için kapsamlı bir programa sahiptir.

MiniBatt iCharger, iPhone 8 / 8plus, iPhone X ve Samsung da dahil olmak üzere tüm Qi kablosuz cihazlarla uyumlu, yüksek performanslı bir indüksiyon bobini içeren ve hızlı şarj özelliği ile pratik bir kablosuz şarj cihazıdır.

Dağınık kabloları unutun ve yeni miniBatt iCharger ile kablosuz şarjın tadını çıkarın.

Minibatt Wıreless Chargıng Pad Icharger 1C FC
Minibatt Wıreless Chargıng Pad Icharger 1C FC
Minibatt Wıreless Chargıng Pad Icharger 1C FC

NİTELİKLER

  • Hızlı şarj desteği
  • Aşırı şarj koruması
  • Ultra düşük enerji ile bekleme modu
  • Sağlam ve dayanıklı yapı
  • Tabanda ve yüzeyde kaymayı engelleyici silikonlar

PAKET İÇERİĞİ

  • iCharger kablosuz hızlı şarj cihazı
  • Mikro USB kablo
  • Kullanım kılavuzu

Minibatt Wıreless Chargıng Pad Icharger 1C FC

Minibatt Wıreless Chargıng Pad Icharger 1C FC yorumları

Minibatt Wıreless Chargıng Pad Icharger 1C FC
Çok İyi (1)
100%
İyi (0)
0%
Ne İyi / Ne Kötü (0)
0%
Kötü (0)
0%
Çok Kötü (0)
0%

5

Ortalama Puan

Ürün adresinize ulaştığı günden itibaren 14 gün içinde 0850 333 0 912 numaramızdan müşteri hizmetlerimizle irtibata geçerek iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

İade talebinizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Servis tarafından kurulum gerektiren ürünlerin kurulumunun yapılmasıyla ürünler kayıt altına alınmış olur. Böylece ikinci el statüsüne girmiş olur. İlgili mevzuat gereği cayma hakkı kapsamında "ürünün yeniden satılabilir özelliğinin kaybolmaması" gerekmektedir. Bu nedenle de servis tarafından kurulumu yapılmış olan ürünlerde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

Her türlü yazılım ve programlarında, DVD, DIVX, VCD, CD, MD, videokasetlerde, bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemelerinde (toner, kartuş, şerit v.b) ile kişisel bakım / kozmetik malzemelerinde cayma hakkının kullanılabilmesi için mal/hizmetin ambalajının açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları şartı bulunmaktadır.

*Ücret iadesi; iade işlemleriniz onaylandıktan sonra kredi kartınıza / banka hesabınıza 3 iş günü içinde yapılmaktadır.
Ödeme işlemlerinin hesaba yansıma süresi bankalara göre farklılık gösterebilir.

Lütfen aşağıdaki bilgilendirme yazısını dikkatlice okuyun...

  • Bu sitede gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz.
  • Üreticiler ve İstanbul Bilişim ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü İstanbul Bilişim sorumluluk kabul etmez.
yükleniyor