Minibatt Wıreless Chargıng Pad M1 5V

Yorum Yap
Stok Durumu: Stokta Bulunmuyor
6 Taksit Seçeneği
Açıklama
Model Kodu MBM1
Kablosuz şarj pad neleri vaad ediyor?

Kablosuz şarj pad ile şarj kolaylığını maksimuma çıkaran minibatt M1 oldukça zarif ve hafif. Yer işgal etmez. Ofisinizde, evinizde ya da yatak odanızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Priz ve kablo derdine son verir.

Telefonunuz şarj olurken aksama, yavaşlama gibi problemler yaşamaz. Şarj verimliliği bakımından değerlendirildiğinde yüksek bir şarj verime sahiptir.

Kablosuz şarj teknolojisi; kullanıcılar tarafından tercih edilmeye başlandığı andan itibaren kullanım kolaylığından dolayı takdir topladı. Teknolojiye gösterilen yüksek ilgi kablosuz şarj pad talebini de beraberinde getirdi.

Kullanım açısından oldukça basit ve yanınızda taşımanız için oldukça hafif tasarlandı.

Minibatt Wıreless Chargıng Pad M1 5V
Minibatt Wıreless Chargıng Pad M1 5V
Minibatt Wıreless Chargıng Pad M1 5V

NİTELİKLER

  • Ultra hafif
  • Tüm qi destekli cihazlar ile uyumluluk
  • Compact doku
  • Daha fazla verimlilik için çift sarmal

PAKET İÇERİĞİ

  • M1 kablosuz şarj pad
  • Mikro USB kablo
  • Kullanım kılavuzu

Minibatt Wıreless Chargıng Pad M1 5V

Minibatt Wıreless Chargıng Pad M1 5V yorumları

Minibatt Wıreless Chargıng Pad M1 5V
Çok İyi (1)
100%
İyi (0)
0%
Ne İyi / Ne Kötü (0)
0%
Kötü (0)
0%
Çok Kötü (0)
0%

5

Ortalama Puan

Ürün adresinize ulaştığı günden itibaren 14 gün içinde 0850 333 0 912 numaramızdan müşteri hizmetlerimizle irtibata geçerek iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

İade talebinizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Servis tarafından kurulum gerektiren ürünlerin kurulumunun yapılmasıyla ürünler kayıt altına alınmış olur. Böylece ikinci el statüsüne girmiş olur. İlgili mevzuat gereği cayma hakkı kapsamında "ürünün yeniden satılabilir özelliğinin kaybolmaması" gerekmektedir. Bu nedenle de servis tarafından kurulumu yapılmış olan ürünlerde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

Her türlü yazılım ve programlarında, DVD, DIVX, VCD, CD, MD, videokasetlerde, bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemelerinde (toner, kartuş, şerit v.b) ile kişisel bakım / kozmetik malzemelerinde cayma hakkının kullanılabilmesi için mal/hizmetin ambalajının açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları şartı bulunmaktadır.

*Ücret iadesi; iade işlemleriniz onaylandıktan sonra kredi kartınıza / banka hesabınıza 3 iş günü içinde yapılmaktadır.
Ödeme işlemlerinin hesaba yansıma süresi bankalara göre farklılık gösterebilir.

Lütfen aşağıdaki bilgilendirme yazısını dikkatlice okuyun...

  • Bu sitede gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz.
  • Üreticiler ve İstanbul Bilişim ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü İstanbul Bilişim sorumluluk kabul etmez.
yükleniyor