Minibatt Wıreless Chargıng Pad M2 5V Siyah

Yorum Yap
Stok Durumu: Stokta Bulunmuyor
6 Taksit Seçeneği
Açıklama
Model Kodu MBM2
Kablosuz şarj aleti

Kablosuz şarj aleti miniBatt M2 Qi destekli tüm aygıtlar ile uyumludur ve  yüksek kalite indüksiyon makarası içerdiğinden pratik bir kablosuz şarj cihazıdır.

Herhangi bir 5V elektronik aygıt ya da cep telefonu rahat bir şekilde şarj etmek için tasarlandı, yeni miniBatt M2 kullanım süresince şarj hızını maksimuma çıkarmak için siyah silikon şerit kaplamayla üretildi.

Minibatt; Dünya Güç Konsorsiyumu’nun bir üyesi olarak, Qİ kablosuz şarj teknolojisi geliştiricisi ve yetkili Apple geliştiricisi ünvanını da taşımaktadır. Kablosuz şarj aleti geliştirmek için üreticiler birliği sertifikalı miniBatt, şarj cihazları için kapsamlı bir programa sahiptir.

Minibatt Wıreless Chargıng Pad M2 5V Siyah
Minibatt Wıreless Chargıng Pad M2 5V Siyah

NİTELİKLER

  • Oldukça hafif ve zarif
  • Yüksek şarj verimliliği
  • Aşırı yükleme koruması
  • Tabanda ve yüzeyde kaydırmaz kauçuk yapı

PAKET İÇERİĞİ

  • M2 kablosuz şarj aleti
  • Mikro USB kablo
  • Kullanım kılavuzu

Minibatt Wıreless Chargıng Pad M2 5V Siyah

Minibatt Wıreless Chargıng Pad M2 5V Siyah yorumları

Minibatt Wıreless Chargıng Pad M2 5V Siyah
Çok İyi (1)
100%
İyi (0)
0%
Ne İyi / Ne Kötü (0)
0%
Kötü (0)
0%
Çok Kötü (0)
0%

5

Ortalama Puan

Ürün adresinize ulaştığı günden itibaren 14 gün içinde 0850 333 0 912 numaramızdan müşteri hizmetlerimizle irtibata geçerek iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

İade talebinizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Servis tarafından kurulum gerektiren ürünlerin kurulumunun yapılmasıyla ürünler kayıt altına alınmış olur. Böylece ikinci el statüsüne girmiş olur. İlgili mevzuat gereği cayma hakkı kapsamında "ürünün yeniden satılabilir özelliğinin kaybolmaması" gerekmektedir. Bu nedenle de servis tarafından kurulumu yapılmış olan ürünlerde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

Her türlü yazılım ve programlarında, DVD, DIVX, VCD, CD, MD, videokasetlerde, bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemelerinde (toner, kartuş, şerit v.b) ile kişisel bakım / kozmetik malzemelerinde cayma hakkının kullanılabilmesi için mal/hizmetin ambalajının açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları şartı bulunmaktadır.

*Ücret iadesi; iade işlemleriniz onaylandıktan sonra kredi kartınıza / banka hesabınıza 3 iş günü içinde yapılmaktadır.
Ödeme işlemlerinin hesaba yansıma süresi bankalara göre farklılık gösterebilir.

Lütfen aşağıdaki bilgilendirme yazısını dikkatlice okuyun...

  • Bu sitede gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz.
  • Üreticiler ve İstanbul Bilişim ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü İstanbul Bilişim sorumluluk kabul etmez.
yükleniyor