İstanbul Bilişim Kalitesine En Çok Güvenilen Marka Ödülünü Almıştır.

New balance kadın spor ayakkabı fiyatları en yeni ucuz new balance

0 adet ürün listelendi.
0 adet ürün listelendi.

New Balance Kadın Ayakkabıları

Özellikle ayakta iş yapan polis memurlarından garsonlara kadar pek çok sektör çalışanlarına uygun rahat ayakkabı üretme amacıyla kurulan bir şirkettir. 1906 yılında kurulan New Balance dünyanın en eski markalarından biridir. İlk zamanlar ayakkabı tabanlığı üreterek sektöre girmiştir. 1970 yılında ise ayakkabı üretmeye başlamıştır. New Balance ayakkabılar ABD ve İngiltere’deki iki fabrikada üretilip tüm dünyaya dağıtılmaktadır.

New Balance Kadın Ayakkabı Özellikleri


Dünyanın en rahat ayakkabılarından biri olan New Balance’ın kendine özgü bir tarzı ve tasarımı vardır. Tasarımlarında özellikle rahatlığa ve hafifliğe önem verilmiştir. Kadınlar için üretilen modelleri 36 numaradan buçuklu artarak 41 numaraya kadar numara seçenekleri bulunmaktadır. New Balance ayakkabı fiyatları ise sayfamızda son derece uygun olup taksitli ödeme seçeneği de bulunmaktadır.

Pastel renklerin hakim olduğu New Balance modellerinde Turuncu, Yeşil, Pembe, Gri, Bordo, Beyaz ve Siyah tonlu renk seçenekleri bulunmaktadır. Sayfamızın en çok satılan ayakkabı markalarının başında New Balance markası gelmektedir. New Balance, hem günlük olarak hem de spor ayakkabı olarak da kullanılmaktadır. Her tarza ve her kombine uygun en moda en yeni New Balance modellerini sitemizde bulabilirsiniz.
yükleniyor
yükleniyor