Nikon D5600 + 18-140 mm Lens DSLR Fotoğraf Makinesi

Yorumlar (5)
Stok Durumu: Stokta Bulunmuyor
* Mağaza teşhir ürünüdür.
Ekran Boyutu : 3.2''
Çözünürlük : 24.2 MP
Sensör Tipi : CMOS
Optik Zoom : 18-140 MM
EKRAN BOYUTU 3.2''
ÇÖZÜNÜRLÜK 24.2 MP
SENSÖR TİPİ CMOS
OPTİK ZOOM 18-140 MM
GARANTİ 2 Yıl garanti
HDMI C tipi HDMI konektör
SES Stereo mini-pin soket
Wİ-Fİ Var
ISO ORANI 100-25600
BLUETOOTH Bluetooth 4.1
PİL-BATARYA TÜRÜ Lithium-Ion EN-EL14
AĞIRLIK 415 gr
Açıklama
Model Kodu Nikon D5600
Mağaza teşhir ürünüdür.
Kargo
Kargo Ücretsiz Kargo • Temel özellikler

  Nikon D5600 + 18-140 mm Lens DSLR Fotoğraf Makinesi 

  Hayal gücünü harekete geçirin: Nikon D-SLR resim kalitesi

  Diğerlerinin kaçırdıklarını gören fotoğrafçılardansanız, sizin için resim kalitesi her şey demektir. 24,2 megapiksel DX biçimli büyük bir görüntü sensörüyle donatılmış olan D5600, en ince ayrıntıları net bir şekilde yakalamanızı ve olağanüstü çarpıcı detaylara sahip fotoğraflar elde etmenizi sağlar. Arkadaşlarınız ve takipçileriniz, siz neyi istiyorsanız onu görür, hem de her çekimde! 100 - 25600 arasında değişen ISO aralığı ve Gece Manzarası modunda sunduğu 6400'lük genişletilmiş ISO duyarlılığı, düşük ışıklı sahneleri garantiler ve zorlu aydınlatma koşullarının kolayca üstesinden gelinmesini sağlar. EXPEED 4 görüntü işleme sistemi, yüksek ISO'larda bile üstün kumlanma azaltma performansı sunar. Emrinize amade, değiştirilebilir geniş NIKKOR objektif seçenekleriyle, çarpıcı arka plan bulanıklığı ve zengin tonlamalı kontrastlar sunan resimler sizi bekler.

  Nikon D5600 + 18-140 mm Lens DSLR Fotoğraf Makinesi 

  Paylaşılamayacak kadar güzel: SnapBridge ile bağlı kalın

  D-SLR kalitesinde resimlerinizi saniyeler içinde paylaşırken bağlanın ve ilham alın. Nikon'un devrim niteliğindeki SnapBridge teknolojisi, Bluetooth® low energy teknolojisini kullanarak¹ D5600 fotoğraf makineniz ve uyumlu bir akıllı cihaz arasında sürekli bağlantı kurmanızı sağlar. Fotoğraf makinesini akıllı cihazınıza bağlamak kolaydır. Çekiminiz bittiğinde, fotoğraf makinesi, her seferinde yeniden bağlanmanıza gerek kalmadan fotoğrafları çekim yaptığınız sırada cihazınızla senkronize edebilir. Çektiğiniz her kare, paylaşıma hazır şekilde, anında telefonunuzda veya tabletinizde görünür. Ayrıca, filmleri ne zaman isterseniz manuel olarak aktarabilirsiniz. SnapBridge bağlantısı, akıllı cihazınızı kullanarak uzaktan çekim yapmanıza bile olanak sağlar. SnapBridge kullanırken, akıllı cihazınızı kesintisiz kullanmaya devam edebilirsiniz ve fotoğraf makinenizin pilini tüketme konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Perspektifiniz size özeldir: SnapBridge ile fotoğraflarınızı çektiğiniz an paylaşabilirsiniz.

  Nikon D5600 + 18-140 mm Lens DSLR Fotoğraf Makinesi 

  Bir Nikon D-SLR: Fotoğrafçılığı gerçekten fotoğrafçılık gibi hissettirir

  Olağanüstü kolay taşınabilir olan D5600'ün kusursuz ergonomisi, fotoğrafçılık deneyiminin derinliklerine dalmanızı kolay hale getirir. İnanılmaz net bir objektif görüntüsü sunan yüksek kaliteli optik vizör sayesinde, göz alıcı kompozisyonlar yaratın; konunuza odaklanmak istediğinizde, vizörden çekim yapmak güneş ışığını ve dikkatinizi dağıtan öğeleri bloke etmenize imkân verir. Ayrıca, bir telefoto objektif kullanırken fotoğraf makinesinde daha sabit bir tutuş da sağlar. Doğru şekilde konumlandırılmış ayar kadranı ve çoklu seçici, siz çekim yaparken ayarları değiştirmeyi kolay hale getirir. Aynı zamanda, büyük dokunmatik ekranı sayesinde gözünüzü vizörden ayırmadan ayar yapmak için dokunmatik Fn işlevini de kullanabilirsiniz. Yalnızca 415 gram (yaklaşık)² gövde ağırlığıyla ve monokok karbon takviyeli dış kaplamasıyla bu fotoğraf makinesi, yanınızda her yere götürebileceğiniz kadar hafif ve sağlamdır. Kendinizi aradığınız en son seyahatinizden şehrin kalabalık sokaklarına, parmaklarınız bu fotoğraf makinesini kavrayıp çekime başladığınızda, onu asla elinizden bırakmak istemeyeceksiniz.

  Nikon D5600 + 18-140 mm Lens DSLR Fotoğraf Makinesi 

  Hiçbir şeyi ıskalamayın: Her fikri yakalamak için ihtiyacınız olan hız ve hassasiyet

  Her şeyi fark ettiğinizde, hiçbir şeyi ıskalamayan bir fotoğraf makinesi istersiniz. İster aksiyonun tam merkezinde ister uzak çekim yapıyor olun, D5600'ün son derece keskin otomatik netleme (AF) sistemi konunuza hemen kilitlenir ve konunun net kalmasını sağlar. AF sisteminin 39 netleme noktası, çerçevenin geniş bir alanını kaplar ve orta alandaki dokuz adet yüksek doğruluklu çapraz tip sensör yüksek doğruluk sağlar. Canlı Görüntüde çekim yaptığınızda, fotoğraf makinesinin kontrast ölçümlü AF'si tam hedefe netlemenizi sağlar. Harika bir çekim fırsatı aniden çıkageldiğinde, bu fotoğraf makinesi saniyede beş kare hızlı çekim ile anı mükemmel bir hassasiyetle yakalamanızı sağlar.
   

  Paylaşmaktan gurur duyacağınız filmler: D Film ve Zaman Aralıklı Film

  Paylaşmaktan gurur duyacağınız akıcı, ince ayrıntılı Full HD video klipler kaydedin. D Film, 50p/60p'ye kadar kare hızlarında filmler kaydetmeye olanak tanır. Sürekli Canlı Görünümlü otomatik netleme (Devamlı servo AF modu) hareket hızlı olduğunda bile konularınızın keskin olmasını sağlar. AF-P NIKKOR objektif seti ile çekim yapıyorsanız, objektifin dahili step motoru sayesinde sürücü gürültüsü olmadan görüntülü çekim yapabilirsiniz. Nikon'un üst düzey D-SLR'larından miras Zaman Aralıklı Film işlevi, yavaş ilerleyen bulutlar veya kalabalık bir cadde gibi sahneleri çarpıcı yüksek hızlı sekanslara dönüştürmeyi kolaylaştırır. D5600'le çekilen filmleri, fotoğraf makinesinin SnapBridge bağlantısıyla paylaşmak çok kolaydır.

  Nikon D5600 + 18-140 mm Lens DSLR Fotoğraf Makinesi 

  Sanatsal dokunuş: Fotoğraf makinesine dahil yaratıcı araçlar

  Fotoğraf makinesine dahil geniş yaratıcı araç seçenekleriyle fotoğraflarınızın ve filmlerinizin etkisini en üst seviyeye çıkarın. Çeşitli özel efektlerle her resmi, kolayca daha fazlasını ifade eder hale getirin: Seçtiğiniz efekti Canlı görüntüde önizleyebilir ve çekime başlamadan önce resmin yoğunluğunu ayarlayabilirsiniz. Resimlerinizin görünümü ve hissi üzerinde daha da fazla kontrol sağlamak için, kontrast ve doygunluk gibi ayarları daha fazla hassasiyetle yapmaya yarayan Picture Control'leri kullanarak çekim yapın. Düz Picture Control, post prodüksiyonda filmlerinizi mükemmelleştirmeyi daha kolay hale getirir. Dahası, tamamen size has bir karakteristik için, özel bir Picture Control oluşturabilir ve kaydedebilirsiniz. Rötuş menüsündeki çeşitli efektler, fotoğraf makinesinde hızlıca atmosferi yükseltmenize veya fotoğraflarınızın ruhunu değiştirmenize olanak tanır. Fotoğraf makinesinin SnapBridge bağlantısı, favori uygulamalarınızı kullanarak yaratıcı süreci sürdürmek için akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden yararlanmanızı sağlar.

  Nikon D5600 + 18-140 mm Lens DSLR Fotoğraf Makinesi 

  NIKKOR objektifler: Efsanevi optik performans

  D5600, DX biçimli NIKKOR objektiflerin tamamıyla uyumludur. Fotoğrafçınızın gözünün dünyayı nasıl gördüğü hiç önemli değil, sizinle aynı görüşe sahip bir NIKKOR objektif mutlaka mevcuttur. Güzel bir arka plan bulanıklığı için hızlı bir ana objektif, uzak konular için bir telefoto objektifi veya dramatik kompozisyon için geniş açılı bir objektif kullanın. Ayrıca, geniş bir yelpazede bulunan FX biçimli objektiflerle çekim yapabilirsiniz.


  Fotoğrafçılık yeteneklerinizi artırın: Nikon aksesuarlar

  D5600, Nikon'un sonsuz genişletme seçeneklerine sahip ve tüm fotoğrafçılık fikirlerinizi destekleyen D-SLR sisteminin bir parçasıdır. Işığın yaratıcı potansiyelini keşfetmeyi istediğinizde, Nikon'un ünlü Speedlight flaş birimleri bunu kolay hale getirir. Bu taşınabilir flaş üniteleri, ışığı dağıtmanızı veya yumuşatmanızı, gün ışığında çekilen resimleri daha etkili hale getirmenizi, zayıf ışık çekimlerini geliştirmenizi veya ters ışıklı ortamlarda bile çekilen konuların daha fazla detayını vermenizi sağlar. Maksimum taşınabilirlik için, yakın plan durağan görüntüler veya film kaydetme konusunda ideal, dahili yüksek yoğunluklu bir LED'e sahip kompakt SB-500 Speedlight flaş birimi kullanın. Yüksek kaliteli ses kayıtlarına ulaşmak istediğinizde, opsiyonel ME-1 Stereo Mikrofon kullanın. Fotoğrafçılıktan ve çekimlerinizden beklentiniz ne olursa olsun, Nikon; bunu başarmanızı sağlayacak araçlara sahiptir.
 •          Tür                                                 Tek objektif yansıtma dijital fotoğraf makinesi
  • Objektif yuvası

  • Nikon F objektif yuvası (AF bağlantı yerleri mevcuttur)

  • Etkin görüş açısı

  • Nikon DX biçimi; odak uzaklığı, FX biçimli görüş açısına sahip objektiflerin yaklaşık 1,5 katına eşittir

  • Görüntü sensörü

  • DX, CMOS, 23,5 mm x 15,6 mm

  • Toplam piksel

  • 24,78 milyon

  • Toz azaltma sistemi

  • Görüntü sensörü temizleme, Görüntüden Toz Giderme Özelliği referans verileri (Capture NX-D yazılımı gerekir)

  • Etkin piksel sayısı

  • 24,2 milyon

  • Resim boyutu (piksel)

  • (L) 6000 x 4000, (M) 4496 x 3000, (S) 2992 x 2000

  • Depolama - Dosya biçimi

  • NEF (RAW): 12 ya da 14 bit, sıkıştırılmış, JPEG: JPEG-Baseline uyumlu, iyi (yaklaşık 1 : 4), normal (yaklaşık 1 : 8) veya temel (yaklaşık 1 : 16) sıkıştırma, NEF (RAW)+JPEG: Hem NEF (RAW) hem de JPEG biçiminde kaydedilmiş tek bir fotoğraf

  • Picture Control Sistemi

  • Standart, Nötr, Canlı, Monokrom, Portre, Manzara, Düz: Seçilen Picture Control değiştirilebilir. Özel Picture Controls ayarları için depolama alanı mevcuttur

  • Depolama - Medya

  • SD, SDHC (UHS-I uyumlu), SDXC (UHS-I uyumlu)

  • Kart yuvası

  • 1 Secure Digital (SD) kart

  • Dosya sistemi

  • DCF 2.0, Exif 2.3, PictBridge

  • Vizör

  • Göz düzeyinde, beşli ayna tek objektif yansıtmalı vizör

  • Çerçeve alanı

  • Yakl. %95 yatay ve %95 düşey

  • Büyütme

  • Yakl. 0,82x (sonsuzda 50 mm f/1,4 objektif, -1,0 m-1)

  • Göz temas noktası

  • 17 mm (-1,0 m-1; vizörün göz merceği objektifinin yüzey merkezinden)

  • Diyoptri ayarı

  • -1,7 ile +0,5 m-1 arası

  • Netleme ekranı

  • B Tipi BriteView Clear Matte Mark VII ekran

  • Yansımalı ayna

  • Hızlı dönüş

  • Objektif diyaframı

  • Anlık dönüş, elektronik kontrollü

  • Deklanşör tipi

  • Elektronik kontrollü düşey hareketli odak düzlemli deklanşör

  • Enstantene hızı

  • 1/3 veya 1/2 EV'lik adımlarla 1/4000 - 30 saniye; Uzun Pozlama; Süre

  • Flaş senkronizasyon hızı

  • X = 1/200 s; 1/200 s veya daha düşük hızda deklanşörle senkronize olur

  • Deklanşör modları

  • S (Tek kare), CL (sürekli düşük hız), CH (sürekli yüksek hız), Q (sessiz deklanşör), Otomatik zamanlama; aralıklı çekim destekler

  • Kare ilerleme hızı

  • 5 fps'ye kadar, CL: 3 fps'ye kadar, CH: 5 fps'ye (JPEG ve 12 bit NEF/RAW) veya 4 fps'ye (14 bit NEF/RAW) kadar. Not: Kare hızları için, sürekli servo AF, manuel veya enstantane öncelikli otomatik pozlama, 1/250 s veya daha yüksek enstantane hızı, Özel Ayar a1 (AF-C öncelik seçimi) için Deklanşörün seçili olduğu ve diğer ayarların varsayılan değerlerde olduğu varsayılır.

  • Otomatik zamanlama

  • 2 s, 5 s, 10 s, 20 s; 1 - 9 arası pozlama

  • Pozlama ölçümü

  • 2016 piksel RGB sensörü kullanan TTL pozlama ölçümü

  • Ölçüm yöntemi

  • Matris ölçümü: 3B renkli matris ölçümü II (G, E ve D tipi objektifler); renkli matris ölçümü II (diğer CPU objektifleri). Merkez ağırlıklı ölçüm: Ağırlığın %75'i, çerçevenin merkezindeki 8 mm'lik daireye verilir. Noktasal ölçüm: Seçilen netleme noktasına merkezlenmiş 3,5 mm'lik daireyi (karenin yaklaşık %2,5'i) ölçer

  • Ölçüm aralığı (ISO 100, f/1,4 objektif, 20°C/68°F)

  • Matris veya merkez ağırlıklı ölçüm: 0–20 EV. Noktasal ölçüm: 2–20 EV

  • Pozlama ölçüm bağlantısı

  • CPU

  • Mod

  • Otomatik modlar (otomatik; otomatik, flaş kapalı); esnek program (P) ile programlanmış otomatik; enstantane öncelikli otomatik (S); diyafram öncelikli otomatik (A); manuel (M); sahne modları (portre, manzara, çocuk, spor, yakın plan, gece portre, gece manzara, parti/iç mekan, plaj/kar, gün batımı, alacakaranlık/şafak, evcil hayvan portresi, mum ışığı, çiçek açması, sonbahar renkleri, yiyecek); özel efekt modları (gece görüşü, süper canlı, pop, fotoğraf illüstrasyonu, oyuncak fotoğraf makinesi efekti, minyatür efekti, seçici renk, siluet, yüksek ışık, düşük ışık)

  • Pozlama telafisi

  • P, S, A, M, SAHNE ve gece görüşü modlarında 1/3 veya 1/2 EV'lik adımlarla -5 ila +5 EV olarak ayarlanabilir

  • Pozlama kilidi

  • AE-L/AF-L düğmesi ile algılanan değerde kilitlenen ışık düzeyi

  • ISO duyarlılığı

  • 1/3 EV'lik adımlar ile ISO 100 ila 25600; Otomatik ISO duyarlılığı kontrolü mevcuttur

  • Etkin D-Lighting

  • Otomatik, Ekstra yüksek, Yüksek, Normal, Düşük, Kapalı

  • Otomatik netleme

  • TTL kademe belirlemeli Nikon Multi-CAM 4800DX otomatik netleme sensörü modülü, 39 netleme noktası (9 adet çapraz tip sensör içerir) ve AF yardımcı aydınlatması (aralık yaklaşık 0,5 - 3 m/1 ft 8 inç - 9 ft 10 inç). Otomatik netleme özelliği AF-S, AF-P ve AF-I objektiflerde kullanılabilir.

  • Algılama aralığı

  • -1 ila +19 EV (ISO 100, 20°C/68°F)

  • Objektif sürekli servosu

  • Tek servo AF (AF-S); Sürekli servo AF (AF-C); Otomatik AF-S/AF-C seçimi (AF-A); tahminli netleme izleme konu durumuna göre otomatik olarak etkinleştirilir, Manuel netleme (MF): Elektronik telemetre kullanılabilir

  • Netleme noktaları

  • 39, 39 veya 11 netleme noktası arasından seçim yapılabilir

  • AF alan modu

  • Tek nokta AF, 9, 21 veya 39 noktalı dinamik alan AF, 3D-izleme, otomatik alan AF

  • Netleme kilidi

  • Netleme, deklanşöre yarım basılarak (tek servo AF) veya AE-L/AF-L düğmesine basılarak kilitlenebilir

  • Dahili Flaş

  • Otomatik, portre, çocuk, yakın plan, gece portre, parti/iç mekan, evcil hayvan portresi, süper canlı, pop, fotoğraf illüstrasyonu, oyuncak fotoğraf makinesi efekti: Otomatik açılan otomatik flaş P, S, A, M, yiyecek: Düğmeye basılarak manuel açılan flaş

  • Kılavuz Numarası

  • Yakl. 12/39, manuel flaşla 12/39 (m/ft, ISO 100, 20°C/68°F)

  • Flaş kontrolü

  • TTL: 2016 piksel RGB sensörü kullanan i-TTL flaş kontrolü dahili flaşta kullanılabilir; matris ve merkez ağırlıklı ölçümde dijital SLR için i-TTL dengeli dolgu flaşı, noktasal ölçümde ise dijital SLR için standart i-TTL flaş kullanılır

  • Flaş modu

  • Otomatik, otomatik kırmızı göz azaltma işlevi, otomatik yavaş senkron, kırmızı göz azaltma işlevli otomatik yavaş senkron, dolgu flaşı, kırmızı göz azaltma, yavaş senkron, kırmızı göz azaltma işlevli yavaş senkron, yavaş senkronlu arka perde, arka perde senkronu, kapalı

  • Flaş telafisi

  • P, S, A, M ve SCENE modlarında 1/3 veya 1/2 EV'lik adımlarla -3 ila +1 EV olarak ayarlanabilir

  • Flaş hazır göstergesi

  • Dahili flaş veya opsiyonel flaş birimi tamamen şarj olduğunda yanar, flaş tam performansla kullanıldıktan sonra yanıp söner

  • Aksesuar yuvası

  • Senkron ve veri bağlantı noktaları ile güvenlik kilidine sahip ISO 518 flaş yuvası

  • Nikon Creative Lighting System (CLS)

  • Nikon CLS desteklenir

  • Senkron Terminali

  • AS-15 senkron terminali adaptörü (ayrı olarak temin edilir)

  • Beyaz dengesi

  • Otomatik, ampul ışığı, floresan (7 tür), doğrudan güneş ışığı, flaş, bulutlu, gölge, ön ayarlı manuel, ön ayarlı manuel hariç hassas ayarlı tümü.

  • Basamaklama türleri

  • Pozlama, Beyaz dengesi, ADL

  • Canlı görüntü - Objektif sürekli servosu

  • Otomatik netleme (AF): Tek servo AF (AF-S), devamlı servo AF (AF-F), Manuel netleme (MF)

  • Canlı görüntü - AF-alan modu

  • Yüz öncelikli AF, Geniş alan AF, Normal alan AF, Konu izlemeli AF

  • Canlı görüntü - Otomatik

  • Çerçeve içindeki herhangi bir yerde kontrast ölçümlü AF (yüz öncelikli AF veya konu izlemeli AF seçildiğinde fotoğraf makinesi, netleme noktasını otomatik olarak seçer)

  • Canlı görüntü - Otomatik sahne seçimi

  • Otomatik ve otomatik flaş kapalı modlarında kullanılabilir

  • Film - Ölçüm

  • Ana görüntü sensörünü kullanan TTL pozometre

  • Film - Ölçüm yöntemi

  • Matris

  • Film - Çerçeve boyutu (piksel) ve kare hızı

  • 1920 x 1080; 60p (aşamalı), 50p, 30p, 25p, 24p; 1280 x 720; 60p, 50p; 60p, 50p, 30p, 25p ve 24p için gerçek kare hızları sırasıyla 59,94, 50, 29,97, 25 ve 23,976 fps'dir; seçenekler hem yüksek hem de normal görüntü kalitesini destekler

  • Film - Dosya biçimi

  • MOV

  • Film - Video sıkışırma

  • H.264/MPEG-4 Gelişmiş Video Kodlaması

  • Film - Ses kayıt biçimi

  • Doğrusal PCM

  • Film - Ses kayıt cihazı

  • Dahili veya harici stereo mikrofonu; duyarlılık ayarlanabilir

  • Film - ISO duyarlılığı

  • ISO 100 ile 25600 arası

  • Diğer seçenekler

  • Zaman aralıklı filmler

  • Ekran

  • 8,1 cm (3,2 inç) diyagonal; 170° resim açısı, yaklaşık %100 çerçeve alanı, parlaklık ayarı ve açık/kapalı göz sensörü kontrolü özelliklerine sahip TFT değişken açılı LCD dokunmatik ekran; Yakl. 1037 k-nokta, (720 x 480 x 3 = 1.036.800 nokta)

  • İzleme

  • İzleme zoom, izleme zoom kesme, izleme yüze zoom, film izleme, fotoğraf ve/veya film slayt gösterileri, histogram ekranı, vurgular, fotoğraf bilgileri, konum verisi ekranı, otomatik görüntü döndürme, resim derecelendirme ve görüntü açıklaması (36 karaktere kadar) işlevli tam çerçeve veya küçük resim (4, 12 veya 80 görüntü ya da takvim) izleme

  • USB

  • Micro-USB konnektörüyle Yüksek Hızlı USB; yerleşik USB bağlantı noktasına bağlanması önerilir

  • HDMI çıkışı

  • C tipi HDMI konnektör

  • Ses girişi

  • Stereo mini-pin soket (3,5 mm çap); isteğe bağlı ME-1 stereo mikrofonları destekler

  • Aksesuar bağlantısı

  • Kablosuz uzaktan kumandalar: WR-1, WR-R10 (ayrı satılır). Uzaktan kumanda kabloları: MC-DC2 (ayrı satılır). GPS üniteleri: GP-1/GP-1A (ayrı olarak temin edilir)

  • Wi-Fi (Kablosuz LAN) standartları

  • IEEE 802.11b, IEEE 802.11g

  • Wi-Fi (Kablosuz LAN) çalışma frekansı

  • 2412 ila 2462 MHz (1. ila 11. kanallar)

  • Wi-Fi (Kablosuz LAN) güvenliği

  • Doğrulama: Açık sistem, WPA2-PSK

  • Wi-Fi (Kablosuz LAN) aralığı (görüş hattı)

  • Yaklaşık 10 m (32 ft), parazitsiz; sinyal gücüne ve arada engel olup olmadığına göre menzil değişiklik gösterebilir

  • NFC işlevi

  • NFC Forumu Tür 3 Etiket

  • Bluetooth standartları

  • Bluetooth Özelliği Sürüm 4.1

  • Desteklenen diller

  • Arapça, Bengalce, Bulgarca, Çince (Basitleştirilmiş ve Geleneksel), Çekçe, Danca, Felemenkçe, İngilizce, Fince, Fransızca, Almanca, Yunanca, Hintçe, Macarca, Endonezya dili, İtalyanca, Japonca, Korece, Marathi dili, Norveççe, Farsça, Lehçe, Portekizce (Avrupa ve Brezilya), Rumence, Rusça, Sırpça, İspanyolca, İsveççe, Tamilce, Telugu dili, Tayca, Türkçe, Ukraynaca, Vietnamca

  • Pil

  • Bir adet EN-EL14a şarj edilebilir Li-ion pil

  • AC adaptörü

  • EH-5b AC adaptör; EP-5A güç konnektörü gerekir (ayrı olarak temin edilir)

  • Tripod yuvası

  • 1/4 inç (ISO 1222)

  • Boyutlar ( GxYxD)

  • Yakl. 124 x 97 x 70 mm (4,9 x 3,9 x 2,8 inç)

  • Ağırlık

  • Yakl. Gövde kapağı olmadan, pil ve hafıza kartı ile birlikte yaklaşık 465 g (1 lb 0,4 oz); yalnızca fotoğraf makinesi gövdesi yaklaşık 415 g (14,7 oz)

  • Çalışma ortamı - Sıcaklık

  • Sıcaklık: 0°C ila 40°C (+32°F ila 104°F)

  • Çalışma ortamı - Nem

  • Nem: %85 veya altı (yoğunlaşmasız)

  • Verilen aksesuarlar

 • DK-25 vizör lastiği, BF-1B gövde kapağı, EN-EL14a şarj edilebilir Li-ion pil (terminal kapağıyla birlikte), AN-DC3 askı, MH-24 pil şarj cihazı (gerekli ülke veya bölgelerde fiş adaptörü verilir; ürünün satıldığı ülkeye göre biçimi değişir)


Nikon D5600 + 18-140 mm Lens DSLR Fotoğraf Makinesi yorumları

Tüm yorumları gör (5)
Nikon D5600 + 18-140 mm Lens DSLR Fotoğraf Makinesi
Çok İyi (127)
92%
İyi (8)
6%
Ne İyi / Ne Kötü (2)
1%
Kötü (1)
1%
Çok Kötü (0)
0%

4.9

Ortalama Puan

Bu Fiyata başka yerden alamazdım
Çok araştırdım. Çok fazla site yer gezdim birtek bu fiyata burda buldum. Yaşadığım şehirdeki imkanlardan ötürü bizim buralarda yok internetten aldım herkesin yaptığı o kötü yorumlara ragmen ben alıp denemek istedim iyikide denemişim ürün çok güzel Lense vereceğim fiyata ben makinasınıda aldım. Bu siteyi herkese tavsiye ettim. Çevremdeki herkesin artık haberı var alışverişlerimizin hepsi artık bu siteden.
/Bilecik
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?
Lens
Üzerindeki 18 140 mm Lens VR lımı acaba bilgi alabilirmiyim
/İstanbul
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?
ithalatçı firma mı distribütör mü
ürünün garantisi hangisi ithalatçı firma mı distribütör mü
/
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?
Harika ve Güvenilir
Ürün çok kısa bir sürede elime ulaştı. Orijinal kutusunda ve orijinal lensiyle geldi. Almadan önce garanti konusunda kafamda soru işaretleri vardı ancak İstanbul Bilişim yapmış olduğum telefon konuşmalarında bana gayet güven verdi. Müşteri hizmetleri çok ilgili, teşekkür ederim. Ürün orta seviye bir cihaz, gayet güzel. Ben yarı-profesyonel video ve fotoğraf amaçlı aldım. Video modunda (menüden aktive edildiği taktirde) neredeyse tam kontrol veriyor, ki arayanlar açısından orta seviye bir makine için mükemmel bir özellik. 4K video çekmiyor ancak çok kaliteli 1080p 60fps kayıt yapıyor, sonuçlar çok memnun edici. Kutudan USB kablosu ya da AV kablosu çıkmıyor, lensten de parasoley çıkmıyor, bilginize. Hafıza kartı olarak da cihazla uyumlu yüksek hızda (UHS-1) bir SD kart almanızı öneririm, aksi taktirde video kaydında ya da seri çekim fotoğraf modunda veri yazmada problem yaşayabilirsiniz. (Uyumlu kartların listesi Nikon’un sitesinde mevcut.) Dokunmatik ekran akıllı telefon benzeri bir deneyim sunuyor, dolayısıyla menü ve ayar kontrolü eskiye oranla çok çok daha kolay. Ayrıca Live View özelliği ile ekrandan canlı görüntü alabiliyorsunuz. Bence çok güzel ve kullanışlı bir özellik fakat uzun süreli kullanımlarda (video modu gibi) batarya daha kısa sürede bitiyor. Bu nedenle yedek batarya almak isteyebilirsiniz. Sonuç olarak fiyat, kalite ve performans açısından kaçırılmaması gereken mükemmel bir ürün. Eğer İngilizce’niz varsa cihazın tam kullanımına ve özelliklerine dair YouTube’dan “Nikon D5600 tutorial” yazarak detaylı videolara ulaşabilirsiniz. Umarım almayı düşünenlere biraz da olsa yardımcı olabilmişimdir.
/
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?
Güvenilir
Ürün kısa sürede ve orijinal kutusunda elime ulaştı.
/
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Ürün adresinize ulaştığı günden itibaren 14 gün içinde 0850 333 0 912 numaramızdan müşteri hizmetlerimizle irtibata geçerek iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

İade talebinizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Servis tarafından kurulum gerektiren ürünlerin kurulumunun yapılmasıyla ürünler kayıt altına alınmış olur. Böylece ikinci el statüsüne girmiş olur. İlgili mevzuat gereği cayma hakkı kapsamında "ürünün yeniden satılabilir özelliğinin kaybolmaması" gerekmektedir. Bu nedenle de servis tarafından kurulumu yapılmış olan ürünlerde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

Her türlü yazılım ve programlarında, DVD, DIVX, VCD, CD, MD, videokasetlerde, bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemelerinde (toner, kartuş, şerit v.b) ile kişisel bakım / kozmetik malzemelerinde cayma hakkının kullanılabilmesi için mal/hizmetin ambalajının açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları şartı bulunmaktadır.

*Ücret iadesi; iade işlemleriniz onaylandıktan sonra kredi kartınıza / banka hesabınıza 3 iş günü içinde yapılmaktadır.
Ödeme işlemlerinin hesaba yansıma süresi bankalara göre farklılık gösterebilir.

Lütfen aşağıdaki bilgilendirme yazısını dikkatlice okuyun...

 • Bu sitede gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz.
 • Üreticiler ve İstanbul Bilişim ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü İstanbul Bilişim sorumluluk kabul etmez.
yükleniyor
yükleniyor