Ürün Özellikleri:
ÇÖZÜNÜRLÜK 20 MP
SENSÖR TİPİ CMOS
Açıklama
Model Kodu 128E-M1IIBLK
Kargo
Kargo Ücretsiz Kargo

Temel özellikler
  • 20.4MP CMOS Sensörü
  • Micro Four Thirds Sistemi
  • 2.36m-Nokta LCD Elektronik Vizör
  • 3.0 "1.04m-Nokta Varyantlı Açı Dokunmatik Ekran
  • 5 Eksenli Sensör-Vites Değiştirme Görüntü Sabitleme
  • DCI 4K / 24p ve UHD 4K / 30p Video Kaydı
  • 15 fps Çekim ve Genişletilmiş ISO 25600
  • Hava Şartlarına Karşı Yapısı
Gelecek nesil Olympus

Yeni nesil OLYMPUS mühendisliği geleceğin Micro Four Thirds fotoğraf makinesini yarattı - bugün: yeni OM-D E-M1 Mark II. Fotoğrafın gücünü sonsuza kadar değiştirmek için tasarlanmış yenilikçi teknoloji ve özelliklerin gelişmiş bir sistemi.

Yüksek hızlı performans

Onun adı hızlı  ; E-M1 Mark II ile fotoğrafçıların elinde avuç içinde en üst düzeyde hızlı tepki ve performans var. Saniyede 60 kareye kadar. Daha önce hiç olmadığı gibi.

Hassasiyet ve fonksiyon

121 tüm cross-type On-chip Faz Tespit odak noktalarıyla donatılan E-M1 Mark II, sadece hız ve performansı yeniden tanımlamakla kalmayan aynı zamanda hassaslığı da içeren devrim niteliğindeki bir AF sistemine sahiptir.

Hareketlilik ve güvenilirlik

Dünyadaki herhangi bir fotoğraf atamaya hazır olan E-M1 Mark II gövdesi sadece 500g ağırlığındadır. Sağlam yapısı ile bu kompakt fotoğraf makinesi, DSLR fotoğraf makinelerinin yapamadığı yere gidiyor.

Mükemmel görüntü kalitesi

Ünlü OLYMPUS ayna içermeyen kamera teknolojileri ve 20.4M Live MOS sensörü gibi yeni E-M1 Mark II yenilikleri, fotoğrafçılığındaki bir sonraki hareketinizi parlak profesyonel sonuçlara götürmek için bir araya geliyor.

Olympus OM-D E-M1 Mark II Body Aynasız Fotoğraf Makinesi yorumları

Olympus OM-D E-M1 Mark II Body Aynasız Fotoğraf Makinesi
Çok İyi (2)
22%
İyi (1)
11%
Ne İyi / Ne Kötü (3)
33%
Kötü (1)
11%
Çok Kötü (2)
22%

3

Ortalama Puan

Ürün adresinize ulaştığı günden itibaren 14 gün içinde 0850 333 0 912 numaramızdan müşteri hizmetlerimizle irtibata geçerek iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

İade talebinizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Servis tarafından kurulum gerektiren ürünlerin kurulumunun yapılmasıyla ürünler kayıt altına alınmış olur. Böylece ikinci el statüsüne girmiş olur. İlgili mevzuat gereği cayma hakkı kapsamında "ürünün yeniden satılabilir özelliğinin kaybolmaması" gerekmektedir. Bu nedenle de servis tarafından kurulumu yapılmış olan ürünlerde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

Her türlü yazılım ve programlarında, DVD, DIVX, VCD, CD, MD, videokasetlerde, bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemelerinde (toner, kartuş, şerit v.b) ile kişisel bakım / kozmetik malzemelerinde cayma hakkının kullanılabilmesi için mal/hizmetin ambalajının açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları şartı bulunmaktadır.

*Ücret iadesi; iade işlemleriniz onaylandıktan sonra kredi kartınıza / banka hesabınıza 3 iş günü içinde yapılmaktadır.
Ödeme işlemlerinin hesaba yansıma süresi bankalara göre farklılık gösterebilir.

Lütfen aşağıdaki bilgilendirme yazısını dikkatlice okuyun...

  • Bu sitede gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz.
  • Üreticiler ve İstanbul Bilişim ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü İstanbul Bilişim sorumluluk kabul etmez.
yükleniyor