Pavillo NuCamp X2 Outdoor Kamp Çift Kişilik Çadırı (68004)

Yorum Yap
Stok Durumu: Stokta Bulunmuyor
Ürün özellikleri: * yüksek yoğunluklu outdoor kamp çadırı * kumaş: 190t polyester * böceklere karşı ağ kaplamalı * taban koruması: 120g/m2 pe, * su geçirmez birleşim noktaları ve yanmayı geciktiren ku...
Ücretsiz Kargo
6 Taksit Seçeneği
Ürün Özellikleri: * Yüksek yoğunluklu outdoor kamp çadırı * Kumaş: 190T polyester * Böceklere karşı ağ kaplamalı * Taban koruması: 120G/M2 PE, * Su geçirmez birleşim noktaları ve yanmayı geciktiren kumaş ile kamp için idealdir. * Saniyede kurulum (pop-up) * Yan pencereler ile ilave havalandırma sağlanır. * İç cep ile kişisel eşyalar saklanabilir. * Taşıma çantası * Ürün ağırlığı: 2,1 Kg * Kapasite: 2 kişi Ürün Ölçüleri: Ölçüler (YxBxG): 100 cm x 235 cm x 145 cm Ölçüler (YxBxG): 39" x 93" x 57"
Kargo
Kargo Ücretsiz Kargo

Pavillo NuCamp X2 Outdoor Kamp Çift Kişilik Çadırı (68004) yorumları

Pavillo NuCamp X2 Outdoor Kamp Çift Kişilik Çadırı (68004)
Çok İyi (1)
6%
İyi (6)
35%
Ne İyi / Ne Kötü (7)
41%
Kötü (2)
12%
Çok Kötü (1)
6%

3.2

Ortalama Puan

Ürün adresinize ulaştığı günden itibaren 14 gün içinde 0850 333 0 912 numaramızdan müşteri hizmetlerimizle irtibata geçerek iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

İade talebinizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Servis tarafından kurulum gerektiren ürünlerin kurulumunun yapılmasıyla ürünler kayıt altına alınmış olur. Böylece ikinci el statüsüne girmiş olur. İlgili mevzuat gereği cayma hakkı kapsamında "ürünün yeniden satılabilir özelliğinin kaybolmaması" gerekmektedir. Bu nedenle de servis tarafından kurulumu yapılmış olan ürünlerde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

Her türlü yazılım ve programlarında, DVD, DIVX, VCD, CD, MD, videokasetlerde, bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemelerinde (toner, kartuş, şerit v.b) ile kişisel bakım / kozmetik malzemelerinde cayma hakkının kullanılabilmesi için mal/hizmetin ambalajının açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları şartı bulunmaktadır.

*Ücret iadesi; iade işlemleriniz onaylandıktan sonra kredi kartınıza / banka hesabınıza 3 iş günü içinde yapılmaktadır.
Ödeme işlemlerinin hesaba yansıma süresi bankalara göre farklılık gösterebilir.

Lütfen aşağıdaki bilgilendirme yazısını dikkatlice okuyun...

  • Bu sitede gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz.
  • Üreticiler ve İstanbul Bilişim ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü İstanbul Bilişim sorumluluk kabul etmez.
yükleniyor