Philips Azur Elite GC5037/80 OptimalTemp Teknolojili Buharlı Ütü yorumları

Ürün detayına git
Çok İyi (316)
83%
İyi (36)
9%
Ne İyi / Ne Kötü (22)
6%
Kötü (6)
2%
Çok Kötü (0)
0%

4.7

Ortalama Puan

nihayet aradığımı buldum
bu zamana kadar kullandığım ütüler arasında buhar gücü olarak en iyisi gömleklerde özellikle bi kere geçmem yeterli oluyor.
/ Bursa
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?
buharlı günler
Ürünün en sevdiğim yönü buhar gücü bi çamaşırı 50 kere üstünden geçmekden bıkmıştım.kumaş pantolanlarda zorluk yaşayanlara tavsiye ederim.
/ Bilecik
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?
fiyat perfotmans 10 üzerinden 9
kazansıız ütüye göre gayet kullanışlı kullanma hızınıza göre otomatik buhar ayarı çok güzel hiçbir ürününüzü yakmıyor üzerinizde unutsanız bile güvenlikten dolayı kendini kapatma özelliği var.kireç sökme haznesi daha kullanışlı diğer azurlara göre teşekkürler İSTANBUL BİLİŞİM
/ İstanbul
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?
Tavsiye Ediyorum
Yorumlarda olumsuz bikaç bişey görünce tereddüt ederek aldım ama ilk izlenim şahane. Kot ve keten pantolon da denedim ve iki üç kez üzerinden geçmeniz yeterli resmen ütü yapmayı sevdirdi bana. Ütü ağır yazanlar olmuş ama bana ağır gelmedi ağır olsada hereket esnasında bu hissedilmiyor zaten. Şiddetle tavsiye ediyorum.
/ Ankara
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?
harika ütü
Zamanında teslimat için öncelikle teşekkürler. Ütü bir harika. Ayar düğmesinin olmaması hız kazandıran bir unsur. ipekten kota geçerken ütü soğusun diye beklemiyorsunuz. Ya da pamuklu şeyleri ütülerken sıcak ütü ile sararacakmı korkusu yaşamıyorsunuz. Bunlar genel olarak ütüyü sıkıcı hale getiren şeylerdir aslında. Yüksek ısı ile değil buhar gücü ile kırışıklık açıyor. Bazı yorumlarda yazılan kırışık açmıyor yorumunu yazan insanların maximum buhar ayarını kullanmadığını düşünüyorum. Kırışıklık çok olan pamuklu kumaşlarınızda buhar ayarını MAX yapmanız halinde en inatçı kırışıklık tek hamlede açılıyor. Düşünmeden alınabilecek bir ütü.
/ Bayburt
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?
Alınabilir bir ürün ve sorunsuz gönderen firma
Ürünün özellikleri anlatıldığı gibi. Biraz büyük ve ağırca görünmesine karşın ütülemeyi çok kolaylaştırıyor. Kırışıklıklar açılıyor. Ayarlamaya gerek kalmıyor, kumaşa göre kendi ayarlıyor. Bu özelliklerdeki philips ütüler hemen hemen hepsi aynı ağırlıkta. Sipariş verdiğim günden sonraki gün elime ulaştı. Ambalaj ve kargo sorunu yaşamadım. Hem ürünü hem de firmayı ürün almayı düşünenlere öneririm. Yine de ürünü merak edenler piyasada elinizle gözünüzle görüp almayı da deneyebilirler.
/
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?
Teşekkür
Sipariş verdiğim günün ertesi günü hasarsız olarak elime ulaştı hızlı ve güvenli gönderi teşekkürler
/
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?
Sağlam ve kaliteli hesaplı firma
Teşekkür ederim ürün en kısa zamanda elime sağlam ulaştı bundan sonra bu tür ürünleri sizi tercih ederek alacağım
/ Erzurum
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?
  • 1
8 adet yorum bulundu.
yükleniyor