Philips PerfectCare Elite Plus GC9682/80 Buhar Kazanlı Ütü yorumları

Ürün detayına git
Çok İyi (22)
18%
İyi (33)
27%
Ne İyi / Ne Kötü (34)
28%
Kötü (31)
25%
Çok Kötü (3)
2%

3.3

Ortalama Puan

Philips PerfectCare Elite Plus En iyisi ! ! !
Bu model alabiliceğiniz en iyi ütü. Her kumaş tipinde herhangi bir kırışıklık bırakmıyor. Utüye ayırdığınız zamanı kısaltıyor. Kireç temizleme sistemi olması, ütünün daha uzun ömürlü olmasını sağlıyor. Ses seviyesi düşük ve rahatsız etmiyor ütü yaparken. Tavsiye ederim.
/
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?
Zamanınızı kısaltıcak bir ürün
Bu ürünü çok fazla sitede arastırdım. Bu kadar donanıma sahip bir ütü aramıyordum açıkcası yorumlara bakarak aldım. Ütü zamanımı kısaltan üstünde cok ugrastırmadan hızlıca halledebilme olanadgı sağladı. kablosunun uzunluguda oldukca yeterli diğer kazanlı ütülere göre uzun bile denebilir. buhar gücü cok fazla .ç Görüntüsüde oldukça sık duruyor.Çeşme suuyu ile bile kullandım. Hiç bi sorun olmadı. Bi kere diğer ütülere göre su damlası riski hiç yok. Hemde İstanbul bilişim sayesinde diğer yerlere göre oldukça ucuza aldım. Teşekkürler..
/ İzmir
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?
Tek kelimeyle harika
2ay kadar evvel aldım bu ütüyü gerçekten de süper bir ütü. Kesinlikle öneririm. verdiğiniz paraya değecek bir ürün. akıllı sensörü sayesinde hareket ettirdiğiniz an buhar vermeye başlıyor 8bar buhar basıncına sahip. hafif olduğu için yormuyor fişe takıldıktan çok kısa bir sürede ütülemeye başlayabiliyorsunuz.
/ Samsun
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?
Beş Yıldız
Daha öncede 2007 de aldığım philips ilk buhar kazanlı ütüsünü kullanıyordum. 11 yıl sorunsuz kullandım. Bu üründen de böyle memnun kalacağımı düşünüyorum. Beklentilerimi karşılayan bir ütü.
/ Mersin
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?
Ürün arızalı çıktı
Ürünü değişim yapmalari için istanbul bilişime geri gönderdim. Tavırlarını merak ediyorum karşılaşacağım duruma gore tekrar yorum yazacam.
/ İstanbul
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?
  • 1
5 adet yorum bulundu.
yükleniyor