Philips RQ1260 SensoTouch 3D Metal GyroFlex 3D Tıraş Makinesi

4.8 / 5 - 159 oy
Stok Durumu: Stokta Bulunmuyor
Çalişma Şekli : Süper Kaldır ve Kes teknolojisi
Yikanabilir : Yıkanabilir
Islak-kuru Kullanim : Islak/Kuru Kullanabilme
Kullanim Alani : Tıraş Makinası
Favori-biyik Düzeltme : Var
Ürün Özellikleri:
KULLANIM ALANI Tıraş Makinası
ÇALIŞMA ŞEKLİ Süper Kaldır ve Kes teknolojisi
YIKANABİLİR Yıkanabilir
FAVORİ-BIYIK DÜZELTME Var
ISLAK-KURU KULLANIM Islak/Kuru Kullanabilme
GARANTİ 2 Yıl
Açıklama
Bugüne kadar olan en gelişmiş tıraş sistemine sahip olan SensoTouch 3D RQ1250CC tıraş makinesi size mükemmel bir tıraş deneyimi sunar. GyroFlex 3D sistemi yüzünüzdeki her kıvrımı izler ve UltraTrack tıraş başlıklarıyla birkaç darbede tüm sakalınızı keser.
UltraTrack Tıraș Bașlıkları: Ciltte tahriși azaltan yakın tıraș olanağı. Normal sakal için yuvalar, uzun veya yapıșık sakallar için kanallar ve kısa sakallar için delikler olmak üzere tıraș bașlığında bulunan 3 özel yuva
SkinGlide: Sürtünmeyi azaltan SkinGlide tıraș bașlıkları cildinizde kolayca kayarak yakın tıraș olanağı sağlar.

Philips RQ1260 SensoTouch 3D Metal GyroFlex 3D Tıraş Makinesi yorumları

Tüm yorumları gör (1)
Philips RQ1260 SensoTouch 3D Metal GyroFlex 3D Tıraş Makinesi
Çok İyi (150)
94%
İyi (2)
1%
Ne İyi / Ne Kötü (1)
1%
Kötü (4)
3%
Çok Kötü (2)
1%

4.8

Ortalama Puan

Philips RQ1260 SensoTouch 3D Metal GyroFlex 3D Tıraş Makinesi
Islak veya kuru olarak kullanabiliyorum,kullandıktan sonra ise yıkayabiliyorum.Birkaç darbede tüm sakalımı kesebiliyor ve yakın traş olanağı sağlıyor.Bu ürünü İstanbul Bilişimden çok kısa bir sürede temin etmiştim sizde benim gibi İstanbul Bilişimi tercih edebilirsiniz.
/ İstanbul
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Ürün adresinize ulaştığı günden itibaren 14 gün içinde 0850 333 0 912 numaramızdan müşteri hizmetlerimizle irtibata geçerek iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

İade talebinizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Servis tarafından kurulum gerektiren ürünlerin kurulumunun yapılmasıyla ürünler kayıt altına alınmış olur. Böylece ikinci el statüsüne girmiş olur. İlgili mevzuat gereği cayma hakkı kapsamında "ürünün yeniden satılabilir özelliğinin kaybolmaması" gerekmektedir. Bu nedenle de servis tarafından kurulumu yapılmış olan ürünlerde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

Her türlü yazılım ve programlarında, DVD, DIVX, VCD, CD, MD, videokasetlerde, bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemelerinde (toner, kartuş, şerit v.b) ile kişisel bakım / kozmetik malzemelerinde cayma hakkının kullanılabilmesi için mal/hizmetin ambalajının açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları şartı bulunmaktadır.

*Ücret iadesi; iade işlemleriniz onaylandıktan sonra kredi kartınıza / banka hesabınıza 3 iş günü içinde yapılmaktadır.
Ödeme işlemlerinin hesaba yansıma süresi bankalara göre farklılık gösterebilir.

Lütfen aşağıdaki bilgilendirme yazısını dikkatlice okuyun...

  • Bu sitede gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz.
  • Üreticiler ve İstanbul Bilişim ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü İstanbul Bilişim sorumluluk kabul etmez.
yükleniyor