İstanbul Bilişim Kalitesine En Çok Güvenilen Marka Ödülünü Almıştır.

Philips ütü fiyatları en ucuz philips buhar kazanlı ütü modelleri

Philips ütülerin en yeni modelleri en uygun fiyat, indirimler ve taksit avantajları ile istanbul bilişim'de...

30 adet ürün listelendi.
30 adet ürün listelendi.

Philips Ütüler

Kumaş ve bezden yapılmış giyim ve ev eşyalarının buruşukluklarını gidermek, düzgün durmalarını sağlamak ve hijyen sağlamak için ütüleri kullanırız. Ütüler evimizin vazgeçilmez ev aletlerinden biri olmuştur. Sürekli gelişen teknolojilerle beraber ütüler de hayatımıza daha da kolaylaştıracak ve zaman kazandıracak yeni modeller üretilmeye başlanmıştır. Kendini kanıtlamış ve ilklerin arasına adına yazmayı başaran dünya markası Philips te ütü teknolojisini geliştirmeye devam ederek bizler için hayatımızı kolaylaştırmaya devam etmektedir.

Philips Ütüler


Philips birçok amaç için, farklı modellerde ütü üretimi yaparak her kesime hitap etmektedir. Hızlı ve kolay ütü yapabilmek için ısı ayarını otomatik olarak kendi yapabilen, suları çok kireçli olan bölgelerdeki kullanıcılar için kireç temizleme sistemi olan, birden fazla giyim veya ev eşyasını aynı anda ütülemek için şok buhar teknolojisini kullanan ütüleriyle Philips halk arasında adına çokça söz ettirmektedir. Philips hem ürün çeşitliliği açısından hem de kaliteli ve kullanışlı ütüler geliştirdiğinden ütü denince akla ilk gelen firma olmuştur. Bunun nedeni satmış olduğu ürünlerde, gerek satış sonrası destek kalitesini gerekse müşteri memnuniyetini ön planda tutması olmuştur. Son teknolojiyi kullanarak yaptığı tasarımlar ve kaliteli ürün yelpazesiyle birçok modeli son kullanıcıya ulaştıran philips, dünya markası olarak kullanıcılarına güven kazandırmıştır.

Philips Ütü Modelleri


Ütüler temel anlamda ikiye ayrılır. Bunlar; normal buharlı ütüler ve jenaratörlü ütü olarak bilinen   buhar kazanlı ütülerdir. Normal ütüler 210 grama kadar buhar verebilir. Bu da kırışıklıkları        açmada yeterli ve etkili bir buhar gücüdür. Buharlı ütüler hızlı bir şekilde kullanıma hazır olduğu   için tek seferde hızlıca ütü yapılabilir. Örneğin, çalışan bir bayansanız buharlı ütünüzle sadece o gün giyeceğiniz gömleğinizi ütüleyip evden çıkabilirsiniz. Philips ütülerin büyük bir bölümünü buhar kazanlı ütüler oluşturmaktadır. Philips klasik ütü modellerinde azur serisi; kumaş türünü algılayarak ısı ayarını otomatik yapması, kablosuz çalışması, kullanılmadığı takdirde otomatik olarak kendini kapatması tehlikeye yol açmaması ve enerji tasarrufu sağlaması, tek tuşla kireç arındırma özelliğinin olması bu seriyi ön plana çıkarmıştır. Philips ütüler tüm kumaş çeşitleriyle uyumlu olacak şekilde üretilmiştir. Geliştirilmiş teknolojileri ile, en hassas kumaş türlerini dahi yakmadan kolaylıkla ve zahmetsizce ütü yapmaktan keyif alabilirsiniz.

Philips Ütü Fiyatları


Ütü fiyatları, ütünün sahip olduğu güç, bar basıncı, kullanılan taban malzemesi, su alabilme miktarı, kullanılan teknoloji, kireç temizleme sistemi ve rengine göre farklılık göstermektedir. Bu sebepten, alacağınız philips ütüyü  ihtiyacınızı karşılayacak şekilde araştırırsanız hem doğru ürünü almış, hem bütçenizi korumuş olursunuz. Philips bir dünya markası olduğu için marka değeri vardır. Satın alacağınız philips ütünün size sağlayacağı faydaları yanı sıra satış sonrası hizmet ve destek te büyük rol oynadığı için fiyata dahil edilmelidir. Alacağınız ütüyü uzun seneler boyunca kullanacağınızı düşünürseniz marka ve model olarak doğru ürünü almanız gerekmektedir. İhtiyaçlarınız doğrultusunda sizin için yeterli olacak modeli seçmeniz için sayfamızdan sol tarafta bulunan filtreleme ekranından ürününüzü seçebilir, taksit imkânlarından yararlanabilirsiniz. İstanbul Bilişim güvencesiyle ürününüz belirli modellerde aynı gün kargoya verilmekte, 600 km ye kadar bir günde teslimat yapılmaktadır. Philips ütü modellerini mağazalarımızdan da görerek ve bilgi alarak satın alabilirsiniz
yükleniyor
yükleniyor