Ürün Filtresi
Kelime Arama Filtresi
 
Fiyat Aralığı
ile TL arası
İstanbul Bilişim Kalitesine En Çok Güvenilen Marka Ödülünü Almıştır.

Pioneer ev sinema sistemi modelleri ve en ucuz pioneer fiyatları

0 adet ürün listelendi.
0 adet ürün listelendi.

Pioneer Ses Sistemleri Modelleri ve Fiyatları

Pioneer 1938 yılında Tokyo’da ilk olarak hoparlör üretimi ile faaliyete geçmiştir. 1963 yılında oto teybi üretimine başlamış ve devamın da laserdisc, Televizyon, blu-ray oynatıcılar, ev sinema sistemleri, hi-fi ses sistemleri, amplifikatör, bluetooth hoparlörler, network av reciver , kulaklıklar, gps-navigasyonlar, cd ve dvd oynatıcıları, dj ürünleri üretimi yapmaya başlamıştır. Şu an da dünyada en yaygın olan dj ürünleri markası Pioneer’dır.

Ülkemizde ; İlk olarak TV ve oto teypleri, oto hoparlörleri ile adını duyurmuş ve daha sonra ev sinema sistemleri, dvd ve blu-ray oynatıcılar, amfi, hoparlör, kulaklık satışlarıyla Türkiye elektronik piyasasında yerini almıştır.  

Ses sistemlerinde Pioneer markanın dünya genelinde bu kadar yaygın ve tercih edilir olmasının nedeni; Büyük ar-ge yatırımı yaparak kendi bünyelerinde yeni teknolojileri geliştirmeleridir. Bunun sonucunda Pioneer marka ürünlerde Hi-bit ses işleme, Pure Audio, ağ ses oynatıcıları gibi birçok yeni ses sistemleri dünya pazarına uygun fiyatlar ile sunmuştur.

Pioneer ses sistemlerinde bulunan özellikler;

Airplay
:  Bu ürün özelliği sahip pioneer ürünlerinde;  itunes müzik kütüphanesi gibi DLNA sertifikalı tüm ürünler ile dijital medya oynatıcısı ve dijital medya işleyicisi olarak çalışma imkanı sağlar.
Hi-Res Audio
: Pioneer ses sistemlerinde bulunan ve bir ağ bağlantısı olmadan direk usb bağlantı noktası ile doğrudan müzik çalması sağlar. USB‘den bağlanacağınız iphone, ipod, sabit disk, akıllı telefonlar ile bağlanabilirsiniz.
Balanced Audio
:  Pioneer ses sistemlerinde bu özelliğe sahip olan ürünler de  3-pin XLR analog çıkışı bulunmaktadır ve yapmış olduğunuz bu bağlantı sayesinde balanced audio özeliği ile daha dengeli ve yüksek derece ses dinlemenize imkan sağlar.
4K Ultra HD Video Ready: Pioneer ev sinema ve ses sistemlerinde bulunan bu özellikle birlikte yeni nesil 4K Ultra HD videolara hazır ve uyumlu olmasını sağlar.
Energy Efficient Setting
:  Bu özelliklerde bulunan  Pioneer ev sinema sistemleri sayesinde Eco modu ile daha verimli enerji ve daha az elektrik tüketimi sağlar.
Loves Your Idevice
:  Pioneer ev sinema sistemleri de bulunan özellik ile birlikte ipod, iphone, ipad ‘ler için üretilmiş ve sorunsuz apple aygıtları ile kolay bağlantı yaparak apple cihazlarınızda ki müzikleri dinlemenizi ve aynı zamanda ön usb terminali ile cihazlarınız pillerinin şarj edilmesini sağlayan bir özelliktir.
Easy Usb Access
: Hızlı bir şekilde ön usb bağlantısı yaparak mp3,wma ve acc gibi ses formatlarını hızlı ve kolay bir şekilde dinlemenizi ve bağlı olduğu cihazının pilini şarj etmenizi sağlar.
True Home Cinema
: Pioneer ev sinema sistemlerinde bulunan bu özellik sayesinde gerçek 5.1 ev sineması ve ütün kalitede ses deneyimini yaşamınız sağlar.
Enjoy Hd Audio
: Pioneer Blu-ray oynatıcılarında bulunan özellikle; Dolby truhd ve dts-hd  master audio için, yeni dts surruond ve Dolby ses codec’lerini içererek, mevcut ses kalitesi 24 bit kadar dönüştürmesine imkan verir.
Everything Well Under Control
: Pioneer blu-ray oyantıcılarında ve ev sinema sistemlerinde bulunan özelik sayesinde apple store veya Google play‘den indirerek tablet veya akıllı telefonuz da kullanarak doğrudan Pioneer blu-ray, ev sinema sistemi, hi-fi ses sistemlerini kontrol etmenizi sağlar.
Network Streaming
: Pioneer Hi-Fi ses ssitemlerinde bulunan özellik sayesinde Kablosuz ağa (Wi-Fi) üzerinde doğrudan ipod, iphone, ipad veya andorid işletim sistemi ile çalışan cihazlarınızın DLNA özelliği ile bağlantı yapmanıza olanak sağlar.
Bluetooth Wireless Connectivity
: Bluetooth bağlantısı ile kablosuz olarak Pioneer Hi-Fi ses sistemlerinize bağlanma imkanı sağlar.
Digital Audio Broadcasting
:  Pioneer Hi-Fi ses sistemlerinde bulunan yerleşik Dab/Dab + tuner ile parazitsiz radyo dinleme keyfi verir.
Dolby Atmos
: Pioneer çok Kanallı Hoparlörlerinde bulunan  bu özellik sayesinde Evinizde Dolby ses deneyimini sağlayarak gerçek bir sinema keyfi sunar.

Sayfamızdan alacağınız tüm Pioneer ürünler 2 yıl garantilidir. Tüm Pioneer ses ürünlerin uygun fiyat ve ödeme avantajları olup, taksitli satış yapmaktayız.
yükleniyor