Polar H2 Kalp Atış Hızı Sensörü

Yorum Yap
Stok Durumu: Stokta Bulunmuyor
H2 yi spor çantanıza koyun. 5khz kodlanmış verici spor salonlarındaki uyumlu ekipmanlar üzerinde anlık kalp atış hzı bilgisini görüntülemenizi sağlar.
Ücretsiz Kargo
6 Taksit Seçeneği
Açıklama
H2 yi spor çantanıza koyun. 5kHz kodlanmış verici spor salonlarındaki uyumlu ekipmanlar üzerinde anlık kalp atış hzı bilgisini görüntülemenizi sağlar.
Kargo
Kargo Ücretsiz Kargo
H2 Kalp Atış Hızı Sensörü

H2 Kalp atış hızı sensörü uyumlu Polar ürünlerinde kalp atış hızınızı Polar H2 Kalp Atış Hızı Sensörü
görüntülemenize olanak tanır. Yumuşak tekstil göğüs bandı vücut şeklinize mükemmel bir şekilde uyum sağlar, egzersiziniz bayunca özgürce hareket etmenize imkan sağlar.Kullanışlı kanca sistemi egzersize başlarken sensörün takılmasını ve egzersizi bitirirken çıkarılmasını kolaylaştırır.

• Bütün Polar antrenman ürünlerinde doğru kalp atış hızı bilgisini görüntülemenizi sağlar.( Maksimum uyumluluk için hem 5kHz hem de 2.4GHz W.I.N.D verici kullanır)
• H2 yi spor çantanıza koyun. 5kHz kodlanmış verici spor salonlarındaki uyumlu ekipmanlar üzerinde anlık kalp atış hzı bilgisini görüntülemenizi sağlar.Polar logolarına dikkat edin.
• 5kHz verici ile uyumlu ürünlerle yüzerken kalp atış hızı bilgilerinizi görüntüler.
• Yeni geliştirilmiş, kullanıcının kendisinin değiştirebildiği pil sistemi.

* FT1, FT2, FT4, FT7, FT40, FT60, FT80, RS100, RS300X, RS400, RCX5, CS100, CS200, CS300

Bedenler XS-S, M-XXL

Polar H2 Kalp Atış Hızı Sensörü yorumları

Polar H2 Kalp Atış Hızı Sensörü
Çok İyi (2)
22%
İyi (2)
22%
Ne İyi / Ne Kötü (2)
22%
Kötü (2)
22%
Çok Kötü (1)
11%

3.2

Ortalama Puan

Ürün adresinize ulaştığı günden itibaren 14 gün içinde 0850 333 0 912 numaramızdan müşteri hizmetlerimizle irtibata geçerek iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

İade talebinizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Servis tarafından kurulum gerektiren ürünlerin kurulumunun yapılmasıyla ürünler kayıt altına alınmış olur. Böylece ikinci el statüsüne girmiş olur. İlgili mevzuat gereği cayma hakkı kapsamında "ürünün yeniden satılabilir özelliğinin kaybolmaması" gerekmektedir. Bu nedenle de servis tarafından kurulumu yapılmış olan ürünlerde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

Her türlü yazılım ve programlarında, DVD, DIVX, VCD, CD, MD, videokasetlerde, bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemelerinde (toner, kartuş, şerit v.b) ile kişisel bakım / kozmetik malzemelerinde cayma hakkının kullanılabilmesi için mal/hizmetin ambalajının açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları şartı bulunmaktadır.

*Ücret iadesi; iade işlemleriniz onaylandıktan sonra kredi kartınıza / banka hesabınıza 3 iş günü içinde yapılmaktadır.
Ödeme işlemlerinin hesaba yansıma süresi bankalara göre farklılık gösterebilir.

Lütfen aşağıdaki bilgilendirme yazısını dikkatlice okuyun...

  • Bu sitede gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz.
  • Üreticiler ve İstanbul Bilişim ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü İstanbul Bilişim sorumluluk kabul etmez.
yükleniyor