PS4 DESTINY THE TAKEN KING D1 ED.

PS4 DESTINY THE TAKEN KING D1 ED.

56,00

PS4 DESTINY THE TAKEN KING D1 ED.

Nakit / Havale / EFT Fiyatı  

53,76

Tek Çekim Fiyatı  

55,16

Destiny: the taken king ürün tanitimi: destiny evrenindeki yeni büyük macera olan destiny: the taken king yeni hikaye görevleri, savaşılacak yeni düşmanlar, gezilecek yeni mekanlar, yeni strike ve cru...
Ortalama 3 İş Gününde Kargoda
6 Taksit Seçeneği
Destiny: The Taken King ÜRÜN TANITIMI: Destiny evrenindeki yeni büyük macera olan Destiny: The Taken King yeni hikaye görevleri, savaşılacak yeni düşmanlar, gezilecek yeni mekanlar, yeni Strike ve Crucible haritaları ve yeni bir Raid içeren Destiny: The Taken King oyuncuların yeteneklerini sonuna kadar sınayacak. Bu zorluklar karşısında oyuncular üç yeni Muhafız alt sınıfına ve bir çok yeni silah, zırh ve ekipmana erişebilecekler. Dünyalarımızın üzerine karanlık bir gölge düştü. Orxy, The Taken King, intikam ateşiyle yanıp tutuşuyor ve Karanlığın kendisini manipüle ederek kendisine yozlaşmış "Taken" güçlerinden oluşan bir ordu kuruyor. O ve karanlık ordusu uygarlığımızı tüketmeden ve güneş sistemimizi harabeye dönüştürmeden önce sızılamaz Dreadnaught gemisine girmenin ve The Taken King'i yenmenin yolunu bulun. Efsane olun. ANA ÖZELLİKLER: Güçlü Yeni Yetenekler - Karanlıkla ve Taken ordusuyla savaşmak için oyuncular yeni güçlere sahip olan yeni alt sınıflara erişebilecekler: o Warlock sınıfı artık elektrik fırtınasının gücünü kullanabilecek. o Hunter sınıfı yerçekimsel boşluk enerjisinden yapılan bir yay kullanabilecek. o Titan sınıfı düşmanlarını uzaktan yakabilen veya yakından ölümcül olabilen alevli bir çekiç kullanabilecek. Yeni Hikaye - Devasa bir Hive Dreadnaught gemisi Satürn'ün halkasında geziniyor. Oryx, The Taken King, güneş sistemimize geldi ve yanında hem oğlu Crota'yı öldüren Muhafızlardan intikam almak, hem de dünyamızı yok etmek için yozlaşmış ordusunu da getirdi. Yeni Hedef - Oryx'in gemisi, gizemli ganimet dolu kale Dreadnaught'ta mevzi kurun. Yeni Ganimetler ve Özelleştirmeler - Legendary, Exotic, Faction ve Taken-temalı eşyaların da aralarında bulunduğu yeni silahlar, zırhlar ve ekipmanlar kazanın. The Taken King-temalı armalar, zırh gölgeleri ve oyuncu gemileriyle Muhafızını daha da kişiselleştirin. - İki Yeni Rekabet Modu: o Rift - Amaç tabanlı bir mod olan Rift'te 6v6 takımlar haritanın ortasındaki Spark'ı kontrol etmek, düşman üssüne taşımak ve düşman Rift'ini yok etmek için patlatmak için mücadele edecekler. o Mayhem - Crucible yeni bir oynanış tarzı ekleyecek olan Mayhem'de 6v6 takımlar daha hızlı şarj olan oyuncu yetenekleri, daha özel/ağır cephaneler ve daha hızlı yeniden doğuşlarla kaotik bir mücadeleye girecekler. PlayStation Özel İçeriği* - PlayStation oyuncuları oyun çıktığında bir Strike, bir Crucible haritası, üç ekipman seti ve bir egzotik silah gibi özel içeriğe sahip olacaklar. ÜRÜN ÖZETİ Destiny: The Taken King - Legendary Edition Destiny: The Taken King - Legendary Edition Destiny evrenine katılmak veya efsanelerini yıldızlara kazımaya devam etmek isteyen Muhafızlar için mükemmel bir seçimdir. İçinde Komple Destiny Deneyimi bulunur: The Taken King, Destiny, Genişleme I ve Genişleme II. ÖZEL İÇERİK: VANGUARD SİLAH PAKETİNE ERKEN ERİŞİM!
Bu ürünün teslimi sonrası ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurlarının açılmış olması halinde cayma hakkı kapsamında iadesi kabul edilmeyecektir.
  paraf
  Taksit Tutarı Toplam Tutar
2 28,00 56,00
3 18,67 56,00
4 14,00 56,00
5 11,41 57,04
6 9,61 57,65
7 8,33 58,28
8 7,37 58,92
9 6,62 59,57
  paraf
  Taksit Tutarı Toplam Tutar
2 28,00 56,00
3 18,67 56,00
4 14,00 56,00
5 11,41 57,04
6 9,61 57,65
7 8,33 58,28
8 7,37 58,92
9 6,62 59,57
Paraf
Halk Bank

PS4 DESTINY THE TAKEN KING D1 ED. yorumları

PS4 DESTINY THE TAKEN KING D1 ED.
Çok İyi (1)
100%
İyi (0)
0%
Ne İyi / Ne Kötü (0)
0%
Kötü (0)
0%
Çok Kötü (0)
0%

5

Ortalama Puan

Ürün adresinize ulaştığı günden itibaren 14 gün içinde 0850 333 0 912 numaramızdan müşteri hizmetlerimizle irtibata geçerek iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

İade talebinizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Servis tarafından kurulum gerektiren ürünlerin kurulumunun yapılmasıyla ürünler kayıt altına alınmış olur. Böylece ikinci el statüsüne girmiş olur. İlgili mevzuat gereği cayma hakkı kapsamında "ürünün yeniden satılabilir özelliğinin kaybolmaması" gerekmektedir. Bu nedenle de servis tarafından kurulumu yapılmış olan ürünlerde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

Her türlü yazılım ve programlarında, DVD, DIVX, VCD, CD, MD, videokasetlerde, bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemelerinde (toner, kartuş, şerit v.b) ile kişisel bakım / kozmetik malzemelerinde cayma hakkının kullanılabilmesi için mal/hizmetin ambalajının açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları şartı bulunmaktadır.

*Ücret iadesi; iade işlemleriniz onaylandıktan sonra kredi kartınıza / banka hesabınıza 3 iş günü içinde yapılmaktadır.
Ödeme işlemlerinin hesaba yansıma süresi bankalara göre farklılık gösterebilir.

Lütfen aşağıdaki bilgilendirme yazısını dikkatlice okuyun...

  • Bu sitede gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz.
  • Üreticiler ve İstanbul Bilişim ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü İstanbul Bilişim sorumluluk kabul etmez.
yükleniyor
yükleniyor