Remington IPL6780 I-Light Lazer Epilatör

Yorum Yap
Stok Durumu: Stokta Bulunmuyor
Cilt Sensörü : Evet
Işık Atım Sayısı : 150.000 atım
Garanti : 2 yıl
Ürün Özellikleri:
CİLT SENSÖRÜ Evet
Işık atım Sayısı 150.000 atım
GARANTİ 2 yıl
Açıklama
Model Kodu IPL6780

İ-LIGHT EPİLASYON SİSTEMİ

IPL6780

Remington i-LIGHT ile epilasyon devrimine katılın. Bu dahi cihaz ile kalıcı olarak kılsız, pürüzsüz bir cilde, kendi evinizin rahatlığında zahmetsizce ve acısız olarak sahip olabilirsiniz.

i-LIGHT , sadece üç kullanımdan sonra olağanüstü ve kalıcı sonuçlar elde etmek için en gelişmiş ve yenilikçi teknolojiyi barındırır. Eşsiz PROPULSE™ özelliği, klinik olarak kanıtlanmış Yoğun Darbeli Işık (Intense Pulse Light) kılın doğrudan kökünü hedef alır ve böylece bu epilasyon kahramanı tamamen tüysüz, süper pürüzsüz bir cilt sağlar.

Remington i-LIGHT'i hem kadınlar hem de erkekler boyun altındaki bölgelerde kullanabilir – Bacaklar, kollar, koltuk altları, bikini bölgesi, sırt, göğüs ve omuzlar dahil. Cilde hassas davranır ve ergonomik, şık tasarımı ve size tam bir güven ve kontrol veren rahat tasarımı ile kullanımı son derece kolaydır.
Remington IPL6780 I-Light Lazer Epilatör

YÜZ BAŞLAĞI

Yüz & vucüt * tüylerinden kalıcı olarak kurtulmak için.
*Sadece kadın yüzü ve yanak altın için uygundur.
Remington IPL6780 I-Light Lazer Epilatör

KALICI TÜY AZALTMA

**Sadece üç uygulamada kalıcı sonuçların tadını çıkarın. ** Sonuçlar kişiye göre değişir. Sadece 3 uygulama ve 12 ayda, vücut üzerinde yapılan klinik testlerde, uygulama alanlarında %94.3'e kadar ve ortalama %66 daha az tüy görüldü. Profesyonel epilasyon cihazlarından alınan sonuçlara benzer şekilde.
Remington IPL6780 I-Light Lazer Epilatör Remington IPL6780 I-Light Lazer Epilatör Remington IPL6780 I-Light Lazer Epilatör Remington IPL6780 I-Light Lazer EpilatörRemington IPL6780 I-Light Lazer Epilatör 

HIZLI: Sadece 3 uygulamada kalıcı sonuçlar 

GÜVENLİ: Klinik olarak kanıtlanmış, FDA onaylı

ETKİLİ ProPulse™ Teknolojisi

KULLANIM: Vücut

Uygunluk: Uniseks

Sonuçlar: Kalıcı

5 Enerji Ayarı

Entegre cilt sensörü

Çoklu Flaş ve Tek Flaş modu

Evrensel Voltaj

Dermatologlar tarafından önerilir

150.000 atım

 

Remington IPL6780 I-Light Lazer Epilatör yorumları

Remington IPL6780 I-Light Lazer Epilatör
Çok İyi (1)
100%
İyi (0)
0%
Ne İyi / Ne Kötü (0)
0%
Kötü (0)
0%
Çok Kötü (0)
0%

5

Ortalama Puan

Ürün adresinize ulaştığı günden itibaren 14 gün içinde 0850 333 0 912 numaramızdan müşteri hizmetlerimizle irtibata geçerek iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

İade talebinizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Servis tarafından kurulum gerektiren ürünlerin kurulumunun yapılmasıyla ürünler kayıt altına alınmış olur. Böylece ikinci el statüsüne girmiş olur. İlgili mevzuat gereği cayma hakkı kapsamında "ürünün yeniden satılabilir özelliğinin kaybolmaması" gerekmektedir. Bu nedenle de servis tarafından kurulumu yapılmış olan ürünlerde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

Her türlü yazılım ve programlarında, DVD, DIVX, VCD, CD, MD, videokasetlerde, bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemelerinde (toner, kartuş, şerit v.b) ile kişisel bakım / kozmetik malzemelerinde cayma hakkının kullanılabilmesi için mal/hizmetin ambalajının açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları şartı bulunmaktadır.

*Ücret iadesi; iade işlemleriniz onaylandıktan sonra kredi kartınıza / banka hesabınıza 3 iş günü içinde yapılmaktadır.
Ödeme işlemlerinin hesaba yansıma süresi bankalara göre farklılık gösterebilir.

Lütfen aşağıdaki bilgilendirme yazısını dikkatlice okuyun...

  • Bu sitede gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz.
  • Üreticiler ve İstanbul Bilişim ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü İstanbul Bilişim sorumluluk kabul etmez.
yükleniyor