Rowenta RH8874 Air Force Vision Pro Şarjlı Süpürge

Yorum Yap
Stok Durumu: Stokta Bulunmuyor
Toz Kapasitesi : 0.5 lt
Motor Gücü (w) : 25,2 V
Ses Seviyesi : 80 dB Ses Seviyesi
Çalişma Süresi : 65 dk. kadar
Ürün Tipi : Şarjlı Süpürge
ÇALIŞMA SÜRESİ 65 dk. kadar
TOZ KAPASİTESİ 0.5 lt
ÜRÜN TİPİ Şarjlı Süpürge
ŞARJ SÜRESİ 6 saat
MOTOR GÜCÜ (W) 25,2 V
SES SEVİYESİ 80 dB Ses Seviyesi
TOZ TORBASI Toz torbasız
GARANTİ 2 Yıl Garanti
Açıklama
Model Kodu RH8874

Temizlik performansı her zaman elinizin altında!

Air Force Extreme Lithium, optimum temizlik sonuçlarını olağanüstü rahatlık düzeylerinde sunan, güçlü bir kablosuz elektrikli süpürgedir. Uzun süre çalışma ve hızlı şarj için lityum iyon pro pilli ultra modern bir temizlik aracı olan DELTA vision LED emme başlığı, aktif motorlu fırça ve son derece verimli siklon teknolojisine sahiptir.

GÜÇLÜ PERFORMANS YÜKSEK KULLANIŞLILIKLA BULUŞUYOR

Air Force Extreme Vision Pro benzersiz sonuçlarla yüksek düzeyde kullanışlılık sağlıyor.

Aktif motorlu fırçalı (6200 rpm) DELTA emici başlık ultra derinlemesine temizlik sonuçları için Air Force siklon teknolojisinin yüksek performansını sunar.

Eşsiz, ultra ince delta şekilli emici başlık, tüm dip ve köşelere erişim için özel olarak tasarlanmıştır ve temizliğin zor olduğu ortamların maksimum kaplama alanı ile temizlenmesini sağlar.

Delta vision LED aydınlatma alçak ve erişilmesi zor bölgeler için ileri düzey görüş sağlar.

Son teknolojili özellikler optimal temizlik deneyimi yaşatır: 6 saatte hızlı ve akıllı şarj ve üç gösterge ışıklı uzun ömürlü lityum iyon pro pil, boşaltması kolay toz haznesi, kolay taşıma için ultra hafif çerçeve ve dik park konumlu ergonomik tasarım  .
Rowenta RH8874 Air Force Vision Pro Şarjlı Süpürge

Uzun Ömürlü Temizlik Sonuçları

ROW RH8874WO AIR FORCE VISION PRO 25 2V Cyclonic teknoloji sayesinde yüksek düzeyde hava ve toz toz ayırma.
Rowenta RH8874 Air Force Vision Pro Şarjlı Süpürge

Güçlü ve Kullanışlı

ROW RH8874WO AIR FORCE VISION PRO 25 2V Cyclonic Dikey Süpürge Powercare vakum başlığı sayesinde son derece etkili performans.
Rowenta RH8874 Air Force Vision Pro Şarjlı Süpürge

Uzun Güç Ömrü

ROW RH8874WO AIR FORCE VISION PRO 25 2V 65 dk'lık pil ömrü evinizin her noktası için uygun, temizlik performansı yaşamanızı sağlar.
Rowenta RH8874 Air Force Vision Pro Şarjlı Süpürge

Lithuim Güç Teknolojisi

ROW RH8874WO AIR FORCE VISION PRO 25 2V Lityum-iyon pil teknolojisi sayesinde; Akıllı ve hızlı şarj: Tam boşalmış olan akü için maks. 6 saat. Geliştirilmiş dayanıklılık: 2 kata kadar daha uzun süre performans.
Rowenta RH8874 Air Force Vision Pro Şarjlı Süpürge

Delta Vizyon

ROW RH8874WO AIR FORCE VISION PRO 25 2V Düşük seviyedeki mobilyalar ve zor ulaşılan yerler için; led teknoloji sayesinde tozları rahatça görebilirsiniz.

Rowenta RH8874 Air Force Vision Pro Şarjlı Süpürge yorumları

Rowenta RH8874 Air Force Vision Pro Şarjlı Süpürge
Çok İyi (1)
100%
İyi (0)
0%
Ne İyi / Ne Kötü (0)
0%
Kötü (0)
0%
Çok Kötü (0)
0%

5

Ortalama Puan

Ürün adresinize ulaştığı günden itibaren 14 gün içinde 0850 333 0 912 numaramızdan müşteri hizmetlerimizle irtibata geçerek iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

İade talebinizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Servis tarafından kurulum gerektiren ürünlerin kurulumunun yapılmasıyla ürünler kayıt altına alınmış olur. Böylece ikinci el statüsüne girmiş olur. İlgili mevzuat gereği cayma hakkı kapsamında "ürünün yeniden satılabilir özelliğinin kaybolmaması" gerekmektedir. Bu nedenle de servis tarafından kurulumu yapılmış olan ürünlerde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

Her türlü yazılım ve programlarında, DVD, DIVX, VCD, CD, MD, videokasetlerde, bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemelerinde (toner, kartuş, şerit v.b) ile kişisel bakım / kozmetik malzemelerinde cayma hakkının kullanılabilmesi için mal/hizmetin ambalajının açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları şartı bulunmaktadır.

*Ücret iadesi; iade işlemleriniz onaylandıktan sonra kredi kartınıza / banka hesabınıza 3 iş günü içinde yapılmaktadır.
Ödeme işlemlerinin hesaba yansıma süresi bankalara göre farklılık gösterebilir.

Lütfen aşağıdaki bilgilendirme yazısını dikkatlice okuyun...

  • Bu sitede gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz.
  • Üreticiler ve İstanbul Bilişim ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü İstanbul Bilişim sorumluluk kabul etmez.
yükleniyor