Rowenta RO3751 Compact Power Cyclonic 3AAA Elektrikli Süpürge yorumları

Ürün detayına git
Çok İyi (14)
13%
İyi (27)
25%
Ne İyi / Ne Kötü (30)
28%
Kötü (27)
25%
Çok Kötü (11)
10%

3.1

Ortalama Puan

merak ediyorum
arkadaşım kullanıyordu bu makineyi ben de merak ediyorum
/
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?
Eşimin hediyesi...
Eşime evlilik yıldönümüz olduğu için geçen hafta bu ürünü sitenizden aldım. eşim astım hastası toza oldukça hassas. Özellikle Hepa 13 filtresinin %100'e varan toz tutma özelliği olmasından dolayı tercihimdi.aldığımızda gördümki %50 tasarruflu çekim gücü 2000W elektrik süpürgesiyle aynıymış kullandıkça görüyoruz ki çok iyi bir tercih yaptık.bu tercihimizde çağrı merkezinizden aldıgım yardımıda unutmuyorum sayenızde eşimin içine sinen bir hediye oldu tesekkür ederiz.
/ Yalova
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?
Süper Ötesi
Süpürgeyi Kasım ayında sipariş verdim.3 gün içinde elime geldi. Çeyizime almıştım. Meraktan hemen denedim.vaadettiği özellikler doğrumu diyes tüm sitelerde araştırmıştı. emiş gücü öncelikle sğper ötesi Halıları fena kapıyor evde shaggy halı kullanıyoruz onun bile derinindeki tozları artıkları aldı. ebat olarakta oldukça kullanışlı çok yer kaplamıyor. Ayrıca doğa dostu bir makine A performansı var ve diğer süpürgelere göre çekim gücü yüksek olmasına rağmen %50 elektrik tasarrufu yapıyor Toz haznesıde cok kolay temızlenıyor tek hamleyle cıkartıp döküyorsunuz bu kadar basit tüm alacaklar düşünmeden alabilir..
/ İstanbul
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?
Çok güzel ürün
Ürünü halıdan kaldıramıyoruz. Çok güçlü ve kullanımı kolay, hafif... Ürün 3 günde tarafıma ulaştı. Herhangi bir sıkıntısı yok. İstanbul Bilişim aynı ürünleri piyasanın çok altında satıyor. Kesinlikle tavsiye ederim.
/
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?
  • 1
4 adet yorum bulundu.
yükleniyor