S-link IP-860 iPhone iPod 5V 2000MA 2*Usb Ev Şarj Adaptör

Yorum Yap
Stok Durumu: Stokta Bulunmuyor
Uyumlu Model : iPhone iPod
6 Taksit Seçeneği
Ürün Özellikleri:
Uyumlu Model iPhone iPod
Açıklama
Model Kodu IP-860

S-link IP-860 iPhone iPod 5V 2000MA 2*Usb Ev Şarj Adaptör  

S-link IP-860 5V/2A Iphone / Ipod USB-2 Şarj; ile USB data kablolarınızı prizlerde de rahatlıkla kullanabileceksiniz. Estetik tasarıma sahip, kaliteli malzemeden üretilen IP-860 rakiplerinin herzaman bir adım önünde. Tüm elektronik cihazlarınızla sorunsuz çalışabilen bu cihaza sahip olmak bir ayrıcalıktır.

  S-link IP-860 iPhone iPod 5V 2000MA 2*Usb Ev Şarj Adaptör  

S-link IP-860 5V/2A Iphone / Ipod USB-2 Şarj; 1. sınıf malzemeden üretilmiştir. Dalgalı elektrik akımları yüzünde cihazlarınızın zarar görmesi önlemek için özel teknoloji ile donatılmıştır.

  S-link IP-860 iPhone iPod 5V 2000MA 2*Usb Ev Şarj Adaptör  

S-link IP-860 5V/2A Iphone / Ipod USB-2 Şarj; cihazı ile aynı anda 2 cihazınızı birden şarj edebilir zamandan tasarruf edebilrsiniz.

  S-link IP-860 iPhone iPod 5V 2000MA 2*Usb Ev Şarj Adaptör  
S-link IP-860 5V/2A Iphone / Ipod USB-2 Şarj; cihazını istediğiniz her yerde güvenle kullanabilirsiniz. Çantanızda yer kaplamaz, ağırlık yapmaz.

S-link IP-860 iPhone iPod 5V 2000MA 2*Usb Ev Şarj Adaptör yorumları

S-link IP-860 iPhone iPod 5V 2000MA 2*Usb Ev Şarj Adaptör
Çok İyi (17)
85%
İyi (1)
5%
Ne İyi / Ne Kötü (0)
0%
Kötü (1)
5%
Çok Kötü (1)
5%

4.6

Ortalama Puan

Ürün adresinize ulaştığı günden itibaren 14 gün içinde 0850 333 0 912 numaramızdan müşteri hizmetlerimizle irtibata geçerek iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

İade talebinizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Servis tarafından kurulum gerektiren ürünlerin kurulumunun yapılmasıyla ürünler kayıt altına alınmış olur. Böylece ikinci el statüsüne girmiş olur. İlgili mevzuat gereği cayma hakkı kapsamında "ürünün yeniden satılabilir özelliğinin kaybolmaması" gerekmektedir. Bu nedenle de servis tarafından kurulumu yapılmış olan ürünlerde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

Her türlü yazılım ve programlarında, DVD, DIVX, VCD, CD, MD, videokasetlerde, bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemelerinde (toner, kartuş, şerit v.b) ile kişisel bakım / kozmetik malzemelerinde cayma hakkının kullanılabilmesi için mal/hizmetin ambalajının açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları şartı bulunmaktadır.

*Ücret iadesi; iade işlemleriniz onaylandıktan sonra kredi kartınıza / banka hesabınıza 3 iş günü içinde yapılmaktadır.
Ödeme işlemlerinin hesaba yansıma süresi bankalara göre farklılık gösterebilir.

Lütfen aşağıdaki bilgilendirme yazısını dikkatlice okuyun...

  • Bu sitede gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz.
  • Üreticiler ve İstanbul Bilişim ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü İstanbul Bilişim sorumluluk kabul etmez.
yükleniyor