Samsung AR5500 12000 BTU Inverter Klima

Yorum Yap
Stok Durumu: Stokta Bulunmuyor
* Ürün samsung türkiye garantisindedir. 444 77 11 servis hattından ücretsiz kurulum desteği alabilirsi...
Klima Türü : Inverter Klima
Enerji Sınıfı : A Enerji Sınıfı
Garanti : 3 Yıl
Nem Alma Fonksiyonu : Var
Ürün Özellikleri:
Klima Türü Inverter Klima
Nem Alma Fonksiyonu Var
Enerji Sınıfı A Enerji Sınıfı
GARANTİ 3 Yıl
ALERJİ BAKIMI Var
FAN MODU Var
Açıklama
Model Kodu AR5500 AR12JSFSCWK/SK
Ürün samsung türkiye garantisindedir. 444 77 11 servis hattından ücretsiz kurulum desteği alabilirsiniz.

-İnverter motorlarda 10 yıl kompresör garantisi bulunmaktadır.

-Montaj yetkili Samsung Servisleri tarafından yapılmaktadır.


Daha Hızlı, Daha Etkili ve Daha Çabuk Soğutur Samsung AR5500 12000 BTU Inverter Klima Samsung Klima her açıdan en verimli olacak şekilde tasarlanmıştır. Benzersiz üçgen tasarım, daha fazla havanın içeri çekilebilmesi için daha geniş bir hava girişine sahiptir. Açısı ve genişliği geliştirilmiş hava çıkışı, ekstra V şeklindeki kanatları ve daha büyük fanı sayesinde hava daha hızlı ve etkili şekilde soğutularak daha geniş alanlara etki eder.* Böylelikle serin hava ferahlatıcı şekilde odanızın her köşesine ulaşır. 
Hızlıca Soğutur, Sonrasında Rahat Serinlik Sağlar Samsung AR5500 12000 BTU Inverter Klima Samsung Klima, güçlü "Hızlı Soğutma" modunu kullanarak havayı hızlıca soğutur. Sonra istenilen sıcaklığı korumak için modu "Rahat Soğutma" olarak değiştirir. Bu sayede sizi fazla üşütmez, ayarları manuel olarak değiştirmenizi veya klimayı açıp kapatmanızı gerektirmez.
Akıllı Çalışır. Enerji Tasarrufu Sağlar Samsung AR5500 12000 BTU Inverter Klima Samsung Klima, enerji tasarruflu EER 10.1 içeren Dijital Inverter özelliğine sahiptir. İstenen sıcaklığı klimanızı sürekli açıp kapatmadan koruyarak daha az enerji tüketir. Dijital Inverter, minimum enerji tüketerek uzun süre rahatlık / serinlik sağlar .
Tek Başına Olduğunuzda Bile Enerji Tasarrufu Sağlar Samsung AR5500 12000 BTU Inverter Klima Samsung Klimanın Solo Kullanıcı modu, kompresör kapasitesini daha az kullanır, böylece serin ve rahat bir ortam sağlarken daha az enerji tüketimi sağlar. Böylece elektrik faturasından endişe etmeden sıcak bir günde bile tek başınızayken kullanabilirsiniz.  Normal Mod ve Solo Kullanıcı Modu"nun harcadığı akümüle enerji tüketimi karşılaştırılmıştır.
Dayanıklı, Uzun Ömürlü Performans Samsung AR5500 12000 BTU Inverter Klima Samsung Klima en zorlu çevre şartlarında bile çalışır. Üçlü Koruma teknolojisi kompresörü ve kontrol kutusunu ekstra bir voltaj düzenleyiciye gerek kalmadan, aşırı güç yüklenmelerinden ve dalgalanan elektrik akımlarından korur. Ayrıca paslanmaya karşı dayanıklı kaplaması sayesinde kondensatörün ve dış ünitenin paslanmasını önler. Daha büyük kondansatörü ve ayarlanmış soğutucu akımı sayesinde 58ºC"ye kadar olan aşırı sıcaklıklara dayanabilmesini sağlar*.  Çıkarılması ve Temizliği Kolay Filtre Samsung AR5500 12000 BTU Inverter Klima Erişilmesi genellikle güç olan geleneksel filtrelerden farklı olarak Samsung Klimanın Pratik Filtresi klimanın üst kısmında bulunur. Böylece kapağı açmadan veya dışarı çıkarmak için sertçe çekmeye gerek kalmadan kolayca çıkarılabilir, temizlenebilir ve yerine takılabilir. Ayrıca anti bakteriyel kaplaması havadaki tozu, zararlı bileşenleri ve alerjenleri etkisiz hale getirir.* * Kore test laboratuarı (FITI / KEMTI) ve Japonya test laboratuarında (ITEA) test edilmiştir. Veriler belirli test koşulları altında ölçülmüştür ve çevresel faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Samsung AR5500 12000 BTU Inverter Klima Akıllı Kurulum


Akıllı Kurulum, Samsung Klimanızın mükemmel şekilde kurulmasını sağlayan bir kendi kendine teşhis özelliğidir. Klima kullanılırken dış üniteyle etkin olmayan iletişim, zayıf soğutucu akışı veya hava borusundaki sorunlar gibi klima kurulumunda oluşabilecek sorunları otomatik olarak kontrol eder.

Samsung AR5500 12000 BTU Inverter Klima yorumları

Samsung AR5500 12000 BTU Inverter Klima
Çok İyi (49)
33%
İyi (25)
17%
Ne İyi / Ne Kötü (34)
23%
Kötü (20)
14%
Çok Kötü (19)
13%

3.4

Ortalama Puan

Ürün adresinize ulaştığı günden itibaren 14 gün içinde 0850 333 0 912 numaramızdan müşteri hizmetlerimizle irtibata geçerek iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

İade talebinizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Servis tarafından kurulum gerektiren ürünlerin kurulumunun yapılmasıyla ürünler kayıt altına alınmış olur. Böylece ikinci el statüsüne girmiş olur. İlgili mevzuat gereği cayma hakkı kapsamında "ürünün yeniden satılabilir özelliğinin kaybolmaması" gerekmektedir. Bu nedenle de servis tarafından kurulumu yapılmış olan ürünlerde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

Her türlü yazılım ve programlarında, DVD, DIVX, VCD, CD, MD, videokasetlerde, bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemelerinde (toner, kartuş, şerit v.b) ile kişisel bakım / kozmetik malzemelerinde cayma hakkının kullanılabilmesi için mal/hizmetin ambalajının açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları şartı bulunmaktadır.

*Ücret iadesi; iade işlemleriniz onaylandıktan sonra kredi kartınıza / banka hesabınıza 3 iş günü içinde yapılmaktadır.
Ödeme işlemlerinin hesaba yansıma süresi bankalara göre farklılık gösterebilir.

Lütfen aşağıdaki bilgilendirme yazısını dikkatlice okuyun...

  • Bu sitede gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz.
  • Üreticiler ve İstanbul Bilişim ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü İstanbul Bilişim sorumluluk kabul etmez.
yükleniyor