Ürün Filtresi
Samsung Galaxy S7
Samsung Galaxy C9 Pro
Samsung Galaxy

Samsung cep telefonu modelleri ve en ucuz fiyatları

52 adet ürün listelendi.
52 adet ürün listelendi.

Samsung Cep Telefonu Modelleri ve Samsung Galaxy Fiyatları

Samsung 1938 yılında Güney Kore’de kurulan bir şirkettir. İlk yıllarda sebze, meyve ve et ihraç etmek için kurulan şirket sonraki yıllarda makine sanayiine girmiş ve 70 yıllarda ağır sanayi alanında yatırımlar yapmaya başlamıştır. Binlerce patentli teknolojisi vardır. (IBM den sonra en çok patenti olan ikinci markadır.) Her geçen gün geliştirdiği teknolojiler hayatımızı kolaylaştırmaktadır. Dünyanın en değerli markaları sıralamasında ilk 10 içinde olup 2000li yılların başında 2. Sıraya kadar yükselmiştir. Televizyon, cep telefonu, bilgisayar, otomotiv, tıbbi malzemeler uzay araştırmaları gibi pek çok alanda faaliyet göstermektedir.

Cep telefonu
denince ilk aklımıza gelen markaların başında Samsung gelir. Herkese uygun cep telefonu modelleri üreten Samsung, en çok satılan telefon markasıdır. Ar-Ge yatırımlarına çok önem veren Samsung cep telefonları alanında teknoloji geliştirmeye devam etmektedir. Ülkemizde de çok satılan ve sevilen Samsung herkes uygun cep telefonu modelleri üretmektedir. Samsung cep telefonu fiyatı rakiplerine göre rekabetçi olmaya devam etmektedir.

Samsung cep telefonlarını sayfamızda farklı model seçenekleri ile inceleyebilirsiniz. Android yazılımı kullanılan Samsung cep telefonlarına ülkemizde 2 yıl garanti verilmektedir. Çift sim kartlı modelleri de bulunan Samsung cep telefonlarında 4.5G desteği sağlayan model seçenekleri de bulunmaktadır. Dahili hafızası yetersiz gelse bile android destekli micro sd kartlar ile hafıza kullanımını arttırabilirsiniz.

İstanbul Bilişim olarak en yeni Samsung cep telefonu modellerini uygun fiyat ve ödeme avantajları ile sizlere sunmaya devam etmekteyiz. Telefonların hemen hemen tümü aynı gün kargoya verilmektedir. Sayfamızın sol tarafındaki ürün filtresini kullanarak aradığınız modelin teknik özelliklerini belirleyebilirsiniz. Ucuz Samsung cep telefonu modelleri ile en yeni Samsung cep telefonu modellerini sitemizden inceleyebilirsiniz. Ayrıca orijinal Samsung ekran koruyucu, filip cover gibi aksesuarları da sayfamızdan uygun fiyat avantajları ile alabilirsiniz.

Samsung Yeni Cep Telefonları

Galaxy S7 Özellikleri:
2016 yılında çıkan Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge cep telefonu modellerinin özelliklerinden kısaca bahsedelim. Galaxy S7 modelinin 4.5G desteği bulunmaktadır. 4GB Ram kapasitesi olan Galaxy S7 nin pil gücü ise 3000 mAh dır. işlemci hızı Dual core s,15 GHz. olan Galaxy S7 nin Ön kamerası 5 Megapixel arka kamerası ise 12 Megapixel dir. 5.1 in. ekran boyutu bulunmaktadır. 152 gram ağırlığı vardır. 32GB ve 64GB dahili bellek opsiyonu bulunmaktadır. Ayrıca micro sd kart ile 200 GB a kadar yükseltilebilmektedir. Sayfamızdaki tüm Galaxy S7 fiyatı ise rakiplerine göre oldukça uyguna satılmaktadır. Galaxy S7 Edge modelinin S7 den en önemli farkı 5,5" ekran boyutunun olması ve ağırlığının 157 gram olmasıdır.
yükleniyor