Ürün Filtresi
İstanbul Bilişim Kalitesine En Çok Güvenilen Marka Ödülünü Almıştır.

Samsung led tv en ucuz samsung 4k smart led tv fiyatları ve modelleri

Samsung led tv en yeni modeller en uygun fiyat ve taksit avantajları ile istanbul bilişim de.

48 adet ürün listelendi.
48 adet ürün listelendi.

Samsung 3D Curve 4K Ultra HD UHD LED TV

Samsung Electronics 1969 yılında, Lee Byung Chul tarafından kurulmuş bir Güney Kore şirketidir. Kore pazarında kısa sürede büyük bir üretici haline geldi. Aslında Samsung birçok gruptan oluşan bir topluluk olmakla birlikte grubun en önemli şirketi Samsung Elektronik'tir. Kendini bir dünya markası olarak kanıtlamıştır. 1970 yılların başından itibaren (1978 yılında 4 milyon siyah-beyaz televizyon üretildi (o dönemde bir şirketin ürettiği en büyük sayı)) Tv sektörüne hızlı bir giriş yapmışlar ve sonunda zirveye çıkmayı başarmışlardır.

Samsung, tüplü televizyon olarak tabir ettiğimiz tv lerle başlayıp şu an günümüzde kullanılan eğimli curve UHD Tv serileriyle devam etmektedir ve bununla yetinmeyip ürünlerini daha ileriye taşıyabilecek teknolojiler geliştirmeye devam etmektedir. Samsung, televizyonların hemen hemen hepsinde Smart TV özelliği vardır. Yani televizyonlarda bir çok uygulama, oyun, internet tarayıcı ve sosyal medya (Facebook, Twitter, youtube vb.) uygulamaları yüklü gelmekte ve bir çok modelde Wi-Fi entegre olduğu için tüm bunları kablosuz ağ üzerinden rahatlıkla kullanabilmektesiniz. Bu biraz daha internete olan bağımlılığımızı arttırırken, gündelik hayatımızı daha da kolaylaştırmaktadır. Ayrıca evlerimizde uzun yıllar kullandığımız vcd, dvd player larıda ortadan kaldırmak için televizyonlarına usb girişi entegre ederek, çok basit bir usb belleğe müzik, resim, film yükleyerek rahatlıkla televizyondan medyalarınızı oynatabilmektesiniz.

Samsung Plazma ,Lcd, led tv derken, Ultra HD de denilen 4K televizyonlarını piyasaya çıkardı. Full HD (1080p) televizyonlardan yaklaşık 2 kat çözünürlüğe (4.096 x 2.160p) sahip bu televizyonlar neredeyse gerçek doğal görüntü verme iddiasındadırlar. Şuan günümüzde sadece birkaç kanal 4k yayın vermektedir fakat bu sayı ilerleyen zaman zarfında gittikçe daha da artacaktır. Full hd tv ler, 1920x1080p çözünürlüğe sahiptirler. Bu çözünürlük standart sd görüntüsünden çok daha kaliteli bir görüntü sunmaktadır. Zaten sinema filmlerinin büyük bir bölümü Full hd kameralar ile çekilmektedir. Full HD çözünürlükte bir televizyon aldığınızda sinema filmlerini büyük bir keyifle izleyebilirsiniz.

Tv lerde son çıkan 3D teknolojisi sayesinde artık oyunları, filmleri sanki o an oyunun içindeymişsiniz havasında izleyebilir ve oynayabilirsiniz. Samsung 3D Tv lerde aktif 3D gözlük ile hd kalitesinde 3 boyutlu tv deneyimi yaşayabilmektesiniz. Evde kullanım için mevcut olan iki yaygın tip 3D teknolojisi şöyledir; Active 3D and Passive 3D. Aktif 3D ve Pasif 3D teknolojisi arasında pek çok farklılık olmasına rağmen, ilki evde 3D deneyimi için daha kalitelidir. Pasif 3D teknolojisi her bir göze 1080p çözünürlüğü yarıya bölen (540p) gözlükler kullanır. Samsung Aktif 3D gözlük her iki göze Full HD 1080p 3D deneyimi sunar. 3 boyutlu görüntüleri, 3D bluray player, 3D uyumlu oyun konsolları veya 3D yayın yapan televizyon yayınlarında izleyebilirsiniz. 3 boyutlu TV’ler, başka herhangi bir TV'nin yapacağı gibi, klasik programları oynatabilir ve pek çoğu 2D olan görüntüleri 3D'ye dönüştürme özelliği ile gelir. Bir Samsung 3D TV’niz var ise, yapmanız gereken tek şey uzaktan kumandanızdaki “3D” düğmesine basmak ve 3D keyfini çıkarmak olacaktır.

Samsung tv lerin diğer bir artı yönü ise tv lerinin bir çoğunda HD uydu alıcısının cihaza entegre olarak gelmesidir. Böylece ekstradan HD uydu alıcısına gerek kalmadan DVB-S2 özelliği ile HD yayınları seyredebilmektesiniz. Günümüzde High Definition uydu alıcılarının yüksek fiyatlarla satılmakta olduğunu göz önünde bulundurursak, buda böyle bir uydu alıcılı model aldığımızda ne kadar kâr ettiğimiz anlamına gelir. Sonuç olarak Samsung Tv ler hem gelecek teknolojiler açısından, hem de kendi bünyesinde bulundurduğu zengin ve kaliteli içerikler sayesinde kendini her zaman ön plana çıkarmağı başarmıştır. 


Gelelim Samsung Led TV lerde 2016 modellerine ;


Samsung LED TV 2016 modellerinde K serisi olarak piyasa çıkmaya hazırlanıyor. Samsung LED TV modellerinde özellikle internet özelliğinin daha da geliştirildiği gelen bilgiler arasında. Samsung geçtiğimiz sene SmartThings platformunu satın almasından sonra, akıllı ev kavramına da geçeceğe benziyor. Samsung LED TV ler SHUD modellerinde nano kristal teknolojisi sayesinde de kullanıcılarına üstün görüntü kalitesi sunabiliyor. Samsung 2016 LED TV lerde parlamayı azaltmak için de yeni bir teknoloji kullandığı gelen bilgiler arasında. Samsung LED TV modellerinin bazınlarında da Quantum Dot ekran ile yüksek görüntü kalitesine sahip çerçevesiz ilk kavisli televizyonu da tanıtmış oldu. LED TV ler de fiyat konusunda net bir açıklama yapılmazken nisan sonunda Türkiye ‘de olması bekleniyor.  

SmartThings platformunda da bahsedecek olursak ; Örneğin TV’ ye bağlı bir kamera ile oturduğunuz yerden kapınızda kimin olduğunu görebileceksiniz. Ya da evinizin farklı yerlerine yerleştirdiğiniz sensörler sayesinde TV niz sizi ekrandan uyaracak. Sayfamızdan alacağınız yeni Samsung televizyonunuzu büyük bir keyifle izlemeniz dileğiyle…

 
yükleniyor