Samsung SL-M2070W Lazer Yazıcı yorumları

Ürün detayına git
Çok İyi (26)
39%
İyi (13)
19%
Ne İyi / Ne Kötü (14)
21%
Kötü (8)
12%
Çok Kötü (6)
9%

3.7

Ortalama Puan

İhtiyaca cevap veren bir ürün
Güzel, ihtiyaca cevap veren bir yazıcı. İlk yazdırmaya yazma hızı biraz yavaş olsa da pek dert edilecek gibi değil. Ürün ile birlikte USB Kablo da geldi. Kurulum dosyaları CD ortamında geldi. Artık çoğu bilgisayarda CD okuyucunun bulunmadığı zannedersem göz önünde tutulmamış. Neyse internetten de indirebilir diye düşünüldü herhalde.
/ İzmir
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?
Kesinlikle çok iyi
İlk kullanımda toner haznesindeki bantlı plastiğin sökülmesi gerektiğini bilmiyordum, kullanım klavuzunda da yazmıyodu. Dolayısıyla kağıt sıkışma hatası aldım. Bozuk ürün gönderildiğini düşünüp epeyce moralim bozuldu ancak unboxing videolarını izleyince sorunu anladım. Hiç bir sıkıntı yok ürün sapa sağlam ve gayet güzel. Çok hızlı tarama ve yazma özelliği var. İstanbul Bilişim' den ilk defa alışveriş yaptım, tamamen güvenilir ve çok hızlı hizmet veren bir firma olduğunu anladım. Ayrıca USB ve güç kablosu da ürün ile birlikte geldi.
/ Konya
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?
Tavsiye Ederim
Birçok yerden alışveriş yaparım ve elektronik eşyalar konusunda hep sorunlar yaşadım. İstanbul Bilişim'i kutusu açılmamış ve kaliteli ürünler sunduğu için tercih ediyorum. Notebook'tan cep telefonuna, kombiden diğer elektronik eşyalara kadar İstanbul Bilişim hep tercihim oldu ve hepsinden de memnun kaldım. Arkadaşlarıma ve yakınlarıma da tavsiye ediyorum. Öncelikle İstanbul Bilişim sahiplerine ve çalışanlarına teşekkür ediyorum. "Mürekkepli yazıcılar" daha önce kullandığım ve hiçbirinden memnun kalmadığım (mürekkep donması, etrafı batırması vs.) için Samsung'un buradaki "lazer yazıcı" modelini seçtim. Her yerde "içinden USB kablo çıkmayabilir" yazıyor; ama usb kablo da çıktı. Güç kablosu ve usb kablosu 1 metrelik. Yani kablolar çok kısa. Ama cihazda wi-fi bağlantısı ile kablosuz kullanıyorum. Bu özelliği çok iyi. Bir alt modelinde wi-fi özelliği yok. Biraz daha üzerine ekleyip bu modeli almak daha mantıklı. İçinden çıkan CD ile kablosuz kurulumu yapın. İlk wifi kurulumu için usb kablosunu bir kez takmak gerekiyor. Diğer türlü PC tanımıyor. Baskı oldukça hızlı. İstanbul Bilişim ürün teslimi de öyle. :) Mürekkepli yazıcılardaki gibi baskı sırasında cihazı sağa-sola sallamıyor. (Daha önce kullanan çok iyi bilirler.) Lazerde birkaç saniyede kaliteli çıktı alabiliyorsunuz. Kalite farkını görebiliyorsunuz yani. Ürün, fotoğraflarda çok büyük görünse de kutu pek yer kaplamıyor. Boyutlarına bakabilirsiniz. Tarayıcı'dan bilgisayara wi-fi ile gönderim yapılıyor. Mini LCD ekranında Türkçe menü var. Ekonomik yazdırma (Açık, Koyu) seçenekleri var. Şirket sözleşmeleri ve fatura baskısı için aldım. Kullanımı kolay. Memnun kaldım. Tavsiye ederim.
/ İstanbul
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?
  • 1
3 adet yorum bulundu.
yükleniyor