Samsung SL-M2675FN Yazıcı/Tar/Fot/Fax - A4 Laser Yazıcı yorumları

Ürün detayına git
Çok İyi (157)
81%
İyi (10)
5%
Ne İyi / Ne Kötü (11)
6%
Kötü (7)
4%
Çok Kötü (8)
4%

4.6

Ortalama Puan

SL-M2675 F /FN MODELİ
ARKADAŞLAR HEP YAZICI MODELİNİN KALİTESİ VE HIZINDAN BAHSETMİŞSİNİZ.KULLANAN ARKADAŞLARA Bİ SORUM OLACAK.TONER İ DOLUM YAPILABİLİYORMU YOKSA CHİPLİ Mİ?
/Burdur
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?
ISO/IEC 19752
Arkadaşlar ISO standartlarının yazıcıda uygulanmasıda önemli. mono lazer yazıcılar için toner kartuşunun kağıt verimini belirlemede güvenilir bir test yöntemidir. ISO/IEC 19752 standardına uygun olarak test ettirilmesi, satın almada toner verimini esas alan tüketicilere güvenirlik ve inanılırlık sunmakta. Bu, mono lazer yazıcılar için toner kartuşunun kağıt verimini belirlemede güvenilir bir test yöntemidir.
/Afyon
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?
SL-M2675FN tüm ihtiyaçlarımızı karşıladı.
Kağıt tasarrufu konusunda, özellikle çok sayıda yazıcı kullanılandığımız kalabalık ofisimizde zorlu bir görevdi. Bu nedenle Samsung SL-M2675FN Yazıcı dahili Çift Yönlü baskı özelliği modern çalışma ortamları için idealdir. Her iki tarafa da yazdırarak kağıt kullanımını toplamda yarı yarıya oranda azalttı. İşletme maliyetlerimiz ve ofis verimliliğimiz için katkısı gerçekten kayda değer, çok memnun kaldık teşekkürler.
/İzmir
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?
gayet güzel ve kullanışlı
samsung yazici gayet güzel kirtasiyede kullaniyorduk kimlikleri küçük ebatta kagida çekiyoruz kagilari alta koyuyoruz devamli kagit koymaya gerek kalmiyor fotokopi çekis hizi gayet hizli fotokopileri arka arkaya çekiyoruz internetten çikti aliyoruz çikti baskisida oldukca kaliteli Ev ofis ve ozellikler hoteller icin alinacak en cazip urun diyorum cok uygun fiyati var ve kesinlikle ama kesinlikle cok kullanisli tavsiye ederim
/Ağrı
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?
samsung SL-M2675FN Yazıcı
Samsung SL-M2675F Lazer çok fonksiyonlu yazici, güçlü 600 MHz islemci ve 128 MB bellek sayesinde, karmasik belgeleri bile dakikada 26 sayfaya kadar (PPM) baski hizi ile yazdirarak, zamandan tasarruf etmenizi sagliyor. Cortex-A5 Core islemci ile önceki modellere göre %,6 daha hizli olan SL-M2675F sinifinin en hizli yazicilarindan biri. Böylece, daha hizli çalismaniza, daha esnek ve daha üretken olmaniza yardimci oluyor.
/Uşak
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?
  • 1
5 adet yorum bulundu.
yükleniyor
yükleniyor