İstanbul Bilişim Kalitesine En Çok Güvenilen Marka Ödülünü Almıştır.

Samsung tablet pc fiyatı samsung tablet modelleri, ucuz samsung tablet

Ürettiği akıllı teknolojilerle dünya çapında büyük bir saygınlığı ve güvenilirliği olan Samsung, Galaxy Tab serisi içerisinde ürettiği birbirinden farklı özelliklere sahip tablet modelleri ile milyonlarca kullanıcı tarafından tercih ediliyor. Gerek kompakt boyutları, gerek şık tasarımı, gerekse yüksek performansı ile günlük kullanımda size büyük keyif ve kolaylık sunuyor. Güçlü işlemci, eğlenceli oyun ve uygulamaları rahatlıkla kullanmanıza olanak tanırken yüksek çözünürlüklü ekran, maksimum multimedya deneyimi yaşamanıza imkan veriyor.

19 adet ürün listelendi.
19 adet ürün listelendi.
  • 1

Samsung Tablet PC

Mobilitenin arttığı günümüzde gelişen teknoloji hayatımızı kolaylaştırmaya devam ediyor. Samsung bu alanda en çok yatırım yapan ve tüm dünyada en çok satılan markaların başında gelmektedir. Samsung Tabletler ülkemizde de beğenilerek kullanılmaktadır. İnce ve şık tasarımlarıyla dikkat çeken Samsung Tablet modelleri farklı ekran ölçülerinde ve farklı teknik özelliklerde üretilmektedir. Ülkemizde en çok satılan tablet markalarının başında Samsung gelmektedir. Dört çekirdekli Samsung tabletiniz ile performansın doruklarında gezeceksiniz. Bol miktarda uygulama indiriyor yada fotoğraf ve video çekimleri yapıyorsanız dahili hafızasını sd kart ile yükseltebilirsiniz.
Android işletim sistemi kullanılan Samsung tabletlerde Google PlayStore dan bol bol uygulama indirebilirsiniz. Üstelik aradığınız uygulamaların farklı alternatiflerini de bulabilirsiniz. Samsung tabletlerin bazı modellerinde parmak izi okuma özelliğinin olduğunu biliyor muydunuz? Böylece tabletinizi sizin izniniz olmadan kimse kullanamaz. Belgelerinizi ve bilgilerinizi güven altına almış olursunuz. Yine bazı Samsung tablet modellerinde olan S-Pen yani kalem ile tablet kullanımız oldukça kolaylaşacak. Üstün ekran kalitesi ile seyahatlerinizde film izlemek eğlenceli gelecek ve yol çabucak bitecek. Samsung tabletiniz ile sosyal medya hesaplarınızdan çıkamayacaksınız. Üstün kamera teknoloji ise görüntülü görüşme yapabilirsiniz. 3G li Samsung tablet modelleri ile her an online olabilirsiniz.

Samsung Tablet Fiyatları


Son zamanlarda uygun fiyatlı Samsung tabletler de üretilmekte ve tüketiciler tarafından tercih edilmektedir. Her segmentte farklı teknik özelliklerde ve farklı fiyatlarda Samsung tablet bulmanız mümkün. Samsung tüketiciye zengin bir çeşitlilik sunmakta. Samsung Tablet fiyatları teknik özelliklerden ekran çözünürlüğüne, ekran ölçüsüne, dahili hafızasının büyüklüğüne işlemci özelliğine göre değişmektedir. İstemiş olduğunuz tabletin özelliklerini belirledikten sonra bütçenize uygun bir Samsung tablet modeli mutlaka bulacaksınız.
Samsung tablet modellerinde siyah ve beyaz renk opsiyonları bulunmaktadır. Gri ve gold renk seçenekleri de yeni modeller ile gelmeye başlamıştır. Arka tarafındaki deri benzeri maddeden üretilmiş malzeme sayesinde çevrenize elit bir imaj vereceksiniz. Bu özellik aynı zamanda darbeleri yumuşatacağından ürünün dayanımını arttırmaktadır. Tüm Samsung tabletler iki yıl garantilidir. Dilerseniz sayfamızdan ürün ile birlikte ekstra garanti gibi hizmet paketlerinden de satın alabilirsiniz. Kullanıcılar tarafından çok önemli olan şarj süresi Samsung tabletlerin pil ömürleri oldukça uzundur. Samsung tabletlerde ekran ışığını bulunduğunuz ortama göre kısarak pil ömrünü uzatabilirsiniz. Bir diğer önlem ise wifi yı kapatmak da sayılabilir. Yüklenen ve çalışmakta olan uygulamalar da şarj ömrünü değiştirmektedir. Geceleyin yatarken tabletinizin tüm fonksiyonlarını kapalı konuma alırsanız sabah kalktığınızda tabletinizin bataryası kaldığı yerden devam edecektir.

Samsung Tablet kullanırken
pilinizin tamamen bitirmeden şarj etmemeye, orijinal şarj aleti kullanmaya, tam dolmadan şarjdan çıkartmamaya, titreşim özelliğini gereksiz yere kullanmamaya dikkat etmelisiniz. Böylece Samsung tabletinizin şarj olma süresi ile şarj dayanma süresi değişmeyecektir. Bunlar yapılmadığı sürece ilk zamanlar 10-12 saat kullandığınız tabletinizi zamanla tek şarj ile daha kısa süre kullanmaya başlarsınız.
Sayfamızda tüm Samsung tablet aksesuarlarını inceleyebilirsiniz. Taşınabilir şarj aletleri yani powerbank lar sayesinde dileğiniz yerde tabletinizin pilini şarj edebilirsiniz. Tüm Samsung Tablet modellerini uygun fiyat ve farklı ödeme seçenekleri ile sayfamızdan sipariş edebilirsiniz. Tüm Türkiye’ye pek çok modelde aynı gün kargo verilmektedir. Tüm kargo gönderilerimiz kaskolu olduğundan Türkiye’nin neresinde olursanız olun güvenle sipariş verebilirsiniz.
yükleniyor
yükleniyor