Samsung UE-55NU8000 4K Ultra HD 55" Uydu Alıcılı Smart LED Televizyon yorumları

Ürün detayına git
Çok İyi (67)
88%
İyi (6)
8%
Ne İyi / Ne Kötü (3)
4%
Kötü (0)
0%
Çok Kötü (0)
0%

4.8

Ortalama Puan

Samsung TV
Yenileme hızı gayet başarılı... Akıcı bir görüntü sağlıyor. Smart kumanda özelliği zaten muazzam. İkinci kumandayı kullanmak zorunda bırakmıyor. Ayrıca hızlı teslimat ve gelen arkadaşların da ilgili davranışı için çok teşekkürler.
/
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?
Renkler çok canli kaliteli tv
Televizyonun renkleri çok doğal ve canlı Ses çıkışını çok beğendim.Öyle sonuna kadar falan açma imkanınız yok Ses kalitesi sinema salonundan farksız. Görüntü de çok güzel .Telefondan kablosuz görüntü aktarma , görüntü alma ,kumanda gibi uygulamaları var.Görüntü çok net .Tavsiye ederim.
/ Isparta
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?
teslimat ve fiyat
Daha öncede sizlerden sipariş veren biri olarak bu sefer oğlanın kırdığı tv sonucu tv araştırması yaptım. 55inc bir cihaz araştırdım ve sitenizden 55nu8000 modelini gördüm . Ürünün fiyatı diğer firmalara göre en uygun sizdeydi. Dediğim gibi daha öncede sipariş verdiğim için yine rahatlıkla verdim . Ürün 2 gün içerisinde tarafıma teslim edildi ve kurulumunu sağlattım kullanmaya başladım . Ayrıca bir önceki televizyonu oğlan kırdığı için bu sefer kırılmaz ekran koyurucu ile birlikte sipariş verdim ve kırılmazıda taktırdığımda görüntü kalitesi hiç bir şekilde değişmedi üründeki ses kalitesi görüntü akıcılığı kanal geçiş hızı smart özelliği cidden kusursuz . Üründen çok memnunum ve teslimat süresinde hiç bir sorun yaşamadığım için sizlerede teşekkür ederim
/ Balıkesir
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?
premium 4k
Ürünün arayüz hızı ve akıcılığı çok iyi. Görüntü kalitesi de gayet başarılı. Özellikle HDR10+ özelliğini gözle görülür derecede hissediyorsunuz. Ayrıca belirtmekte fayda var; panel 120HZ. Playstation için en iyi TV listesinde ilk 3'e rahat girecek bir ürün. Yalnız HDMI kablosunun 2.0 olmasına özen gösterin.
/ İstanbul
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?
  • 1
4 adet yorum bulundu.
yükleniyor