SANDISK SDSDQQ-032G-G46A FLA 32GB HIGH ENDURANCE 20 mb/s Micro Sd

Yorum Yap
Stok Durumu: Stokta Bulunmuyor
Ürün Özellikleri:
KAPASİTE 32 GB

YÜKSEK DAYANIKLILIK YÜKSEK PERFORMANSLA BULUŞUYOR

Saatlerce Full HD1 video kaydına dayanacak şekilde üretilen SanDisk Yüksek Dayanıklılığa Sahip Video Görüntüleme microSD Kartları günümüzün ev güvenliği ve araç içi kameralarının talep ettiği kapasite, performans ve olağanüstü güvenilirliği sunar. Ayrıca, bu kartlar aşırı ısılar, darbe, su ve röntgen2 ışınlarına karşı da korumalıdır, böylece ihtiyaç duyduğunuzda kanıtların orada olduğundan emin olabilirsiniz. SanDisk Dayanıklılığı Yüksek Video Görüntüleme Kartları 32 GB ve 64 GB3 kapasitelerde sunulur.

·          Araç içi kameralar ve ev video izleme kameraları için ideal

·          Yüksek dayanıklılık gerektiren uygulamalar için özel olarak geliştirildi

·          10.000 saate kadar Full HD video kaydı (64 GB) ve 5.000 saate kadar Full HD video kaydı (32 GB)4

·          Zorlu koşullar için üretildi ve bu tür koşullarda test edildi: Isıya, darbeye, suya dayanıklı2

·          Full HD video (1080p) kaydı ve oynatma için Sınıf 10

BİNLERCE SAATLİK KAYDA DAYANIR

SanDisk Yüksek Dayanıklılığa Sahip Video Görüntüleme 64 GB microSDXC kart, araç içi kameranız veya ev güvenliği sisteminizde 10.000 saate kadar Full HD video kaydına1 dayanarak evde veya yolda olanların dayanıklı, güvenilir bir kaydını sunar. 32 GB'lık kart 5.000 saate kadar Full HD video kaydına4dayanır.

FULL HD VİDEO İÇİN SINIF 10

SanDisk Yüksek Dayanıklılığa Sahip Video Görüntüleme Kartları Full HD'nin yanı sıra HD video1 çekme hızına sahiptir. Sisteminiz hangisini gerektirirse gerektirsin kartımız olağanüstü güvenilirlik sunar.

SAĞLAMLIĞI SIRADIŞI KOŞULLARDA KANITLANMIŞTIR

-25C ila +85C2 arasındaki ısılarda çalıştığı kanıtlanmıştır. SanDisk Yüksek Dayanıklılığa Sahip Video Görüntüleme Kartları çöl sıcağından kış soğuğuna, her türlü hava koşulunda çalışır. Ayrıca size ihtiyaç duyduğunuz dayanıklılığı sunmak için zorlu koşullarda test edilmiş ve darbe, su ve röntgen ışınlarına2dayanıklı olduğu kanıtlanmıştır.

HARICI DEPOLAMA IÇIN DOĞRU TERCIH

Bu yüksek performanslı, yüksek kapasiteli kart, microSD veya SD kart biçiminde harici depolama olanağı sunan farklı araç içi kameralar ve ev izleme sistemleriyle çalışır. Bir adaptör dahildir. Ayrıca, SanDisk kameranızın Yüksek Kapasiteli kartlara mı yoksa Genişletilmiş Kapasiteli kartlara mı ihtiyaç duyduğuna bağlı olarak kameranıza uyacak microSDHC ve microSDXC seçeneklerini de sunar.

 

 

SANDISK SDSDQQ-032G-G46A FLA 32GB HIGH ENDURANCE 20 mb/s Micro Sd yorumları

SANDISK SDSDQQ-032G-G46A FLA 32GB HIGH ENDURANCE 20 mb/s Micro Sd
Çok İyi (1)
100%
İyi (0)
0%
Ne İyi / Ne Kötü (0)
0%
Kötü (0)
0%
Çok Kötü (0)
0%

5

Ortalama Puan

Ürün adresinize ulaştığı günden itibaren 14 gün içinde 0850 333 0 912 numaramızdan müşteri hizmetlerimizle irtibata geçerek iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

İade talebinizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Servis tarafından kurulum gerektiren ürünlerin kurulumunun yapılmasıyla ürünler kayıt altına alınmış olur. Böylece ikinci el statüsüne girmiş olur. İlgili mevzuat gereği cayma hakkı kapsamında "ürünün yeniden satılabilir özelliğinin kaybolmaması" gerekmektedir. Bu nedenle de servis tarafından kurulumu yapılmış olan ürünlerde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

Her türlü yazılım ve programlarında, DVD, DIVX, VCD, CD, MD, videokasetlerde, bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemelerinde (toner, kartuş, şerit v.b) ile kişisel bakım / kozmetik malzemelerinde cayma hakkının kullanılabilmesi için mal/hizmetin ambalajının açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları şartı bulunmaktadır.

*Ücret iadesi; iade işlemleriniz onaylandıktan sonra kredi kartınıza / banka hesabınıza 3 iş günü içinde yapılmaktadır.
Ödeme işlemlerinin hesaba yansıma süresi bankalara göre farklılık gösterebilir.

Lütfen aşağıdaki bilgilendirme yazısını dikkatlice okuyun...

  • Bu sitede gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz.
  • Üreticiler ve İstanbul Bilişim ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü İstanbul Bilişim sorumluluk kabul etmez.
yükleniyor