Seagate Backup Plus Slim 1TB 2,5 USB 3.0 Siyah Taşınabilir Disk (STDR1000200) yorumları

Ürün detayına git
Çok İyi (19)
58%
İyi (1)
3%
Ne İyi / Ne Kötü (6)
18%
Kötü (3)
9%
Çok Kötü (4)
12%

3.8

Ortalama Puan

ince ve gerçekten taşınabilir
taşınabilri harddisk ihtiyacınız varsa bu markadan şaşmayın daha sonra verileriniz kaybolduğunda üzülürsünüz ürün çok ince ve şık neredeyse arka cebinize sığıyor ama tabi arka cebe koymak sıkıntı olur çok sarsmamak lazım sonuçta :)
/Eskişehir
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?
sağlam dayanıklı harddisk
gayet hızlı ve taşınabilir slim bi ürün cebime rahatlıkla taşınıyor kasası sağlam herhangi bir sorun yaşamadım herkeze tavsiye ederim.
/Denizli
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?
yeni ürün bu
seagate'nin ürünlerine bende güveniyorum. performans kısmında herhangi bir problem yaşanmıyor. ağır ve kaba bir üründe değil. tavsiye edilir.
/Ankara
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?
Tavsiye ederim.
Arkadaşlar öncelikle herkese slmlr.Netten çok araştırdım. Sonra zorda olsa karaverdim ve İstanbul bilişim den sipariş ettim.3 gün sonra ürün elime geçti. Çok memnunum. İstanbul bilişime teşekkür ederim.
/Mardin
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?
Seagate 2.5 ''
Arkadaşlar bu ürün için bence hazır olun.Çünkü bu şekil incelik zariflik ve hoşluk yoktur.Yedeklerinizi getirin her yere götürebileceğiniz ince, hafif ve kolay yedekleme.Seagate mobile backup uygulaması ile mobil yedekleme özelliği vardır.Ben bu ürünü herkese tavsiye edeceğim 2.5 '' çok ağır olarak düşündüm ama okadar hafif kı çok iyi yani Teşekkürler
/Ankara
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?
  • 1
5 adet yorum bulundu.
yükleniyor
yükleniyor