Simfer 8668 Beyaz Camlı Dokunmatik Davlumbaz

Yorum Yap
Stok Durumu: Stokta Bulunmuyor
Genişlik : 60 cm
Kademe Sayisi : 3
Karbon Filtre : Yok
Motor Sayisi : 1
Renk : Beyaz
Ürün Özellikleri:
GENİŞLİK 60 cm
KADEME SAYISI 3
KARBON FİLTRE Yok
MOTOR SAYISI 1
RENK Beyaz
Üretim Yeri Türkiye
Açıklama
Model Kodu 8668 DAVLUMBAZ
Beyaz cam yüzey
600 m3/h hava transferi
3 kademeli emiş gücü ayarı


Simfer 8668 Beyaz Camlı Dokunmatik Davlumbaz

Dikkat! Satın almış olduğunuz ürünün kurulumunun yetkili servis tarafından yapılması gerekmektedir. Kutusu açılmış ve yetkili servis dışında kurulumu yapılmış ürünler garanti dışı kalmaktadır. Ürünü teslim aldıktan sonra, ürünün çağrı merkezi ile irtibata geçerek kurulum için randevu rezervasyonu oluşturmanızı rica ederiz. Çağrı merkezi ile görüştüğünüzde; yetkili servis adresinize yönlendirilecek ya da servis irtibat numaraları tarafınızla paylaşılacaktır. Kurulum ve garanti koşulları ile ilgili ayrıntılı bilgiyi ürün çağrı merkezinden alabilirsiniz. Simfer 8668 Beyaz Camlı Dokunmatik Davlumbaz

Simfer 8668 Beyaz Camlı Dokunmatik Davlumbaz
Simfer 8668 Beyaz Camlı Dokunmatik Davlumbaz
  • Beyaz cam yüzey
  • 600 m3/h hava transferi
  • 3 kademeli emiş gücü ayarı
  • Dokunmatik dijital ekran
  • Yıkanabilir alüminyum yağ filtreleri
  • 2 Led lambaSimfer 8668 Beyaz Camlı Dokunmatik Davlumbaz yorumları

Simfer 8668 Beyaz Camlı Dokunmatik Davlumbaz
Çok İyi (26)
55%
İyi (7)
15%
Ne İyi / Ne Kötü (5)
11%
Kötü (6)
13%
Çok Kötü (3)
6%

4

Ortalama Puan

Ürün adresinize ulaştığı günden itibaren 14 gün içinde 0850 333 0 912 numaramızdan müşteri hizmetlerimizle irtibata geçerek iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

İade talebinizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Servis tarafından kurulum gerektiren ürünlerin kurulumunun yapılmasıyla ürünler kayıt altına alınmış olur. Böylece ikinci el statüsüne girmiş olur. İlgili mevzuat gereği cayma hakkı kapsamında "ürünün yeniden satılabilir özelliğinin kaybolmaması" gerekmektedir. Bu nedenle de servis tarafından kurulumu yapılmış olan ürünlerde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

Her türlü yazılım ve programlarında, DVD, DIVX, VCD, CD, MD, videokasetlerde, bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemelerinde (toner, kartuş, şerit v.b) ile kişisel bakım / kozmetik malzemelerinde cayma hakkının kullanılabilmesi için mal/hizmetin ambalajının açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları şartı bulunmaktadır.

*Ücret iadesi; iade işlemleriniz onaylandıktan sonra kredi kartınıza / banka hesabınıza 3 iş günü içinde yapılmaktadır.
Ödeme işlemlerinin hesaba yansıma süresi bankalara göre farklılık gösterebilir.

Lütfen aşağıdaki bilgilendirme yazısını dikkatlice okuyun...

  • Bu sitede gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz.
  • Üreticiler ve İstanbul Bilişim ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü İstanbul Bilişim sorumluluk kabul etmez.
yükleniyor