Snopy FT005 PS2 Titreşimli Joypad

Yorum Yap
Stok Durumu: Stokta Bulunmuyor
6 Taksit Seçeneği

Snopy FT005 PS2 Titreşimli JoypadSnopy FT005 PS2 Titreşimli Joypad

 
Pedal: Var
Yazılım: Driver CD
Oyun: 6 buton+tetik
Titreşim: Geriye Tepme
Bağlantı: Playstation ve USB Port
Sistem Uyumu: Playstation I / Playstation 2

Diğer Özellikler: Otomatik yükleme ve otomatik ateşleme fonksiyonları, Görüntü üzerinde hedef  kaydırma, Pedal, Işınla hedefi yakalama


Snopy FT005 PS2 Titreşimli Joypad yorumları

Snopy FT005 PS2 Titreşimli Joypad
Çok İyi (3)
33%
İyi (0)
0%
Ne İyi / Ne Kötü (4)
44%
Kötü (1)
11%
Çok Kötü (1)
11%

3.3

Ortalama Puan

Ürün adresinize ulaştığı günden itibaren 14 gün içinde 0850 333 0 912 numaramızdan müşteri hizmetlerimizle irtibata geçerek iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

İade talebinizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Servis tarafından kurulum gerektiren ürünlerin kurulumunun yapılmasıyla ürünler kayıt altına alınmış olur. Böylece ikinci el statüsüne girmiş olur. İlgili mevzuat gereği cayma hakkı kapsamında "ürünün yeniden satılabilir özelliğinin kaybolmaması" gerekmektedir. Bu nedenle de servis tarafından kurulumu yapılmış olan ürünlerde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

Her türlü yazılım ve programlarında, DVD, DIVX, VCD, CD, MD, videokasetlerde, bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemelerinde (toner, kartuş, şerit v.b) ile kişisel bakım / kozmetik malzemelerinde cayma hakkının kullanılabilmesi için mal/hizmetin ambalajının açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları şartı bulunmaktadır.

*Ücret iadesi; iade işlemleriniz onaylandıktan sonra kredi kartınıza / banka hesabınıza 3 iş günü içinde yapılmaktadır.
Ödeme işlemlerinin hesaba yansıma süresi bankalara göre farklılık gösterebilir.

Lütfen aşağıdaki bilgilendirme yazısını dikkatlice okuyun...

  • Bu sitede gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz.
  • Üreticiler ve İstanbul Bilişim ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü İstanbul Bilişim sorumluluk kabul etmez.
yükleniyor