Ürün Özellikleri:
Kulaklık Tipi Mikrofonlu Kulaklık
Açıklama
Model Kodu Snopy SN-613Snopy SN-613 6 Renkte Kulaklık

Snopy SN-613 6 Renkte Kulaklık


Marka: Snopy
Ürün: Kulaklık
Model: SN-613
Kulaklık Tipi : Kulakiçi
Desteklediği Dig.Format : Stereo
Bağlantı : Kablolu


Snopy SN-613 6 Renkte Kulaklık yorumları

Tüm yorumları gör (1)
Snopy SN-613 6 Renkte Kulaklık
Çok İyi (174)
93%
İyi (4)
2%
Ne İyi / Ne Kötü (2)
1%
Kötü (2)
1%
Çok Kötü (5)
3%

4.8

Ortalama Puan

Kullanışlı
Snopy SN-613 6 Renkte Kulaklık'ı yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum. Tercih etmemin sebeplerinden biri hafif olması. Daha önce aldığım kulaklıklar kafada fazlasıyla ağırlık yapıyordu. Eğer bu tip bir kulaklık almak isterseniz tavsiye ederim, hafif ve ses kalitesi de güzel.
/ Yalova
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Ürün adresinize ulaştığı günden itibaren 14 gün içinde 0850 333 0 912 numaramızdan müşteri hizmetlerimizle irtibata geçerek iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

İade talebinizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Servis tarafından kurulum gerektiren ürünlerin kurulumunun yapılmasıyla ürünler kayıt altına alınmış olur. Böylece ikinci el statüsüne girmiş olur. İlgili mevzuat gereği cayma hakkı kapsamında "ürünün yeniden satılabilir özelliğinin kaybolmaması" gerekmektedir. Bu nedenle de servis tarafından kurulumu yapılmış olan ürünlerde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

Her türlü yazılım ve programlarında, DVD, DIVX, VCD, CD, MD, videokasetlerde, bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemelerinde (toner, kartuş, şerit v.b) ile kişisel bakım / kozmetik malzemelerinde cayma hakkının kullanılabilmesi için mal/hizmetin ambalajının açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları şartı bulunmaktadır.

*Ücret iadesi; iade işlemleriniz onaylandıktan sonra kredi kartınıza / banka hesabınıza 3 iş günü içinde yapılmaktadır.
Ödeme işlemlerinin hesaba yansıma süresi bankalara göre farklılık gösterebilir.

Lütfen aşağıdaki bilgilendirme yazısını dikkatlice okuyun...

  • Bu sitede gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz.
  • Üreticiler ve İstanbul Bilişim ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü İstanbul Bilişim sorumluluk kabul etmez.
yükleniyor