Synology RS816 Rack 4adet 3,5" Disk Destekli Storage

Yorum Yap
Stok Durumu: Stokta Bulunmuyor
Nakit / Havale / EFT Fiyatı  

3.562,95

Tek Çekim Fiyatı  

3.655,74

Sunucu tipi : rackmount
Ücretsiz Kargo
6 Taksit Seçeneği
Kargo
Kargo Ücretsiz Kargo
Yüksek verimliliğe sahip işletme gerekliliklerinde kompakt, çevik ve merkezi

Kompakt 1U 4 yuvalı raf tipi montajlı NAS'ın derinliği 12 inçten azdır ve yer sıkıntısı çeken işletmeler için ideal olan 2 ayaklı veya duvara monte raflara kolayca konabilir. Öte yandan RS816 işlem gücünden kesinlikle ödün vermeyerek mükemmel 218,06 MB/sn okuma ve 147,43 MB/sn yazma performansı sunar.

Donanım şifreleme motorlu çift çekirdekli CPU

Yükseltilmiş donanım şifreleme motorlu çift çekirdekli bir CPU desteklenen RS816, çift LAN birleştirme ortamında 148 MB/s üzerinde okuma, 81 MB/s üzerinde yazma hızında mükemmel şekilde geliştirilmiş şifreleme performansı sağlar, verinizin her bir bitinin meraklı gözlerden korunmasını da sağlar. Ayrıca dahili gezer noktalı birim, yüksek boyutlarda fotoğraf ve video yüklerken daha hızlı küçük resim oluşturulmasına imkan verir ve 1 GB RAM RS816’nın çoklu göre kapasitesini önemli oranda artırır, RS816’yı iddialı işletmeler için en uygun raf tipi montajlı sunucu yapar.1

Sekiz sürücüye kadar esnek ölçeklendirilebilirlik, işletmelere mükemmel kapasite sağlar

Büyüyen şirketleri tatmin etmek için tasarlanan RS816, Synology’nin RX415 genişletme ünitesi ile kolayca sekiz sürücüye kadar genişletilebilir. Şirketler bu sayede depolama yönetimine harcanan zamanı azaltırken daha düşük bir ön maliyetle başlayıp talep büyüdükçe depolama kapasitesini artırabilirler.

Üstlenme ve Link Aggregation desteği ile çift LAN

RS816’da, Link Aggregation uygulamasını gerçekleştirebilen çift Gigabit Ethernet LAN portu bulunmaktadır; bağlı her cihaz için otomatik bant genişliği optimizasyonunun tadını çıkarırken çift LAN portu da yük devretmeyi destekler, bir bağlantı kopsa bile kesintisiz ağ hizmeti sağlar. RS816’nın çalışırken değiştirilebilir tasarımı, kolay ve risksiz sabit disk değişimine ve bakıma olanak verir, güvenilir yedekleme mekanizmasına sahip büyümekte olan işletmelere işlerin sorunsuz şekilde çalışmalarını sağlar.

Her şey tek bir sunucuda Sadece tek bir RS816 ile çok fazla miktarda görevi halletmek mümkündür. RS816 bir çoklu işlev sunucusu görevi görerek firmanızın rekabetçi olmasını sağlar. Directory Server, LDAP hizmetleri sunarken DNS ve DHCP paketleri, alan adı sunucusu barındırmanızı sağlar ve ekstra bir ücret olmadan ağ IP atamasını otomatikleştirir. Synology'nin Proxy Sunucusu sayesinde içerik erişimini düzenleyebilir ve bant genişliğini koruyarak kimin hangi web sitesine eriştiğini izleyebilirsiniz. Web Station ile 30'dan fazla web sitesi barındırabilir, Surveillance Station ile ofis ortamlarını koruyabilir, MailPlus ile kendi e-posta alanını kullanarak e-postaları alabilir ve gönderebilir, Yazıcı Sunucusu ile yazdırma özelliğini paylaşabilir, şirketin kaynaklarına uzaktan erişmek için RS816'ın VPN görevi görmesini sağlayabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

Ödüllü OS - DiskStation Manager Synology DiskStation Manager (DSM), Synology NAS'ınızı yönetmeyi çocuk oyuncağı haline getiren, her türlü DiskStation ve RackStation üzerinde çalışan şık bir tarayıcı tabanlı işletim sistemidir. Sezgisel bir kullanıcı arayüzü ile donatılmış olan DSM, verilerinize erişmeyi ve verilerinizi paylaşmayı daha akıllı ve kolay bir hale getiriyor. Synology Paket Merkezi, özellikle bireysel ya da işletme ihtiyaçlarına göre tasarlanmış kullanışlı eklenti paketleri indirmenizi ve kurmanızı sağlıyor, yani böylelikle hayatınızda daha fazla eğlence ya da işinizde daha iyi bir üretkenliğin tadını çıkarabiliyorsunuz

Verilerinizi hızlıca ve kolayca bağlayın Synology, RS816 üzerinde tüm hizmetlerin keyfine varmanız için en uygun yolu sunmayı hedefliyor. Synology QuickConnect ile, zor DDNS kurulumları ile uğraşmak zorunda değilsiniz. QuickConnect, eğlence ve iş dosyalarınıza herhangi bir bilgisayar, dizüstü bilgisayar ya da mobil aygıt üzerinden, hemen ve ekstra bir ücret ödemeksizin erişebilmeniz için sizleri karmaşık yöneltici yapılandırması ve port iletiminin zincirlerinden kurtarıyor.

Etkili yedekleme çözümü Synology RS816, merkezi bir yedekleme hedefi görevi görür. İster Windows ister Mac kullanıcısı olun, bilgisayarınızdaki her şeyi doğrudan Cloud Station Backup'ı kullanarak Synology NAS'ta yedekleyebilirsiniz. Bir dosya üzerinde değişikliklik yaptığınızda bu değişiklikler otomatik olarak RS816 üzerinde yedeklenir. Mac kullanıcıları yerleşik Apple® Time Machine desteğinin tadını çıkarabilirler. Ayrıca RS816'ınızdan başka bir DiskStation'a, rsync sunucularına, harici sürücülere veya hatta Amazon® S3'e, Glacier bulut hizmetine, Microsoft Azure'a, SFR'ye ve hicloud'a veri yedekleyebilirsiniz. Synology Hyper Backup, yedekleme görevlerini programlamanızı ve sadece sürümler arasında değişen belirli veri engelini kaydedip, depolama tüketimi ve işlem süresini en aza indirirken sunucuyu belirlediğiniz herhangi bir zamana geri yüklemenizi sağlar.

Üstün dosya merkezi File Station, RS816 üzerinde depolanan dosyalarınızı paylaşmak ve yönetmek için hızlı ve güvenli bir özelliktir. Sadece sürükleyip bırakarak Mac ya da PC'nizden verileri yükleyin. Gelişmiş filtreler sayesinde belge, fotoğraf ya da video aramalarınız çok daha kolay hale gelir. Yerleşik FTP veya e-posta istemcileri sayesinde RS816, dosyaları gelişmiş web uygulaması ile zahmetsizce organize etmenizi ve paylaşmanızı sağlar. Sadece linkler göndererek başkalarıyla dosyaları ve klasörleri bile paylaşabilirsiniz. Dosyalara DS file adlı eşlikçi uygulama sayesinde mobil cihazlardan da ulaşabilirsiniz. HTTPS, SSL/TLS, şifreleme ve bağlantı son kullanma tarihi, internet üzerinden dosya paylaşımının son derece güvenli olmasını sağlar.

Bulut hizmeti ile dosyalarınız her yerde RS816, sizlere kapsamlı bir bulut hizmeti sunuyor. Cloud Station, DiskStation'lar ve Windows PC, Mac, Linux, iOS, Android cihazlar ve Windows mobil cihazları dahil pek çok cihaz arasında dosyaları eşitlemenizi sağlar, 2 yönlü eşitleme ise farklı DiskStation'lar arasında dosya eşitlemesini sağlar. Cloud Sync ile DiskStation'ınızı Amazon Cloud Drive, Google Drive, Microsoft OneDrive, Dropbox, Box, Baidu Cloud ve daha fazlasıyla bile eşitleyebilirsiniz - daha fazla bellek esnekliğinin tadını çıkarıp veri kaybını önlemek için hibrid bulutunuzu oluşturun.

En uyumlu paylaşım FTP, SMB2, AFP, NFS ve WebDAV da dahil olmak üzere kapsamlı ağ protokolü desteği sunan RS816 sayesinde Windows, Mac®, ve Linux® platformlarında sorunsuz dosya paylaşımının tadını çıkarın. Windows AD ve LDAP entegrasyonu ile RS816, mevcut herhangi bir ağa hiç çaba harcamadan uyum sağlayabilir. IT yöneticilerinin iki farklı ehliyet oluşturmasına gerek yok. AFP, CIFS, File Station ve WebDAV üzerinde desteklenen Geri Dönüşüm Kutusu özelliği sayesinde kaybolan dosyalarınız için endişelenmenize de gerek yok. Silinen tüm dosyalar, otomatik olarak Geri Dönüşüm Kutusu'na taşınır.

İşletme ortamlarına kolayca uyum sağlar Windows AD, LDAP, ve Domain Trust desteği ile RS816, sorunsuz hesap entegrasyonu sağlar. User Home özelliği ile, yöneticinin tüm hesaplar için sürekli "ana" klasörler oluşturmak zorunda kalmaması için her kullanıcı hesabı için bir "ana" klasör oluşturur. RS816'daki Windows ACL desteği, IT yöneticilerinin erişim kontrollerini ayarlamalarını ve aşina oldukları Windows kullanıcı arayüzü ile RS816 üzerinde dosya ve klasör imtiyazlarını belirlemelerini sağlar. Büyük protokoller için uyumla RS816, ek sunucu yapılandırması yükünü ortadan kaldırır ve IT yöneticilerinin etkinliğini geliştirir.


CPU
CPU Model : Marvell Armada 385 88F6820
işlemci mimarisi : 32-bit
CPU Frekansı : Çift Çekirdek 1.8 GHz
Donanım Şifreleme Motoru :
Bellek
Sistem Belleği : 1 GB DDR3
Bellek
Sürücü Yuvası/Yuvaları : 4
Genişletme Birimine Sahip Maks. Sürücü Yuvası : 8
Uyumlu Sürücü Tipi* (Desteklenen Tüm HDD'lere Bakın) :

    3.5" SATA HDD
    2.5" SATA HDD
    2.5" SATA SSD

Maksimum Dahili Ham Kapasite : 40 TB (10 TB HDD x 4) (Kapasite RAID türlerine göre değişiklik gösterebilir)
Genişletme Üniteleri ile Maksimum Ham Kapasite : 80 TB (10 TB HDD x 8) (Kapasite RAID türlerine göre değişiklik gösterebilir)
Maksimum Tek Disk Bölümü Boyutu : 16 TB
Çalışırken Sisteme Zarar Vermeden Değiştirilebilen Sürücü :
Harici Portlar
RJ-45 1 GbE LAN Portu : 2 (Link Aggregation / Üstlenme desteğiyle)
USB 3.0 Portu : 2
eSATA Portu : 1
Dosya Sistemi
Dahili Sürücüler : EXT4
Harici Sürücüler :

    EXT4
    EXT3
    FAT
    NTFS
    HFS+*
    exFAT*

Notlar :

    HFS+ salt okunur olup maks. 2TB bölüm boyutuna sahiptir.
    exFAT Access Paket Merkezinde ayrı olarak satın alınır.

Görünüm
Boyut (Yükseklik x Genişlik x Derinlik) : 44 mm x 430.5 mm x 295.5 mm
Ağırlık : 4.34 kg
Diğerleri
Sistem Fanı : 40 mm x 40 mm x 3 adet
Fan Hız Modu :

    Soğuma Modu
    Sessiz Mod

Kablosuz Destek (program kilidi) :
Güç Geri Kazanımı :
Gürültü Seviyesi* : 28.9 dB(A)
Programlanmış Güç Açma/Kapama :
Güç Kaynağı Ünitesi / Adaptörü : 150W
AC Güç Giriş Voltajı : 100V ile 240V AC
Güç Frekansı : 50/60 Hz, Tek Faz
Güç Tüketimi* : 27.9 W (Erişim)
12.4 W (HDD Beklemede)
BTU : 95.2 BTU/hr (Erişim)
42.31 BTU/hr (HDD Beklemede)
Ortam Sıcaklığı
Çalışma Sıcaklığı : 5°C ile 35°C (40°F ile 95°F)
Saklama Sıcaklığı : -20°C ile 60°C (-5°F ile 140°F)
Bağıl Nem : 5% ile %95 RH
Sertifikalar :

    FCC Class A
    CE Class A
    BSMI Class A

Garanti : 3 Yıl
Notlar :

    Güç tüketimi yalnızca Western Digital 1TB WD10EFRX sabit sürücü(ler) ile tamamen yüklü olduğunda ölçülür.
    Gürültü Seviyesi Test Ortamı: Seagate 2TB ST2000VN000 sabit sürücüsüyle/sürücüleriyle tamamen yüklü halde boştayken, İki G.R.A.S. 40AE Tip mikrofonları, her biri önden ve arkadan Synology NAS'tan 1 metre uzaklıkta kurulu, Arka plan gürültüsü: 16,49-17,51 dB(A); Sıcaklık: 24,25-25,75˚C; Nem: %58,2-%61,8

DSM Spesifikasyonları ( Daha fazla )
Saklama Yönetimi
Maks Dahili Disk Bölümü Sayısı : 256
Maks iSCSI Target Sayısı : 10
Maks iSCSI LUN : 256
Desteklenen RAID Türü :

    Synology Hybrid RAID
    Basic
    JBOD
    RAID 0
    RAID 1
    RAID 5
    RAID 6
    RAID 10

RAID Geçişi :

    Basic to RAID 1
    Basic to RAID 5
    RAID 1 to RAID 5
    RAID 5 to RAID 6

Daha Büyük HDD'ler ile Disk Bölümü Genişletmesi :

    Synology Hybrid RAID
    RAID 1
    RAID 5
    RAID 6

HDD Ekleyerek Disk Bölümü Genişletmesi :

    Synology Hybrid RAID
    RAID 5
    JBOD
    RAID 6 (Genişletme Birimiyle)

Global Hot Spare Destekli RAID Türü :

    Synology Hybrid RAID
    RAID 1
    RAID 5
    RAID 6 (Genişletme Birimiyle)
    RAID 10 (Genişletme Birimiyle)

Dosya Paylaşımı Kapasitesi
Maksimum Yerel Kullanıcı Hesabı Sayısı : 2048
Maksimum Yerel Grup Sayısı : 256
Maks Paylaşılan Klasör : 256
Maks Paylaşılan Klasör Eşitleme Görevleri : 4
Maks Eş Zamanlı CIFS/AFP/FTP Bağlantıları : 256
Windows Erişim Kontrolü Listesi (ACL) Entegrasyonu :
NFS Kerberos Doğrulaması :
Günlük Merkezi :
Saniye Başına Syslog Olayları : 400
Eklenti Paketleri (tüm eklenti paketi listesi hakkında daha fazla bilgi edinin)
Chat :
Maksimum Sayıda Kullanıcı : 30
Notlar :

    Chat için eş zamanlı HTTP bağlantısı sayısı, maksimum seviyede yapılandırıldı.
    Önerilen istemci sayısı test edilirken hem CPU hem de RAM kullanımı %80'in altında olmuştur.
    Genişletilebilir belleğe sahip test edilmiş modellerde maksimum RAM miktarı yüklendi.

Cloud Station Server :
Maksimum Eş Zamanlı Dosya Aktarımları : 256
Download Station :
Maksimum Eş Zamanlı İndirme Görevleri : 50
exFAT Access (seçimli) :
HiDrive Backup :
Media Server :
DLNA Certification :
Office :
Maksimum Sayıda Kullanıcı : 30
Maksimum Eşzamanlı Düzenleme Kullanıcıları : 10
Notlar :

    Önerilen istemci sayısı test edilirken hem CPU hem de RAM kullanımı %80'in altında olmuştur.
    Genişletilebilir belleğe sahip test edilmiş modellerde maksimum RAM miktarı yüklendi.
    İstemci performansı aynı anda düzenleme yapabilecek maksimum kullanıcı sayısını etkileyebilir. Test için istemci PC'leri: Intel Core i3-3220 / 8GB RAM

Surveillance Station :
Maks IP kamera (Lisans gerekir) : 16 ( 2 Ücretsiz Lisans dahil) (Desteklenen Tüm IP Kameralara Bakın)
Toplam FPS (H.264)* : 480 FPS @ 720p (1280x720)
400 FPS @ 1080p (1920×1080)
160 FPS @ 3M (2048x1536)
80 FPS @ 5M (2591x1944)
Toplam FPS (MJPEG)* : 320 FPS @ 720p (1280x720)
120 FPS @ 1080p (1920×1080)
90 FPS @ 3M (2048x1536)
54 FPS @ 5M (2591x1944)
Notlar : Surveillance Station iş/zaman oranı, Surveillance Station'dan canlı görüntülü sürekli kayıt ve kamerayla hareket algılama kullanılarak Axis ağ kamerası ile test edilmiştir; canlı video görüntüsü ve kaydı kameradan aynı video akışını paylaşır.
Video Station :
Video Yeniden Kodlaması : Grup 2 (Daha fazlasına bakın)
VPN Server :
Maksimum Bağlantı : 15
Çevre ve Ambalaj
Çevre : RoHS Uyumlu
Ambalaj İçeriği :

    Ana Ünite X 1
    Hoşgeldiniz Notu X 1
    Aksesuar Paketi X 1
    AC Güç Kablosu X 1

Opsiyonel Aksesuarlar :

    Surveillance Device License Pack
    Genişletme Birimi: RX415 X 1
    VS360HD
    Synology RKS1317 - Ray Kiti Kaydırmalı
    Synology RKM114 - Ray Kiti Takılı

LAN/WAN üzerinden açma : 

  paraf
  Taksit Tutarı Toplam Tutar
2 1.855,71 3.711,41
3 1.237,14 3.711,41
4 927,85 3.711,41
5 756,06 3.780,32
6 636,81 3.820,86
  paraf
  Taksit Tutarı Toplam Tutar
2 1.855,71 3.711,41
3 1.237,14 3.711,41
4 927,85 3.711,41
5 756,06 3.780,32
6 636,81 3.820,86
Paraf
Halk Bank

Synology RS816 Rack 4adet 3,5" Disk Destekli Storage yorumları

Synology RS816 Rack 4adet 3,5" Disk Destekli Storage
Çok İyi (1)
50%
İyi (0)
0%
Ne İyi / Ne Kötü (1)
50%
Kötü (0)
0%
Çok Kötü (0)
0%

4

Ortalama Puan

Ürün adresinize ulaştığı günden itibaren 14 gün içinde 0850 333 0 912 numaramızdan müşteri hizmetlerimizle irtibata geçerek iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

İade talebinizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Servis tarafından kurulum gerektiren ürünlerin kurulumunun yapılmasıyla ürünler kayıt altına alınmış olur. Böylece ikinci el statüsüne girmiş olur. İlgili mevzuat gereği cayma hakkı kapsamında "ürünün yeniden satılabilir özelliğinin kaybolmaması" gerekmektedir. Bu nedenle de servis tarafından kurulumu yapılmış olan ürünlerde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

Her türlü yazılım ve programlarında, DVD, DIVX, VCD, CD, MD, videokasetlerde, bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemelerinde (toner, kartuş, şerit v.b) ile kişisel bakım / kozmetik malzemelerinde cayma hakkının kullanılabilmesi için mal/hizmetin ambalajının açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları şartı bulunmaktadır.

*Ücret iadesi; iade işlemleriniz onaylandıktan sonra kredi kartınıza / banka hesabınıza 3 iş günü içinde yapılmaktadır.
Ödeme işlemlerinin hesaba yansıma süresi bankalara göre farklılık gösterebilir.

Lütfen aşağıdaki bilgilendirme yazısını dikkatlice okuyun...

  • Bu sitede gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz.
  • Üreticiler ve İstanbul Bilişim ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü İstanbul Bilişim sorumluluk kabul etmez.
yükleniyor
yükleniyor