Tamron A17E 70-300mm (Canon) F/4-5,6 Lens

Yorum Yap
Stok Durumu: Yakında Gelecek!
* Canon marka ile uyumludur.
Filtre Boyutu [mm] : 62
Maksimum Büyütme Oranı : 1:1
Maksimum Diyafram (f) : 4-5,6
Minimum Odak [m] : 1,50
Ürün Özellikleri:
Filtre Boyutu [mm] 62
Maksimum Büyütme Oranı 1:1
Maksimum Diyafram (F) 4-5,6
Minimum Odak [m] 1,50
Odak Uzaklığı 70-300 mm
Açıklama
Canon marka ile uyumludur.
Kargo
Kargo Ücretsiz Kargo
Tamron A17E 70-300mm (Canon) F/4-5,6 Lens

YÜKSEK RESİM KALİTESİNİN YANINDA GÜÇLÜ MAKRO PERFORMANSI SUNAN BİR TELEFOTO
ZOOM LENS

Kompakt hafif tasarımı ile bu telefoto lens size istisnai mobilitenin yanında etkileyici 300mm telefoto (APS-C boyutunda DSLR'ler ile 465mm eşdeğeri) görüntüler ve1:2 maksimum büyütme ile tam gelişmiş makro çekim sunar. 180mm ve 300mm arasındaki bir zoom telefoto aralığında makro düğmesine bastığınızda, öznenize 0,95m'lik bir minimum odak mesafesine kadar yaklaşabilirsiniz.Tamron A17E 70-300mm (Canon) F/4-5,6 Lens yorumları

Tamron A17E 70-300mm (Canon) F/4-5,6 Lens
Çok İyi (1)
100%
İyi (0)
0%
Ne İyi / Ne Kötü (0)
0%
Kötü (0)
0%
Çok Kötü (0)
0%

5

Ortalama Puan

Ürün adresinize ulaştığı günden itibaren 14 gün içinde 0850 333 0 912 numaramızdan müşteri hizmetlerimizle irtibata geçerek iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

İade talebinizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Servis tarafından kurulum gerektiren ürünlerin kurulumunun yapılmasıyla ürünler kayıt altına alınmış olur. Böylece ikinci el statüsüne girmiş olur. İlgili mevzuat gereği cayma hakkı kapsamında "ürünün yeniden satılabilir özelliğinin kaybolmaması" gerekmektedir. Bu nedenle de servis tarafından kurulumu yapılmış olan ürünlerde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

Her türlü yazılım ve programlarında, DVD, DIVX, VCD, CD, MD, videokasetlerde, bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemelerinde (toner, kartuş, şerit v.b) ile kişisel bakım / kozmetik malzemelerinde cayma hakkının kullanılabilmesi için mal/hizmetin ambalajının açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları şartı bulunmaktadır.

*Ücret iadesi; iade işlemleriniz onaylandıktan sonra kredi kartınıza / banka hesabınıza 3 iş günü içinde yapılmaktadır.
Ödeme işlemlerinin hesaba yansıma süresi bankalara göre farklılık gösterebilir.

Lütfen aşağıdaki bilgilendirme yazısını dikkatlice okuyun...

  • Bu sitede gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz.
  • Üreticiler ve İstanbul Bilişim ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü İstanbul Bilişim sorumluluk kabul etmez.
yükleniyor