Tefal Filtra One Fritöz

4.4 / 5 - 5 oy
Stok Durumu: Stokta Bulunmuyor
Güç : 1900 Watt
Garanti : 2 Yıl Garanti
Ayarlanabilir Termostat : Var
Diş Gövde : Isınmayan dış yüzey
Kapak : Otomatik kapak açma
Ürün Özellikleri:
AYARLANABİLİR TERMOSTAT Var
DIŞ GÖVDE Isınmayan dış yüzey
KAPAK Otomatik kapak açma
YAĞ HAZNESİ 2.1 lt
GÜÇ 1900 Watt
PİŞİRME HAZNESİ 1,2 kg
GARANTİ 2 Yıl GarantiDünya Çapında Patentli Yağ Filtreleme Teknolojisi

ONE FILTRATefal’in eşsiz yağ filtreleme teknolojisi dünya çapında patentli olup yağın her zaman temiz kalmasını ve uzun süre dayanmasını sağlar.


Patentli Filtreleme Süzgeci

ONE FILTRAFiltreleme süzgeci kızartma sepetinin içine yerleştirilir ve kızartma sırasında kızartma sepetinin içinde bırakılır. İlk kızartma işleminiz tamamlandıktan ve yağ soğuduktan sonra tek bir hareketle yağınızı filtreleyebilirsiniz. Çok kolay ve pratik bir şekilde bu işlemi yapabilirsiniz.

Daha Sağlıklı Kızartma

ONE FILTRAYağ filtreleme ile her kızartmadan sonra kırıntıları ortadan kaldırmamızın iki önemli faydası var. Daha sağlıklı kızartma: Hiçbir kırıntı kalmaması bir sonraki kızartma işleminde yanmış kırıntılar olmamasını sağlar. Daha az koku: Hiçbir kırıntı kalmaması bir sonraki kızartma işleminde kötü bir koku yaymamasını sağlar.


Yalıtımlı Duvar Teknolojisi

ONE FILTRAB  teknoloji sayesinde kızartma işlemi sırasında fritözün dış kısmı çok ısınmaz. Bu özellik de mutfakta daha rahat ve güvenli iş yapabilmenizi sağlar.


Ayarlanabilir Sıcaklık

ONE FILTRA150 dereceden 190 dereceye kadar ayarlanabilir sıcaklık özelliği, tek ürün ile etten sebzeye, hamur işinden tatlıya kadar yüzlerce farklı tarif pişirme imkanı sağlar.


Kolay Temizlik

ONE FILTRAKızartma sepeti, filtreleme süzgeci ve kapak bulaşık makinesinde kolayca yıkanabilir.

  • Motor Gücü: 1900 Watt
  • Kapasite: 2,1 lt
  • Çıkarılabilir Hazne: Var
  • Ayarlanabilir Termostat: VarTefal Filtra One Fritöz yorumları

Tefal Filtra One Fritöz
Çok İyi (3)
60%
İyi (1)
20%
Ne İyi / Ne Kötü (1)
20%
Kötü (0)
0%
Çok Kötü (0)
0%

4.4

Ortalama Puan

Ürün adresinize ulaştığı günden itibaren 14 gün içinde 0850 333 0 912 numaramızdan müşteri hizmetlerimizle irtibata geçerek iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

İade talebinizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Servis tarafından kurulum gerektiren ürünlerin kurulumunun yapılmasıyla ürünler kayıt altına alınmış olur. Böylece ikinci el statüsüne girmiş olur. İlgili mevzuat gereği cayma hakkı kapsamında "ürünün yeniden satılabilir özelliğinin kaybolmaması" gerekmektedir. Bu nedenle de servis tarafından kurulumu yapılmış olan ürünlerde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

Her türlü yazılım ve programlarında, DVD, DIVX, VCD, CD, MD, videokasetlerde, bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemelerinde (toner, kartuş, şerit v.b) ile kişisel bakım / kozmetik malzemelerinde cayma hakkının kullanılabilmesi için mal/hizmetin ambalajının açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları şartı bulunmaktadır.

*Ücret iadesi; iade işlemleriniz onaylandıktan sonra kredi kartınıza / banka hesabınıza 3 iş günü içinde yapılmaktadır.
Ödeme işlemlerinin hesaba yansıma süresi bankalara göre farklılık gösterebilir.

Lütfen aşağıdaki bilgilendirme yazısını dikkatlice okuyun...

  • Bu sitede gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz.
  • Üreticiler ve İstanbul Bilişim ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü İstanbul Bilişim sorumluluk kabul etmez.
yükleniyor