Tefal GV9620 Pro Express Ultimate 2600 W Buhar Kazanlı Ütü

Yorum Yap
Stok Durumu: Stokta Bulunmuyor
Güç : 2600 W
Taban : Autoclean taban
Garanti : 2 Yıl Garanti
Buhar Basinci : 8 bar
Su Tanki Kapasitesi : 1,9 L.
BUHAR BASINCI 8 bar
Güç 2600 W
SU TANKI KAPASİTESİ 1,9 L.
SÜREKLİ BUHAR GÜCÜ 180 g/dk.
Ürün Tipi Buhar kazanlı ütü
ÜRÜN TİPİ Buhar kazanlı ütü
ÜRÜN ÖZELLİĞİ Damlama Önleme
Şok Buhar Basıncı 650 gr/dk
Taban Autoclean taban
KİREÇ ÇÖZME ÖZELLİĞİ Var
GARANTİ 2 Yıl Garanti
Açıklama
Model Kodu GV9620

         Genel Bakış

  • Akıllı Buhar Teknolojisi; sahip olduğu sensör ütünüzün hareketine göre otomatik buhar çıkışı sağlayarak size benzersiz bir ütüleme deneyimi yaşatır
  • Profesyonel verim için yeni yüksek basınçlı kazan teknolojisine sahip yüksek basınçlı buhar jeneratörlü ütü, 8 bar buhar basıncı
  • İnatçı kırışıklıklar ve kalın kumaşlar için 650g/dakika yoğunluğunda şok buhar çıkışı sağlayan yüksek basınçlı buhar gücü ile zaman kazandırır
  • 180gr/dakika sürekli buhar çıkışı ile ütülemede yüksek verim ve mükemmel sonuçlar

·        


  • Mükemmel Ütüleme İçin Tefal'in Akıllı Buhar Sensörüne Sahip En Güçlü Ütüsü İle Tanışın! En zorlu kumaş çeşitlerinde dahi olağanüstü sonuçlar sunan Pro Express Ultimate [+] buhar kazanlı ütü ile profesyonel verim avucunuzun içinde. Akıllı Buhar Teknolojisi, ütünüzün sahip olduğu sensör sayesinde hareketiniz doğrultusunda optimum buhar çıkışı sağlayarak size benzersiz bir ütüleme deneyimi yaşatır. Bu kolay kullanımlı yüksek basınçlı buhar kazanlı ütü , yeni yüksek basınçlı kazanı ile 180gr/dk sürekli buhar çıkışı ve 650 gr/dk gücünde şok buhar özelliklerini bir araya getirerek en inatçı kırışıklıkları dahi giderir, ütüleme süresini kısaltır ve verimliliği zirveye taşır. Rahatınız için ütünün sapına yerleştirilmiş olan kolay kullanımlı yeni Direct Control paneli, farklı kumaş türleri arasında geçiş ayarlarını yaparken zaman kazanmanızı sağlar. Kumaşlarınızı lekesiz tutan damlama önleyici Protect System ve uzun ömürlü performansı garanti altına alan anti-kireç sistemini bir araya getiren özel ikili koruma sistemi sayesinde ütü yaparken içiniz rahat eder. Pro Express Ultimate buhar kazanlı ütü çok sayıda gelişmiş özellik sunar, yüksek basınçlı buharın verdiği güçle mükemmel verim sağlar.

 Tefal GV9620 Pro Express Ultimate 2600 W Buhar Kazanlı Ütü
Özellikler
Tefal GV9620 Pro Express Ultimate 2600 W Buhar Kazanlı Ütü
Akıllı Buhar Teknolojisi

Akıllı Buhar Teknolojisi sayesinde ütünüz, sahip olduğu sensörün yardımı ile hareketleriniz doğrultusunda optimum miktarda buhar çıkışını otomatik olarak sağlayarak size benzersiz bir ütüleme deneyimi yaşatır.
    Tefal GV9620 Pro Express Ultimate 2600 W Buhar Kazanlı Ütü
Profesyonel Verim

Tefal'in en güçlü ütüsü, yüksek basınçlı kazanlı ütü, 8 bar buhar basıncı
Tefal GV9620 Pro Express Ultimate 2600 W Buhar Kazanlı Ütü
Mükemmel Sonuçlar

Üstün buhar teknolojisi, her seferinde mükemmel sonuçlar ve kolay kırışıklık giderme sağlayan 180gr/dakika gücünde olağanüstü bir sürekli buhar çıkışı için su alımını optimize eder.
Tefal GV9620 Pro Express Ultimate 2600 W Buhar Kazanlı Ütü
Güçlü Şok Buhar

En inatçı kırışıklıkları bile kolayca açabilecek güçlü şok buhar miktarı
Tefal GV9620 Pro Express Ultimate 2600 W Buhar Kazanlı Ütü
Performans

Tefal'in diğer kazanlı ütülerine göre ekstra sessiz ve güçlü performansa sahiptir
Tefal GV9620 Pro Express Ultimate 2600 W Buhar Kazanlı Ütü
Kolay Kullanımlı Kontrol

Kumaş türleri arasında rahat geçiş yapabilmeniz için sapa yerleştirilmiş olan yeni ve şık Direct Panel ile ayarları tek bir düğmeyle değiştirebilirsiniz. Beş adet elektronik ön ayarlı hafıza, her kumaş için mükemmel buhar ve sıcaklık kombinasyonunu garanti altına alır.
Tefal GV9620 Pro Express Ultimate 2600 W Buhar Kazanlı Ütü
Durilium AirGlide Autoclean

Yeni Durilium AirGlide Technology %33 daha kaygan yüzeyiyle Tefal’in şimdiye kadar yarattığı en iyi kayganlığı sağlar, uzun ömürlü performans sunar.

Teknik Özellikler

Taban Türü                    Durilium Airglide Autoclean

Bar Buhar Basıncı         8 bar

Sürekli Buhar Gücü      180 g/dk

Turbo Buhar Gücü         650 g/dk

Anti-Kireç Sistemi         Var

Su Haznesi Kapasitesi   1,9 lt

Eko Modu                       Var


 

 


Tefal GV9620 Pro Express Ultimate 2600 W Buhar Kazanlı Ütü yorumları

Tefal GV9620 Pro Express Ultimate 2600 W Buhar Kazanlı Ütü
Çok İyi (2)
67%
İyi (0)
0%
Ne İyi / Ne Kötü (0)
0%
Kötü (0)
0%
Çok Kötü (1)
33%

3.7

Ortalama Puan

Ürün adresinize ulaştığı günden itibaren 14 gün içinde 0850 333 0 912 numaramızdan müşteri hizmetlerimizle irtibata geçerek iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

İade talebinizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Servis tarafından kurulum gerektiren ürünlerin kurulumunun yapılmasıyla ürünler kayıt altına alınmış olur. Böylece ikinci el statüsüne girmiş olur. İlgili mevzuat gereği cayma hakkı kapsamında "ürünün yeniden satılabilir özelliğinin kaybolmaması" gerekmektedir. Bu nedenle de servis tarafından kurulumu yapılmış olan ürünlerde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

Her türlü yazılım ve programlarında, DVD, DIVX, VCD, CD, MD, videokasetlerde, bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemelerinde (toner, kartuş, şerit v.b) ile kişisel bakım / kozmetik malzemelerinde cayma hakkının kullanılabilmesi için mal/hizmetin ambalajının açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları şartı bulunmaktadır.

*Ücret iadesi; iade işlemleriniz onaylandıktan sonra kredi kartınıza / banka hesabınıza 3 iş günü içinde yapılmaktadır.
Ödeme işlemlerinin hesaba yansıma süresi bankalara göre farklılık gösterebilir.

Lütfen aşağıdaki bilgilendirme yazısını dikkatlice okuyun...

  • Bu sitede gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz.
  • Üreticiler ve İstanbul Bilişim ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü İstanbul Bilişim sorumluluk kabul etmez.
yükleniyor
yükleniyor