Ürün Filtresi
Seçili Kriterler
Fiyat Aralığı
ile TL arası
İstanbul Bilişim Kalitesine En Çok Güvenilen Marka Ödülünü Almıştır.

"telefon karşılaştırma" etiketli ürünler

Seçilen opsiyonlar:

Etiket: telefon karşılaştırma

0 adet ürün listelendi.
0 adet ürün listelendi.

Cep Telefonu Karşılaştırma

Günümüzde her bireyin en az bir akıllı telefonu olması nedeniyle telefon piyasası oldukça canlıdır. İnsanlar istedikleri kategorilerde farklı model ve türde akıllı telefonlar alabilmektedir. Akıllı telefon seçiminde öne çıkan kıstaslara göre cep telefonu karşılaştırma yapılabilmektedir. Böylece en iyi özelliklere sahip ve en uygun akıllı telefon rahatlıkla seçilebilmektedir.

Akıllı telefon seçimini etkileyen unsurların başında kapasite, hız, işlemci hızı, şarj koruma kapasitesi gibi çok farklı parametreler etkili olmaktadır. Kamerasının çekim kalitesi ve gücü ile diğer teknik detaylar ortaya konulduğunda cep telefonu fiyatı ile birlikte farklı model ve markalar rahatlıkla karşılaştırılır.
Cep telefonu karşılaştırma işlemi için teknik bilgi ve analizi doğru olan yerlerden bilgi edinilmesi gerekir. Doğru yönlendirme sayesinde oldukça karlı bir alışveriş yapılabilir. Kimi marka ve modeller piyasada yeni oldukları ve tanıtımlarının yetersiz olmaları nedenlerine bağlı olarak yüksek özelliklere sahip ürünleri daha ucuza satabilmektedir. Bu durumda da tüketici kazançlı çıkmaktadır.

Bu nedenle yeni akıllı telefon alacakların öncelikle cep telefonu ne kadar araştırmasına başlaması gereklidir. Ayrıca telefon karşılaştırma programları ile de daha uygun ve kaliteli modeller ustalıkla tespit edilebilmektedir.

En İyi Huawei Cep Telefonları

Çin merkezli olarak faaliyet gösteren Huawei isimli teknoloji şirketi dünyanın en iyi akıllı telefon üreticilerinden de bir tanesidir. Ülkemiz pazarında çok da söz sahibi olmayan marka, yeni atılımları ve geliştirdiği modeller ile kullanıcıların dikkatini çekmektedir. En iyi Huawei cep telefonu ve özellikleri ise sırası ile şu şekildedir;

·Huawei Mate 20 Pro: Üstün işlemci hızı ve kamera performansı ile dikkat çeken oldukça özel bir modeldir,
·Huawei P20 Pro: iPhone X ve Samsung Galaxy S9 gibi modeller ile yarışabilecek teknik kapasite ve yeteneğe sahip olan bir modeldir. Başta sayılan modellere göre eksik olan noktaları ise, kablosuz şarjı desteklememesi ve optik sabitleme özelliğinin bulunmamasıdır,
· Huawei P20: Su geçirmezlik ya da kulaklık jakı olmasa da kuşkusuz teknoloji severlerin tereddütsüz kabul edebilecekleri bir modeldir. Batarya ömrü ve olağanüstü kamera performansı ile kullanıcılarını kendisine hayran bırakmaktadır,
·Huawei Mate 20: Mate 20 Pro ile benzer özellikleri bulunmaktadır. 2018 yılında görücüye çıkan en üstün marka modellerini pek çok sıralamada geride bırakarak dikkatleri fazlası ile üzerine çekmeyi başarmıştır. Üçlü kamera ayarları sayesinde kullanıcılar inanılmaz netlikte ve kalitede fotoğraf çekebilmektedir.
·Huawei P10 Plus: Gelişmiş yazılımı, yüksek teknoloji içerikleri ve tasarımı ile markanın öne çıkan özel modelleri arasında yer almaktadır. Diğer Huawei modellerine göre de üstün sağlamlık özelliği bulunmaktadır. P20 gölgesinde kalmış olsa da özellikleri ile halen değerli bir akıllı telefon modelidir.
·Huawei MAte 20 Lite: 2018 Ağustos ayında piyasaya sürülmüştür. 20 MP arka kamera özelliği ve yüksek video çözünürlük özellikleri ile bir adım öne çıkıyor.

Samsung Son Dönem Cep Telefonları

Güney Kore merkezli olarak faaliyetlerini yürüten Samsung en büyük akıllı telefon üreticilerinden bir tanesidir. Ülkemizde de akıllı telefon piyasası üstünlüğü Samsung’a aittir. Samsung cep telefonu alacak olan bireyler için tavsiye edilecek ve dikkat çeken modeller şu şekildedir;

·Samsung Galaxy S10 Plus 512 GB: 512 GB dahili hafızası, 4100 mAh amper gücüne sahip bataryası ile dikkat çeken ve 2018 yılının kalbur üstü modelidir. 6,4 inç ekran boyutuna sahiptir. 10 + 8 MP kamera çekim kapasitesine sahiptir.
·Samsung Galaxy A9 128 GB: 128 GB dahili hafıza, 6.3 İnç ekran genişliği bulunur. 24 MP kamera çözünürlüğü dikkat çekici boyuttadir.

Xiaomi Cep Telefonları 

Çin merkezli olarak akıllı telefon üretim ve dağıtımı yapmakta olan şirketin, ürünleri dünya genelin ilk 4 sırada yer almaktadır. Ülkemiz piyasasında çok söz sahibi olmayan Xiaomi cep telefonu modelleri ve farklı tasarımlar ise şu şekildedir:

·XIAOMI MI 8 Lite 64 GB:  64 GB dahili hafızaya sahiptir. 3350 mAh pil gücü kapasitesi bulunmaktadır. 4 GB RAM kapasitesi ve 12+ 5 MP kamera çözünürlük kapasitesine sahiptir. Çift hatlı olarak telefon kullanılabilmektedir,
·XIAOMI REDMI 5 Plus 64 GB: 64 GB dahili hafızası bulunmaktadır. 5 MP selfie kamerası bulunurken, 12 MP kamera çözünürlüğüne sahiptir. 5.99 İnç boyutlarında olan modelin çift hat ile kullanılabilmesi mümkündür. 4 GB ram kapasitesine de sahiptir. 
yükleniyor
yükleniyor