Telefunken 32TH4020 32" 82 Ekran Uydu Alıcılı LED TV yorumları

Ürün detayına git
Çok İyi (91)
65%
İyi (23)
17%
Ne İyi / Ne Kötü (17)
12%
Kötü (5)
4%
Çok Kötü (3)
2%

4.4

Ortalama Puan

Tv hakkında
vestel servisini aradım 32 inc ve altı kurulum için ücret istediler kendim kurmak istiyorum dedim sorun yok garanti yanmaz dediler, kendim kurdum. Şuan sorunsuz çalışıyor, kumandası basit ve kullanışlı içinde pilleri bile vardı şaşırdım, görüntü gayet güzel, dahili hd uydu alıcısı olması avantaj, ses konusuna gelince, ufak oturma odaları ve mutfak için ideal, son sesi 100 e kadar ama büyük salonlar için biraz yetersiz gelebilir, askı aparatları ve ayaklar plastik, duvara asacaklar için pek güven vermeyebilir ama yer ayakları ideal ve güven veriyor, scart, hdmı, usb, anten girişleri mevcut ama birer adet. Genel anlamda gayet iş görüyor ve güzel. Ben memnun kaldım, alacaklar için şimdiden iyi seyirler..
/ Kastamonu
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?
memnunuz
ürünü 24 ocakta sipariş verdik 26 ocakta sıkıntısız bir şekilde elimize ulaştı.uydu alıcılı bi tv olduğu için kolayca kendimiz kurabildik paketin içerisinde duvara askı aparatlarınıda göndermişler ve yazıldığı gibi kumandalar pilleriyle birlikte geldi :) görüntü kalitesi gayet güzel memnun kaldık
/ Adana
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?
Tavsiye ediyorum
Görüntü kalitesi güzel, sesi gayet yüksek, kargo sürecinde de herhangi bir sıkıntı yaşamadık, hızlı ve sağlam geldi. Sadece kanal geçiş hızı yavaş onun dışında fiyatına göre çok güzel bir ürün televizyon için fazla bütçe ayıramayacaklar için ideal.
/ Bilecik
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?
receiver tipi?
Uydu alıcısı HD midir?
/ İstanbul
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?
  • 1
4 adet yorum bulundu.
yükleniyor