İstanbul Bilişim Kalitesine En Çok Güvenilen Marka Ödülünü Almıştır.

Lenovo thinkpad serisi laptop lenovo modelleri notebook fiyatları

Kompakt boyutu ve efsanevi pil ömrü,LENOVO ThinkPad Serisini iş seyahatine çıkanlar için güvenilir bir yol arkadaşı haline getirir. İşçiliği, çok yönlülüğü ve güçlü güvenlik özellikleri, bu ürünlerin tüm profesyonellerce tercih edilmesini sağlar.ThinkPad, Everest Dağının zirvesinde, okyanusların derinliklerinde ve yağmur ormanlarındaki çadırlarda kullanıldı. NASA, hem Uluslararası hem de Mir Uzay İstasyonlarında ThinkPad'i kullandı. Hatta, New York Modern Sanat Müzesinin daimi koleksiyonu içerisinde bile yer alıyor. ThinkPad Serisi müşterilerinin de katkısıyla, bu güvenilir aygıtlardan 100 milyondan fazla satılmış olması şaşırtıcı değil.

42 adet ürün listelendi.
42 adet ürün listelendi.

ThinkPad Dizüstü Bilgisayarlar ve Modelleri

Lenovo ThinkPad, ister ihtiyacınız olan uzun pil ömrü (tek şarjla 27 saate kadar), ister ışık hızında dosya yükleme süresi, ister birkaç saniyede başlatma olsun, T Serisi tüm konularda güçlü performans sağlar. En yeni modellerimizdeki kullanışlı bağlantı birimi, hafiflik veya incelikten ödün vermeden monitör ve hoparlör gibi pek çok aygıta bilgisayarınıza bağlamanıza imkan tanır. Tablete dönüşen X serisi 2'si 1 arada, ister dizüstü bilgisayara dönüşen bir tablet olarak , 360 derece dönebilen menteşesi ile her çalışma stiline uyum sağlar ve herkese uygun güçlü, ve kolay taşınabilir bir kullanım sunar.

ThinkPad X1 Yoga, 360 derece dönebilen menteşesiyle sizinle birlikte hareket eder. Olağanüstü HDR ekran seçeneği, canlı ve gerçekçi görüntüler için %100 renk gamı sunar. Entegre ThinkPad Pen Pro, yaratıcılığınızı konuşturmanızı sağlar. FIDO kimlik doğrulama yetenekleri, güvenliği artırır; böylece siz de elinizdeki işe odaklanmaya devam edebilirsiniz.


X1 Yoga, öne bakan HD web kamerasını örten ThinkShutter ve şirket verilerini korurken aynı zamanda da oturum açma kimlik bilgilerini doğrulamak için daha güvenli bir yöntem sunan sahteciliğe karşı koruma (anti-spoofing) teknolojisine sahip, yonga üzerinde eşleştirmeli parmak izi okuyucular gibi güçlü güvenlik özellikleri içerir. Ayrıca, Cortana Premium ve 360 derecelik uzak alan iletişimi özellikleriyle, sistem sesli komutlar kullanılarak kolayca etkinleştirilebilir. Buna ek olarak, küresel LTE-A (isteğe bağlı) seçeneği, X1 Yoga'nın WiFi bulunup bulunmaması fark etmeksizin dünyanın her yerinde bağlantıda kalmasını sağlar.
yükleniyor
yükleniyor