TP-LINK RE200 750Mbps Kablosuz AC Dual Band Wall Plug 1RJ45 portlu Kolay Kurulumlu Evrensel Menzil Genişletici yorumları

Ürün detayına git
Çok İyi (61)
38%
İyi (22)
14%
Ne İyi / Ne Kötü (36)
23%
Kötü (21)
13%
Çok Kötü (20)
13%

3.5

Ortalama Puan

Merak Ettim
TP-LINK RE200 750Mbps Kablosuz AC Dual Band Wall Plug 1RJ45 portlu Kolay Kurulumlu Evrensel Menzil Genişletici ürün özelliklerinde kaç dBi olduğu belirtilmemiş bilen varsa bilgilendirebilir mi?
/ İstanbul
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?
HAKKINI VERİYOR
Ürünü alt dairem için almadan önce araştırıp aldım ve doğru bi seçim yapmışım.Kurulumu 5 dk. alt katta modem sadece bir odada çekiyordu kalın zemin duvarı sebebiyle çeken odaya RE200 takdım ve şimdi alt katta her yerde çekiyor en uzak odada 1080p donmadan izliyorum .kullanım amacı altlı üstlü olan arkadaşlara yardımcı olmak adına yazdım. bence fiyat performans olarak gayet iyi.tavsiye ederim.
/ İstanbul
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?
Denedim !
Ürünün kurulumu çok basit. Beş dakikamı almadı. Yaklaşık 300 metrekarelik bahçeli bir evde tüm kör noktalarda çok güzel verim aldım. Modemin durduğu yer 60 cm lik taş duvarın arkası. Bu cihazda depo içinde duvara takılı. buna rağmen çekim gücü harika. Hiç bir problem olmadı. Tavsiye ederim.
/ İzmir
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?
Kutusu Yeter
Ürün Siparişi verdikten 22 saat sonra adresime geldi...Hızlı kargolama için İstanbul Bilişime teşekkür ederim..Ürünün kalitesi kutusundan belli..Akşam evde kurulumunu yapıp deneyeceğim..İşimi fazlası ile göreceğinden hiç şüphem yok.
/ İzmir
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?
Ürün Hakkını Veriyor
Ürün Hakkını Veriyor Kaliteli Kibar Cihaz Koridora Monte Ettim Evin Her Yerinden Ful Çekiyor İhtiyacı Olanlara Tavsiye Ederim. Uygun Hesaplı Fiyatı Hızlı Gönderimi İle İstanbul Bilişime Çok Teşekkür Ederim
/ Manisa
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?
  • 1
5 adet yorum bulundu.
yükleniyor