Tp-Link T1700X-16TS 16 Port 10/100/1000Mbps Smart Switch

Yorum Yap
Stok Durumu: Stokta Bulunmuyor
Kampanya Fiyatı  

9.429,50

Tek Çekim Fiyatı  

9.288,06

Nakit / Havale / EFT Fiyatı  

9.052,32

Garanti : 2 yıl
Port Sayisi : 16 Port
Yönetim : Yönetilemez
GARANTİ 2 yıl
PORT SAYISI 16 Port
YÖNETİM Yönetilemez
Açıklama
Model Kodu T1700X-16TS

Özellikler:

L2 ve L2 + Özellikleri: 

Statik Yönlendirme 
Bağlantısı Toplama Denetimi Protokolü (LACP) 
802.1Q / MAC / Protokolü VLAN 
STP / RSTP / MSTP 
IGMP Snooping 

Güvenlik Stratejileri: 

Bağlantı Noktası Güvenliği 
Erişim Denetim Listesi (L2 ~ L4 ACL) 
DHCP Snooping 
IP-MAC Bağlantı Noktası Bağlama 
802.1x ve Radius Kimlik Doğrulama 
SSL ve SSH şifrelemeleri 
Strom Control 
Dos Savunması 

Hizmet Kalitesi: 

8 öncelikli kuyruk 
802.1P / DSCP QoS 
Hız Sınırı 
Ses VLAN 

Yönetimi: 

Web tabanlı GUI 
Komut Satırı Arabirimi (Telnet üzerinden) 
SNMP v1 / v2c / v3 
RMON ( 1, 2, 3, 9 grup) 
IPv6 Yönetimi
Çift görüntü

Şartname:

DONANIM ÖZELLİKLERİ 

Standartlar ve Protokoller IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3, 
IEEE 802.3ae, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, 
IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p 
Arabirimi 12 100/1000 / 10GBase-T RJ45 Bağlantı Noktaları 
(Otomatik Anlaşma / Otomatik MDI / MDIX) 
4 10G SFP + Yuvaları 
Ağ Ortamı 100BASE-TX / 1000Base-T: UTP kategori 5, 5e veya kablo üzeri (maksimum 100m) 
10GBase-T: UTP CAT 5e, 6 (Maksimum 55m) veya üzeri kablo (Maksimum 100m) 
1000BASE-X: MMF, SMF 
10GBASE-LR 
10GBASE-SR 
Fan Miktarı İki Akıllı Hayran 
Güç Kaynağı 100-240V, 50 / 60Hz 
Boyutlar (G x D x Y) 17,3 * 8,7 * 1,73 inç (440 * 220 * 44 mm)
Maksimum Güç Tüketimi 76.58W 

PERFORMANS 

Anahtarlama Kapasitesi 320 Gbps'ye Kadar 
Paket Yönlendirme Hızı Tek bir anahtar için 238,1Mpp'ye kadar 
MAC Adresi Tablo 16K 
Paket Tampon Belleği 2MB 
Jumbo Çerçeve 9KB 
Statik Yolların 
Sayısı 32 IPv4 IP Arabirimi Sayısı 16 

YAZILIM ÖZELLİKLERİ 

Hizmet Kalitesi: 
Destek 802.1p CoS / DSCP önceliği 
Desteği 8 öncelikli sıra 
Kuyruk programlaması: SP, WRR, SP + WRR 
Bağlantı Noktası / Akış Tabanlı Hız Sınırlama 
IPv6 QoS * 
Ses VLAN 

L2 ve L2 + Özellikler: 
Statik Yönlendirme 
DHCP Geçişi * 
IGMP Snooping V1 / V2 / V3
802.3ad LACP (Grup başına 8 port içeren en fazla 14 toplama grubu) 
Kapsam Ağacı STP / RSTP / MSTP 
BPDU Filtreleme / Koruma 
TC / Kök Korumalı 
Geri Döngü algılama 
802.3x Akış Kontrolü 
LLDP, LLDP-MED * 

VLAN: 
4K VLAN'a kadar destekler eşzamanlı (4K VLAN Kimlikleri) 
MAC / Protokol Tabanlı VLAN 
Özel VLAN 

Erişim Kontrol Listesi: 
L2 ~ L4 paket filtreleme, kaynak ve hedef MAC adresi, IP adresi, TCP / UDP bağlantı noktaları 
IPv6 ACL * 

Güvenlik: 
AAA * 
Port Security 
DHCP Snooping 
IP-MAC-Port Ciltleme 
ARP Denetimi 
802.1x ve Radius Kimlik Doğrulama 
SSH v1 / v2 
SSL v3 / TLSv1
Yayın / Çok Noktaya Yayın / Bilinmeyen-tek noktaya yayın Fırtına Kontrolü 
Dos Savunması 

IPv6: 
Çift IPv4 / IPv6 yığını 
Çok Noktaya Yayın Dinleyici Bulma (MLD) Snooping 
IPv6 komşu bulma (ND) 
Yolu maksimum iletim birimi (MTU) keşif 
Internet Denetim İletisi Protokolü (ICMP) sürüm 6 
TCPv6 / UDPv6 

IPv6 Uygulamaları: 
DHCPv6 İstemcisi 
Ping6 
Tracert6 
Telnet (v6) 
IPv6 SNMP 
IPv6 SSH 
IPv6 SSL 
Http / Https 
IPv6 TFTP 

  vworld axess paraf
  Taksit Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı Toplam Tutar
2 4.714,75 9.429,50 4.714,75 9.429,50 4.714,75 9.429,50
3 3.143,17 9.429,50 3.143,17 9.429,50 3.143,17 9.429,50
4 2.381,69 9.526,75 2.357,38 9.429,50 2.357,38 9.429,50
5 1.924,39 9.621,94 1.905,75 9.528,76 1.920,92 9.604,58
6 1.619,67 9.718,00 1.605,02 9.630,13 1.617,93 9.707,58
  vworld
  Taksit Tutarı Toplam Tutar
2 4.714,75 9.429,50
3 3.143,17 9.429,50
4 2.381,69 9.526,75
5 1.924,39 9.621,94
6 1.619,67 9.718,00
  axess
  Taksit Tutarı Toplam Tutar
2 4.714,75 9.429,50
3 3.143,17 9.429,50
4 2.357,38 9.429,50
5 1.905,75 9.528,76
6 1.605,02 9.630,13
  paraf
  Taksit Tutarı Toplam Tutar
2 4.714,75 9.429,50
3 3.143,17 9.429,50
4 2.357,38 9.429,50
5 1.920,92 9.604,58
6 1.617,93 9.707,58
Maximum
İş Bankası
World
Yapı Kredi, Vakıf Bank
Axess
Akbank
Paraf
Halk Bank

Tp-Link T1700X-16TS 16 Port 10/100/1000Mbps Smart Switch yorumları

Tp-Link T1700X-16TS 16 Port 10/100/1000Mbps Smart Switch
Çok İyi (1)
100%
İyi (0)
0%
Ne İyi / Ne Kötü (0)
0%
Kötü (0)
0%
Çok Kötü (0)
0%

5

Ortalama Puan

Ürün adresinize ulaştığı günden itibaren 14 gün içinde 0850 333 0 912 numaramızdan müşteri hizmetlerimizle irtibata geçerek iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

İade talebinizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Servis tarafından kurulum gerektiren ürünlerin kurulumunun yapılmasıyla ürünler kayıt altına alınmış olur. Böylece ikinci el statüsüne girmiş olur. İlgili mevzuat gereği cayma hakkı kapsamında "ürünün yeniden satılabilir özelliğinin kaybolmaması" gerekmektedir. Bu nedenle de servis tarafından kurulumu yapılmış olan ürünlerde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

Her türlü yazılım ve programlarında, DVD, DIVX, VCD, CD, MD, videokasetlerde, bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemelerinde (toner, kartuş, şerit v.b) ile kişisel bakım / kozmetik malzemelerinde cayma hakkının kullanılabilmesi için mal/hizmetin ambalajının açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları şartı bulunmaktadır.

*Ücret iadesi; iade işlemleriniz onaylandıktan sonra kredi kartınıza / banka hesabınıza 3 iş günü içinde yapılmaktadır.
Ödeme işlemlerinin hesaba yansıma süresi bankalara göre farklılık gösterebilir.

Lütfen aşağıdaki bilgilendirme yazısını dikkatlice okuyun...

  • Bu sitede gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz.
  • Üreticiler ve İstanbul Bilişim ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü İstanbul Bilişim sorumluluk kabul etmez.
yükleniyor