Tp-Link T3700G-52TQ 52 Port 10/100/1000Mbps Stackable L3 Managed Jetstream Switch

Tp-Link T3700G-52TQ 52 Port 10/100/1000Mbps Stackable L3 Managed Jetstream Switch

Stok Durumu: Stokta Var

20.541,38

Tp-Link T3700G-52TQ 52 Port 10/100/1000Mbps Stackable L3 Managed Jetstream Switch

Yorum Yap
Stok Durumu: Stokta Var
Kampanya Fiyatı  

20.541,38

Tek Çekim Fiyatı  

20.233,26

Nakit / Havale / EFT Fiyatı  

19.719,72

Garanti : 2 yıl
Port Sayisi : 52 Port

Yanında bunları da alabilirsin:

Ürün Özellikleri:
GARANTİ 2 yıl
PORT SAYISI 52 Port
Açıklama
Model Kodu T3700G-52TQ
IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.12, IEEE 802.1w, IEEE 802.12, IEEE 802.12; p


48 10/100/1000 Mbps RJ45 Bağlantı Noktaları 
(Otomatik Anlaşma / Otomatik MDI / MDIX) 
4 Combo Gigabit SFP Yuvaları 
4 10G SFP + Yuvaya (2 sabit ve 2 isteğe bağlı) 
1 Mikro-USB, 1 RJ45 Konsol Bağlantı Noktası 
1 Yönetim Bağlantı Noktası 
1 USB Yuvası


10BASE-T: UTP kategori 3, 4, 5 kablo (maksimum 100m) 
100BASE-TX / 1000Base-T: UTP kategori 5, 5e veya üstü kablo (maksimum 100m) 
100BASE-FX: MMF, SMF 
1000BASE-X: MMF, SMF 
10GBASE-LR 
10GBASE-SR


100 ~ 240VAC, 50 / 60Hz 
İkili Çalışırken değiştirilebilir güç kaynağı modülü: PSM150 (Maksimum Çıkış Gücü: 150W)
  vworld tebbonus axess
  Taksit Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı Toplam Tutar
2 10.500,39 21.000,77 10.371,16 20.742,32 10.270,69 20.541,38
3 7.121,61 21.364,82 6.847,13 20.541,38 7.000,26 21.000,77
4 5.250,19 21.000,77 5.199,80 20.799,20 5.278,30 21.113,20
5 4.272,96 21.364,82 4.199,26 20.996,30 4.268,34 21.341,69
6 3.601,78 21.610,66 3.519,24 21.115,46 3.615,65 21.693,87
  paraf cardfinans maximum
  Taksit Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı Toplam Tutar
2 10.400,70 20.801,40 10.270,69 20.541,38 10.372,25 20.744,50
3 7.030,20 21.090,61 6.919,20 20.757,61 7.003,99 21.011,96
4 5.200,35 20.801,40 5.261,40 21.045,60 5.334,27 21.337,08
5 4.334,01 21.670,03 4.263,72 21.318,62 4.333,05 21.665,27
6 3.562,73 21.376,40 3.601,78 21.610,66 3.666,06 21.996,35
  vworld
  Taksit Tutarı Toplam Tutar
2 10.500,39 21.000,77
3 7.121,61 21.364,82
4 5.250,19 21.000,77
5 4.272,96 21.364,82
6 3.601,78 21.610,66
  tebbonus
  Taksit Tutarı Toplam Tutar
2 10.371,16 20.742,32
3 6.847,13 20.541,38
4 5.199,80 20.799,20
5 4.199,26 20.996,30
6 3.519,24 21.115,46
  axess
  Taksit Tutarı Toplam Tutar
2 10.270,69 20.541,38
3 7.000,26 21.000,77
4 5.278,30 21.113,20
5 4.268,34 21.341,69
6 3.615,65 21.693,87
  paraf
  Taksit Tutarı Toplam Tutar
2 10.400,70 20.801,40
3 7.030,20 21.090,61
4 5.200,35 20.801,40
5 4.334,01 21.670,03
6 3.562,73 21.376,40
  cardfinans
  Taksit Tutarı Toplam Tutar
2 10.270,69 20.541,38
3 6.919,20 20.757,61
4 5.261,40 21.045,60
5 4.263,72 21.318,62
6 3.601,78 21.610,66
  maximum
  Taksit Tutarı Toplam Tutar
2 10.372,25 20.744,50
3 7.003,99 21.011,96
4 5.334,27 21.337,08
5 4.333,05 21.665,27
6 3.666,06 21.996,35
Maximum
İş Bankası, Ziraat Bankası
World
Yapı Kredi, Vakıf Bank
Bonus
Garanti Bank, ING Bank, TEB, Deniz Bank, Şeker Bank
Axess
Akbank
Paraf
Halk Bank
  • World kartlarda 300 TL ve üzeri alışverişlerde +2 taksit seçeneği sadece Yapıkredi bankasının kartlarında geçerlidir ve ödeme aşamasında Joker Vadaa ile seçilmelidir.Yapı kredi eko kredi kartlarına +2 taksit yapılmamaktadır.Vakıfbank kredi kartlarına +2 taksit uygulanmamaktadır.
    Taksitli fiyatlar Joker vadaa +2 dahil fiyatlardır.
    BKM Express seçeneğinde +2 taksit uygulanmamaktadır.
  • Bonus Kartlara Airport,Çağlayan ve Şerifali Mağazaya Özel 100 TL ve üzeri alışverişlerde +2 taksit kampanyası bulunmaktadır.
    Flexi Bonus Kartlara ve aidatsız kartlara +2 uygulanmamaktadır.
  • İşbank taksitli satış fiyatlarımız intenet mağazamıza özeldir.
  • Paraf Kart Müşterilerine Özel 100 TL ve üzeri alışverişlerde +2 taksit kampanyası bulunmaktadır.
    İnternet sitemizdeki Taksitli fiyatlar artı taksit uygulanmış fiyatlarımızdır.

Tp-Link T3700G-52TQ 52 Port 10/100/1000Mbps Stackable L3 Managed Jetstream Switch yorumları

Tp-Link T3700G-52TQ 52 Port 10/100/1000Mbps Stackable L3 Managed Jetstream Switch
Çok İyi (1)
100%
İyi (0)
0%
Ne İyi / Ne Kötü (0)
0%
Kötü (0)
0%
Çok Kötü (0)
0%

5

Ortalama Puan

Ürün adresinize ulaştığı günden itibaren 14 gün içinde 0850 333 0 912 numaramızdan müşteri hizmetlerimizle irtibata geçerek iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

İade talebinizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Servis tarafından kurulum gerektiren ürünlerin kurulumunun yapılmasıyla ürünler kayıt altına alınmış olur. Böylece ikinci el statüsüne girmiş olur. İlgili mevzuat gereği cayma hakkı kapsamında "ürünün yeniden satılabilir özelliğinin kaybolmaması" gerekmektedir. Bu nedenle de servis tarafından kurulumu yapılmış olan ürünlerde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

Her türlü yazılım ve programlarında, DVD, DIVX, VCD, CD, MD, videokasetlerde, bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemelerinde (toner, kartuş, şerit v.b) ile kişisel bakım / kozmetik malzemelerinde cayma hakkının kullanılabilmesi için mal/hizmetin ambalajının açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları şartı bulunmaktadır.

*Ücret iadesi; iade işlemleriniz onaylandıktan sonra kredi kartınıza / banka hesabınıza 3 iş günü içinde yapılmaktadır.
Ödeme işlemlerinin hesaba yansıma süresi bankalara göre farklılık gösterebilir.

Lütfen aşağıdaki bilgilendirme yazısını dikkatlice okuyun...

  • Bu sitede gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz.
  • Üreticiler ve İstanbul Bilişim ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü İstanbul Bilişim sorumluluk kabul etmez.
yükleniyor