TP-Link TL-R480T+ Load Balance Broadband Router

TP-Link TL-R480T+ Load Balance Broadband Router

506,00

343,69

%32 indirim

TP-Link TL-R480T+ Load Balance Broadband Router

Nakit / Havale / EFT Fiyatı  

329,94

Tek Çekim Fiyatı

499,00

338,53

Router Özelliği : Var
5-port gigabit multi-wan load balance broadband router, 3 adet yapılandırabilir wan/lan portları ve 1 lan, 1 wan portları
Ücretsiz Kargo
Ortalama 15 İş Gününde Kargoda
6 Taksit Seçeneği
ROUTER ÖZELLİĞİ Var
Açıklama
Model Kodu TL-R480T+
Üretici Kodu TL-R480T+
5-port Gigabit Multi-WAN Load Balance Broadband Router, 3 Adet Yapılandırabilir WAN/LAN portları ve 1 LAN, 1 WAN Portları
Kargo
Kargo Ücretsiz Kargo
 TP-Link TL-R480T+ Load Balance Broadband Router

 TP-Link TL-R480T+ Load Balance Broadband Router

Azami bant genişliği ve yedekleme yeteneklerinin garanti edilmesi için gelişmiş yük dengeleme ile donatılmış 4 adede kadar WAN bağlantı noktası
Desteklenen PPPoE Sunucusu ile sistem yöneticileri için kapsamlı müşteri hesabı ve ağ yönetimi sağlar
Belirli müşteriler için bant genişliği kaynağını özgün uygulama ortamları doğrultusunda yönetir


 TP-Link TL-R480T+ Load Balance Broadband Router


                                                       Bu Ürün Ne Yapar?


TL-R480T+ yük dengelemeli geniş bant yönlendirici, küçük işletmeler için mantıklı bir seçimdir. Size düşük ek yük ile yüksek yatırım getirisi sunar. Üç adet değiştirilebilen WAN/LAN bağlantı noktasına sahip olan TL-R480T+, çeşitli İnternet erişimi gereksinimlerini tek aygıt aracılığıyla karşılayabilmesi için 4 adede kadar WAN bağlantı noktasını destekler. TL-R480T+, size istikrarlı ağ kullanılabilirlik süresi ve güvenilir Ethernet bağlanırlığı sağlamak için çok sayıda yük dengeleme stratejisini, gelişmiş hizmet kalitesini (QoS) ve güçlü güvenlik duvarını bütünleştirir. Ayrıca, TL-R480T+ modelinin Web tabanlı bir araç aracılığıyla yönetilmesi kolaydır ve bu özelliği, ağınızı oluşturmayı ve yönetmeyi kolaylaştırır.
                               Üç Adet Değiştirilebilir WAN/LAN Bağlantı Noktası


TL-R480T+, LAN ya da WAN olarak ayarlanabilen üç adet değiştirilebilir bağlantı noktasına sahiptir ve yönlendiricinin çeşitli İnternet erişimi gereksinimlerini tek aygıt aracılığıyla karşılayabilmesi için 4 adede kadar WAN bağlantı noktasını desteklemesine olanak sağlar. Yönlendirici aynı zamanda, yük ve bant genişliği gereksinimleri doğrultusunda en verimli hattı otomatik olarak seçen ve kullanıcılara istikrarlı ağ kullanılabilirlik süresi ve güvenilir Ethernet bağlanırlığı sunan bir tümleşik akıllı yük dengeleme işlevine sahiptir.                                             Çok Sayıda Güvenlik ÖzelliğiTL-R480T+, harici tehditlere karşı koruma için TCP/UDP/ICMP Boğma, Ölüm Pingi ve diğer ilgili tehditler dahil olmak üzere, Hizmet Engelleme (DoS) saldırılarını otomatik olarak tespit eder ve engeller. Bu yönlendirici aynı zamanda, yetkisiz erişim sağlamaya çalışan kişilerin ve virüslerin saldırılarını güçlü bir şekilde engelleyen IP/MAC/URL/Web süzme işlevleri sunar. TL-R480T+, dahili ağın daha iyi yönetilmesi için, sistem yöneticilerinin belirli Web sitelerini ve anında ileti/eşler arası paylaşım uygulamalarını engelleyecek kuralları tek tıklatmayla belirlemesine ve personelin FTP, HTTP ve SMTP gibi belirli hizmetleri kullanmasını kısıtlamasına olanak sağlar.
                                                  Verimli Erişim Yönetimi


Yönlendirici, PPPoE hesaplarını özel ağ kullanıcılarına tahsis etmek için bir PPPoE Sunucusu kurarak, yalnızca kimlik doğrulamasını geçen, kurallara uygun hesaplara sahip kullanıcıların İnternet'e erişmesine izin verir. IP tabanlı Bant Genişliği Denetimi ile işbirliği yaparak, belirli PPPoE hesaplarının bant genişliği kullanımını sınırlayabilir. Ayrıca, E-Bülten özelliği belirli kullanıcı grupları için düzenli olarak Web sayfası biçimindeki bir bülten yayınlama ve PPPoE hesabının sona erme tarihini kullanıcılara bildirme becerisine sahiptir. Yönlendirici, daha verimli yönetim için, yukarıdaki özelliklerle gezinme yetki alanlarındaki farklı kullanıcılara öncelik verir.
                                     Emniyete Odaklı Kurumsal YatırımlarProfesyonel yıldırımdan koruma teknolojisi, gerilim şoklarının aygıtın iç aksamına ulaşmasını önlemek ve zararsız bir şekilde toprağa deşarj etmek için tasarlanmıştır. Bu yönlendirici, iyi topraklanmış bağlantı koşullarında 4KV'ye kadar olan yıldırım hasarını önleyecek şekilde tasarlanmıştır. Bu özellik, ağ altyapısı yatırımlarının çok güçlü bir doğa olayına karşı mümkün olduğunca emniyette olmasına olanak sağlar.TP-Link TL-R480T+ Load Balance Broadband RouterTP-Link TL-R480T+ Load Balance Broadband Router

  paraf
  Taksit Tutarı Toplam Tutar
2 171,85 343,69
3 114,56 343,69
4 85,92 343,69
5 70,01 350,07
6 58,97 353,83
  paraf
  Taksit Tutarı Toplam Tutar
2 171,85 343,69
3 114,56 343,69
4 85,92 343,69
5 70,01 350,07
6 58,97 353,83
Paraf
Halk Bank

TP-Link TL-R480T+ Load Balance Broadband Router yorumları

TP-Link TL-R480T+ Load Balance Broadband Router
Çok İyi (10)
40%
İyi (7)
28%
Ne İyi / Ne Kötü (2)
8%
Kötü (3)
12%
Çok Kötü (3)
12%

3.7

Ortalama Puan

Ürün adresinize ulaştığı günden itibaren 14 gün içinde 0850 333 0 912 numaramızdan müşteri hizmetlerimizle irtibata geçerek iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

İade talebinizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Servis tarafından kurulum gerektiren ürünlerin kurulumunun yapılmasıyla ürünler kayıt altına alınmış olur. Böylece ikinci el statüsüne girmiş olur. İlgili mevzuat gereği cayma hakkı kapsamında "ürünün yeniden satılabilir özelliğinin kaybolmaması" gerekmektedir. Bu nedenle de servis tarafından kurulumu yapılmış olan ürünlerde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

Her türlü yazılım ve programlarında, DVD, DIVX, VCD, CD, MD, videokasetlerde, bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemelerinde (toner, kartuş, şerit v.b) ile kişisel bakım / kozmetik malzemelerinde cayma hakkının kullanılabilmesi için mal/hizmetin ambalajının açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları şartı bulunmaktadır.

*Ücret iadesi; iade işlemleriniz onaylandıktan sonra kredi kartınıza / banka hesabınıza 3 iş günü içinde yapılmaktadır.
Ödeme işlemlerinin hesaba yansıma süresi bankalara göre farklılık gösterebilir.

Lütfen aşağıdaki bilgilendirme yazısını dikkatlice okuyun...

  • Bu sitede gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz.
  • Üreticiler ve İstanbul Bilişim ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü İstanbul Bilişim sorumluluk kabul etmez.
yükleniyor
yükleniyor