İstanbul Bilişim Kalitesine En Çok Güvenilen Marka Ödülünü Almıştır.

"ütü tavsiyesi" etiketli ürünler

Seçilen opsiyonlar:

Etiket: ütü tavsiyesi

66 adet ürün listelendi.
66 adet ürün listelendi.

En İyi Ütü Tavsiyesi

Ütü geçmişten günümüze gelen önemli icatlardan biri olarak hayatımızda yerini korumaktadır. İnsanlar,  giysilerini yıkadıktan sonra kırılmış halini ortadan kaldırmak için kullandıkları icattır. Ütünün tam icat tarihi 17. yüzyıla dayanmaktadır. Tabi şuan ki hali gibi değildi giysileri düzleştirmek isteyenler için ısıtılmış taşlar kullanılırken daha sonra saplı metal icatlar kullanılmaya başladı. Ütünün icadının önce kullanılan malzemeler odun, mermer ve cam gibi araçların yardımı alınırdı. Bu yazımızda sizlere ütü tavsiyesi hakkında bilgi vereceğiz. Biraz daha ütünün geçmişe değinelim ve sonra en iyi ütüleri görelim. 18. yüzyılda ise ABD’li bir mucidin sayesinde ilk elektrikli ütü çıkmıştır. Isıtıcılar sayesinde tabanı ısınan ütülerin alt tabakasını elektrik ile ısıtarak daha çok ürün ütüleme işlemi planlanmıştır. Elektrik o yıllarda daha fazla yaygın olmadığı için satışları oldukça düşüktür. Ticari olarak bir başarı elde edilmedi. 1888’ de ABD’li Henry Seely tarafından elektrikli ütü icat edildi. Daha sonra ütü zaman içerisinde gelişerek tutulan bir ürün haline geldi. 1926 yılında ise Eldiz adlı bir firmanın buharlı ütüyü üretmeye başladı. Ama geçmişte yaşanılan başarısızlıklar buna da yansımıştır. İnsanlar bunu kullanmaya hazır değillerdi ve ilk elektrikli ütüdeki gelişmeler yaşandı. 1905 yılında ise son derece hafif ve kullanışlı ütüler icat edildi ve piyasaya sürüldü. Günümüze gelene kadar ütü hep geliştirildi ve teknoloji ile bağlantılı olarak evlerin vazgeçilmez ürünleri arasına girmeyi başardı. Şimdi ise gelelim en iyi ütü tavsiyesi ürünlerine bakalım.

1-Tefal Pro Xpert Care GV9071 Autoclean Tabanlı Buhar Kazanlı Ütü

Buhar kazanlı ütüler arasında yüksek performans sergileyerek sınıfında birinci sıraya geçmiştir. Bu ürün daha çok ütü ile çok zaman geçirenler için ideal bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır. Üstün performansı ile kırışıklıkları kısa bir sürede düzleştirir ve elbiseleriniz ilk aldığınız özellikte kalmasına yardımcı olur.

2- Philips GC5037/80 Azur Elite Optimaltemp Teknolojili Buharlı Ütü

Buharlı ütü kategorisinde hem yüksek performansı hem de uygun ücreti ile karşımıza çıkan ürün kullanıcılar tarafından beğenilmiştir. Kullanımı kolay olan ve fiyat konusunda herkesin yüzünü güldüren bir üründür. Akıllı ütü olarak sınıflandırılmış ve giysilerinizde yanık derdiniz hiç olmayacaktır.

3-Rowenta DW9217 2750W Steamforce Buharlı Ütü

Diğer ütülerinden farkı hem kaliteli oluşu hem de uygun fiyatının olması tercih edilen ürünler arasında yer alır. 2750 watt gücü ile giysileriniz üzerinde mükemmel sonuçlar elde edeceksiniz. Ayrıca 45 gramlık sürekli buhar çıkışı ile ütüleme işlerinizi daha kolay bir hale getirecektir.

4-Arçelik K 4254 2600W Titanyum Tabanlı Buharlı Ütü

 

Geniş bir servis ağına sahip olan bir ütü olarak karşımıza çıkmaktadır. Herhangi yaşanılan bir sorun sonrası kısa sürede çözülmesi ve ütü makinesi hemen teslim almanız işlerinizin yarım kalmasını engelleyecektir. Ütü tavsiyesi içerisinde dikkat edilmesi gereken üründür.

yükleniyor