Vaude Taurus 2P 2 Kişilik 3 Mevsim Çadır 11498

Yorum Yap
Stok Durumu: Stokta Bulunmuyor
Vaude taurus 2p 2 kişilik 3 mevsim çadır 11498 vaude taurus serisi çadırlar, minimal ağırlıkları ve maksimal hacimleri ile dağcılara, bisikletçilere, motorculara ve yürüyüşçülere en zorlu gezilerde da...
Ücretsiz Kargo
6 Taksit Seçeneği
Vaude Taurus 2P 2 Kişilik 3 Mevsim Çadır 11498 Vaude Taurus serisi çadırlar, minimal ağırlıkları ve maksimal hacimleri ile dağcılara, bisikletçilere, motorculara ve yürüyüşçülere en zorlu gezilerde dahi rahat bir gece geçirme imkanı sağlar. * Kullanılan çubukların ağırlık denge oranı çadırın dayanıklılığı değişmeden ideal seviyeye getirilmiştir. * Özellikle iç uzunluğunun fazla olması uzun boylu kullanıcılar için avantaj oluşturmaktadır. Özellikleri : kişi: 2 Ağırlık: 2470 g Paketi Boyut: 50 x 19 cm Malzeme dış çadır: 75D 185T Polyester PU 3.000 mm kaplanmış su sütünu Materyal İç çadır: 70D Polyamid 190T Materyal Kat: 70D Polyamid 190T PU 5,000 mm kaplanmış su sütunu Kutuplar: 7001 T6, 10.2 mm Al Toplam ağırlığı: 2.470,00 g Vaude Hakkında, 1974 yılında Almanya'da bir aile şirketi olarak kurulan Vaude, 40 yılı aşkın bir süredir doğa sporları severlere en çevreci ürünleri sunmaya devam ediyor. Çevre dostu ve sürdürülebilir bir anlayışıyla tasarım ve üretim yapan firma, şu an Dünya Sağlık Örgütü (WWF) ve Bluesign ile yapmış olduğu ortak çalışmalar sayesinde Avrupa'nın en çevreci outdoor markası olmuştur. Fairwear Foundation, Dünya tekstil üretiminin büyük çoğunluğunun gerçekleştiği Çin, Vietnam, Hindistan ve Bangladeş gibi ülkelerde tekstil işçilerinin yaşama ve çalışma koşullarını düzeltmek için faaliyet gösteren bağımsız bir kurumdur.  Bu kurumun çalışmaları sayesinde, işçi haklarına aykırı şekilde işçi çalıştıran fabrikalar denetim altında tutularak çalışanlara daha ınsancıl ve adil bir yaşam hakkı sağlanmaktadır. Vaude, üretim yaptırdığı tüm atölye ve fabrikalar Fairwear Foundation tarafından bağımsız olarak denetlenmektedir.   Yağmur korumalı havalandırmaya sahiptir. Çift taraflı fermuar ile içeriden ve dışarıdan kolayca ayarlanabilir.   Fırtınaya dayanıklı gergi ipleri ile çadırın rüzgar dayanımı artar.   Bu etiket, bu ürünün  PVC (polivinil klorür) içermediğini gösterir. PVC içerdiği zararlı kimyasal (fitalat) nedeniyle sağlık için oldukça zararlıdır. Bu sebeple Vaude, bu üründe PVC yerine zararlı kimyasal içermeyen PU (poliüretan) kullanmaktadır.   Çift taraflı fermuar.   Su geçirmez, kaynak bantlı fermuar.
Kargo
Kargo Ücretsiz Kargo
Vaude Taurus 2P 2 Kişilik 3 Mevsim Çadır 11498

Vaude Taurus serisi çadırlar, minimal ağırlıkları ve maksimal hacimleri ile dağcılara, bisikletçilere, motorculara ve yürüyüşçülere en zorlu gezilerde dahi rahat bir gece geçirme imkanı sağlar.

* Kullanılan çubukların ağırlık denge oranı çadırın dayanıklılığı değişmeden ideal seviyeye getirilmiştir.

* Özellikle iç uzunluğunun fazla olması uzun boylu kullanıcılar için avantaj oluşturmaktadır.

Özellikleri :

kişi: 2

Ağırlık: 2470 g

Paketi Boyut: 50 x 19 cm

Malzeme dış çadır: 75D 185T Polyester PU 3.000 mm kaplanmış su sütünu

Materyal İç çadır: 70D Polyamid 190T

Materyal Kat: 70D Polyamid 190T PU 5,000 mm kaplanmış su sütunu

Kutuplar: 7001 T6, 10.2 mm Al

Toplam ağırlığı: 2.470,00 g

Vaude Taurus 2P 2 Kişilik 3 Mevsim Çadır 11498

Vaude Hakkında,1974 yılında Almanya'da bir aile şirketi olarak kurulan Vaude, 40 yılı aşkın bir süredir doğa sporları severlere en çevreci ürünleri sunmaya devam ediyor.Çevre dostu ve sürdürülebilir bir anlayışıyla tasarım ve üretim yapan firma, şu an Dünya Sağlık Örgütü (WWF) ve Bluesign® ile yapmış olduğu ortak çalışmalar sayesinde Avrupa'nın en çevreci outdoor markası olmuştur.Vaude Taurus 2P 2 Kişilik 3 Mevsim Çadır 11498Fairwear Foundation,Dünya tekstil üretiminin büyük çoğunluğunun gerçekleştiği Çin, Vietnam, Hindistan ve Bangladeş gibi ülkelerde tekstil işçilerinin yaşama ve çalışma koşullarını düzeltmek için faaliyet gösteren bağımsız bir kurumdur.  Bu kurumun çalışmaları sayesinde, işçi haklarına aykırı şekilde işçi çalıştıran fabrikalar denetim altında tutularak çalışanlara daha ınsancıl ve adil bir yaşam hakkı sağlanmaktadır.
Vaude, üretim yaptırdığı tüm atölye ve fabrikalar Fairwear Foundation tarafından bağımsız olarak denetlenmektedir.

Vaude Taurus 2P 2 Kişilik 3 Mevsim Çadır 11498  Yağmur korumalı havalandırmaya sahiptir. Çift taraflı fermuar ile içeriden ve dışarıdan kolayca ayarlanabilir.

Vaude Taurus 2P 2 Kişilik 3 Mevsim Çadır 11498  Fırtınaya dayanıklı gergi ipleri ile çadırın rüzgar dayanımı artar.

Vaude Taurus 2P 2 Kişilik 3 Mevsim Çadır 11498  Bu etiket, bu ürünün  PVC (polivinil klorür) içermediğini gösterir. PVC içerdiği zararlı kimyasal (fitalat) nedeniyle sağlık için oldukça zararlıdır. Bu sebeple Vaude, bu üründe PVC yerine zararlı kimyasal içermeyen PU (poliüretan) kullanmaktadır.
Vaude Taurus 2P 2 Kişilik 3 Mevsim Çadır 11498  Çift taraflı fermuar.

Vaude Taurus 2P 2 Kişilik 3 Mevsim Çadır 11498  Su geçirmez, kaynak bantlı fermuar.

Vaude Taurus 2P 2 Kişilik 3 Mevsim Çadır 11498 yorumları

Vaude Taurus 2P 2 Kişilik 3 Mevsim Çadır 11498
Çok İyi (1)
100%
İyi (0)
0%
Ne İyi / Ne Kötü (0)
0%
Kötü (0)
0%
Çok Kötü (0)
0%

5

Ortalama Puan

Ürün adresinize ulaştığı günden itibaren 14 gün içinde 0850 333 0 912 numaramızdan müşteri hizmetlerimizle irtibata geçerek iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

İade talebinizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Servis tarafından kurulum gerektiren ürünlerin kurulumunun yapılmasıyla ürünler kayıt altına alınmış olur. Böylece ikinci el statüsüne girmiş olur. İlgili mevzuat gereği cayma hakkı kapsamında "ürünün yeniden satılabilir özelliğinin kaybolmaması" gerekmektedir. Bu nedenle de servis tarafından kurulumu yapılmış olan ürünlerde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

Her türlü yazılım ve programlarında, DVD, DIVX, VCD, CD, MD, videokasetlerde, bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemelerinde (toner, kartuş, şerit v.b) ile kişisel bakım / kozmetik malzemelerinde cayma hakkının kullanılabilmesi için mal/hizmetin ambalajının açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları şartı bulunmaktadır.

*Ücret iadesi; iade işlemleriniz onaylandıktan sonra kredi kartınıza / banka hesabınıza 3 iş günü içinde yapılmaktadır.
Ödeme işlemlerinin hesaba yansıma süresi bankalara göre farklılık gösterebilir.

Lütfen aşağıdaki bilgilendirme yazısını dikkatlice okuyun...

  • Bu sitede gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz.
  • Üreticiler ve İstanbul Bilişim ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü İstanbul Bilişim sorumluluk kabul etmez.
yükleniyor
yükleniyor