Vaude Tecowork II 28 Sırt Çantası 11991

Yorum Yap
Stok Durumu: Stokta Bulunmuyor
Vaude tecowork ii 28 sırt çantası 11991 biraz daha geliştirebilir miyiz sorusu ile üretilen tecowork ii 28 geniş bölmelerinin yanı sıra 15.6 inç'e kadar olan laptoplarınız taşıyacak pedli bölmeye sahi...
Ücretsiz Kargo
6 Taksit Seçeneği
Kargo
Kargo Ücretsiz Kargo
Vaude Tecowork II 28 Sırt Çantası 11991

Biraz daha geliştirebilir miyiz sorusu ile üretilen tecowork ii 28 geniş bölmelerinin yanı sıra 15.6 inç'e kadar olan laptoplarınız taşıyacak pedli bölmeye sahiptir.

Çantadaki ağırlık fazla geldiğinde, takıp çıkarılabilir bel perlonu ile yükü omuzlarınızdan kalçalarınıza eşit dağıtabilirsiniz. Çantanın altından çıkan yağmurluğu ile değerli eşyalarınız kuru kalmış olur.

VENT-TEX suspension sırt system

Materyal: ana kumaş: 100% Polyester; 600 D Poliüretan kaplı

Kontrast kumaş: 100% Poliamid; 210 D Baby Ripstop Poliüretan kaplı

Astar: 100% Polyamide (Nylon); 200 D Poliüretan; 190 T Poliüretan kaplı

Ağırlık: 960 gram

hacim: 47 x 32 x 15 cm

Vaude Tecowork II 28 Sırt Çantası 119911974 yılında Almanya'da bir aile şirketi olarak kurulan Vaude, 40 yılı aşkın bir süredir doğa sporları severlere en çevreci ürünleri sunmaya devam ediyor. Çevre dostu ve sürdürülebilir bir anlayışıyla tasarım ve üretim yapan firma, şu an Dünya Sağlık Örgütü (WWF) ve Bluesign® ile yapmış olduğu ortak çalışmalar sayesinde Avrupa'nın en çevreci outdoor markası olmuştur.Vaude Tecowork II 28 Sırt Çantası 11991Green Shape
Vaude, çevre dostu ve ekolojik tüm ürünlerini Green Shape ismi altında toplamaktadır. Green Shape logolu ürünlerin üretimi sırasında en az %90 oranında ekolojik ve çevre dostu hammadde kullanılmıştır.Vaude Tecowork II 28 Sırt Çantası 11991Fairwear Foundation
Dünya tekstil üretiminin büyük çoğunluğunun gerçekleştiği Çin, Vietnam, Hindistan ve Bangladeş gibi ülkelerde tekvaudestil işçilerinin yaşama ve çalışma koşullarını düzeltmek için faaliyet gösteren bağımsız bir kurumdur. Bu kurumun çalışmaları sayesinde, işçi haklarına aykırı şekilde işçi çalıştıran fabrikalar denetim altında tutularak çalışanlara daha ınsancıl ve adil bir yaşam hakkı sağlanmaktadır. Vaude, üretim yaptırdığı tüm atölye ve fabrikalar Fairwear Foundation tarafından bağımsız olarak denetlenmektedir.

Vaude Tecowork II 28 Sırt Çantası 11991 yorumları

Vaude Tecowork II 28 Sırt Çantası 11991
Çok İyi (1)
100%
İyi (0)
0%
Ne İyi / Ne Kötü (0)
0%
Kötü (0)
0%
Çok Kötü (0)
0%

5

Ortalama Puan

Ürün adresinize ulaştığı günden itibaren 14 gün içinde 0850 333 0 912 numaramızdan müşteri hizmetlerimizle irtibata geçerek iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

İade talebinizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Servis tarafından kurulum gerektiren ürünlerin kurulumunun yapılmasıyla ürünler kayıt altına alınmış olur. Böylece ikinci el statüsüne girmiş olur. İlgili mevzuat gereği cayma hakkı kapsamında "ürünün yeniden satılabilir özelliğinin kaybolmaması" gerekmektedir. Bu nedenle de servis tarafından kurulumu yapılmış olan ürünlerde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

Her türlü yazılım ve programlarında, DVD, DIVX, VCD, CD, MD, videokasetlerde, bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemelerinde (toner, kartuş, şerit v.b) ile kişisel bakım / kozmetik malzemelerinde cayma hakkının kullanılabilmesi için mal/hizmetin ambalajının açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları şartı bulunmaktadır.

*Ücret iadesi; iade işlemleriniz onaylandıktan sonra kredi kartınıza / banka hesabınıza 3 iş günü içinde yapılmaktadır.
Ödeme işlemlerinin hesaba yansıma süresi bankalara göre farklılık gösterebilir.

Lütfen aşağıdaki bilgilendirme yazısını dikkatlice okuyun...

  • Bu sitede gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz.
  • Üreticiler ve İstanbul Bilişim ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü İstanbul Bilişim sorumluluk kabul etmez.
yükleniyor