Vestel 49FD7400 Full HD 49" Uydu Alıcılı Smart LED Televizyon yorumları

Ürün detayına git
Çok İyi (4)
100%
İyi (0)
0%
Ne İyi / Ne Kötü (0)
0%
Kötü (0)
0%
Çok Kötü (0)
0%

5

Ortalama Puan

Vestel 49FD7400 Full HD 49" Uydu Alıcılı Smart LED Televizyon
tv güzel kendinden wifi var uydu alıcısı kendinden Genel olarak tv yi beğendim. Çok rahatsız edici bi aksilik göremedim. Görüntü tatmin edici seviyede, Kablosuz bağlantıyla netfilix ve youtube de sorun yaşamadan izliyorum. Telefon görüntüsünü tv ye aktarabiliyorsunuz. Marka takıntınız yoksa alabilirsiniz. Varsa eğer bu fiyatın üstüne en az 2000 tl ekleyerek daha bilindik yabancı marka tv alabilirsiniz. Seçim sizin.
/
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?
49FD7400
Herkeze Merhaba, tv hakkında olumlu olumsuz yorum yapamayacağım çünkü yeni geldi kargo ve teslimat zamanında ve sorunsuz gerçekleşti kutu içinden askı duvar askı aparatı çıkması iyi 90-100 tl aparata para ödemiyorsunuz 3 yıl vestel onaylı garanti ver kurulumu aynı gün vestel yaptı ücretsiz kısacası herşey sitenizde yazıldığı gibi idi teşekkürler.
/
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?
Teslimat ve doğru bilgi
İstanbul bilişimden daha öncede alışveriş yapan biri olarak tv ihtiyacıma istinaden ürünü almadan önce bir kaç kişi ile görüştüm vestelin 49FD7400 modelini önerdi arkadaşlar . Bende bir kaç yerden bu araştırmayı sağladım ve ürünün teknik özellikleri fiyatına göre çok iyi olup en uygun istanbulbilişimde satılmaktaydı. Full hd dahili uydu alıcılı smart özelliği olup tv den televizyona aktarım yaparak ürünü bu şekilde kullanıyorum . Teslimat süreside ayrıca 2 günde tamamlanıp vestel tarafından da aynı gün kurulum sağlattırabildim . Doğru ürün önermisi sağladığınız ve teslimatıda çok kısa sürede başarılı şekilde gerçekleştirdiğiniz için teşekkürümü iletmek isterim
/ Antalya
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?
  • 1
3 adet yorum bulundu.
yükleniyor