İstanbul Bilişim Kalitesine En Çok Güvenilen Marka Ödülünü Almıştır.

Vestel led tv modelleri en ucuz vestel 4k 3d smart led tv fiyatları

vestel led tv en yeni modeller en uygun fiyat ve taksit avantajları ile istanbul bilişim de.

57 adet ürün listelendi.
57 adet ürün listelendi.

Vestel LED TV

Televizyon denince günümüzde ilk akla gelen LED televizyonlardır. LED televizyonlar kullandıkları teknoloji, tasarım ve üstün özellikleri sayesinde en çok tercih edilen ve satılan televizyonlar olmuştur. LED televizyonlar ileriye dönük, sürekli geliştirilebilir ve güncel olmasından dolayı birçok istediğiniz özelliği ve mükemmel görüntü kalitesini kullanıcılara sunmaktadır. Sürekli gelişen teknoloji ile birlikte yeni çıkan uygulamaları kullanırken televizyon izleme alışkanlığınızın değişeceğinden emin olabilirsiniz.

Vestel Televizyon ürün gamında her türlü ihtiyaç ve beklentilerinize uygun televizyon bulmanız mümkündür. Vestel markası yerli üretim yapmaktadır ve üretim fabrikaları Manisa da bulunmaktadır. Vestel City, National Geographic’in Mega Fabrikalar belgesel serisine giren ilk ve tek Türk markasıdır. Bu fabrikalarda günde binlerce elektronik ürün üretimi yapılmaktadır. Vestel Çifte Ekran Teknolojisi tek bir televizyon ekranında, iki farklı programı aynı anda izleme ayrıcalığı sunan Çifte Ekran özelliği sayesinde ekran bölmeden, sesler birbirine karışmadan iki kişi farklı programları izleyebiliyor.

Vestel LED Tv Özellikleri


Türkiye’de ilk defa Vestel Smart TV’lerde ücretsiz olarak sunulan Akıllı Rehber özelliği ile kanalların yayın akışı bilgilerine istediğiniz zaman ulaşabilir, yayındaki programlarla ilgili detaylı bilgiye kolayca erişebilirsiniz.  Akıllı Tavsiye Özelliği bu özellik TV izleme alışkanlıklarınıza göre, size, özel tavsiyeler sunarak beğeneceğiniz başka programlar öneriyor. Smart TV’ler interneti televizyona taşıyor. Vestel Smart Center ise televizyonunuzu tablet ve telefonunuza taşıyor. IOS ve Android işletim sistemli tablet ve telefonlarınızla uyumlu Vestel Smart Center uygulaması ile Vestel LED televizyonunuzu dokunmatik ekrandan kontrol edebilirsiniz. Vestel patentli görüntü iyileştirme teknolojisi Pixellence  ile görüntüler, daha canlı, daha net ve gerçeğe en yakın. Pixellence’a ait dört iyileştirici özellik, görüntü ekranda oluşmadan önce piksellere giden bilgiyi algılar, analiz eder ve en ideal seviyeye çıkardıktan sonra piksellere gönderir.

Görüntünün tozunu alan teknoloji Pixellence’ın yarattığı kusursuz netlikteki görüntüyle, televizyon izlemenin gerçek anlamda keyfine varırsınız. VESTEL 3D TV, sinema kalitesinde üç boyutlu seyir keyfi sunarak teknoloji ve tasarımda geleceğin çözümleriyle ev eğlencesi kavramına yeni bir anlam kazandırır.  Entegre HD dijital uydu alıcısı sayesinde uydu yayınlarını ekstra cihaza ihtiyaç duymadan doğrudan alabilmenize olanak tanır. Böylece ekstra kutu, kumanda ve kablo kullanımına ihtiyaç kalmaz. USB girişi sayesinde TV'nizden müzik dinleyebilir, fotoğraf ve video dosyalarınızı büyük ekranda görüntülemenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Vestel LED TV Fiyatları


Vestel LED Tv ler çözünürlük, tasarım, kullandığı teknolojiler ve en önemlisi ekran boyutlarına göre fiyatları değişiklik göstermektedir. Satın almayı düşündüğünüz Vestel LED televizyon modeline karar verirken ekran boyutu konusunda hassas davranmanız gerekiyor. Zira ekran büyüklüğü her durumda iyi olmayabiliyor. Ekran boyutunu belirlerken kişisel tercihin yanında aynı zamanda televizyonu konumlandıracağınız odayı ve izleme mesafesini de göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Büyük odada küçük ekranlı bir televizyon garip duracağı gibi, küçük bir odada da büyük ekranlı bir televizyon abartı olacaktır. Doğru tercihinizi yapmak için uzman call center ekimizden veya mağazalarımızdan da destek alabilirsiniz. Vestel LED Tv fiyatlarını değiştiren diğer önemli etkende Led Tv nin sunmuş olduğu çözünürlüklerdir. Günümüzde 4K UHD (Ultra High Definition) çözünürlükte yayın yapan televizyon kanalları giderek artmaya başlamıştır. Son etken olarak LED Tv fiyatlarına TV’lerin kullandığı teknolojiler etki etmektedir. 3D , Smart, Wi-fi , Uydu alıcısı gibi özellikler ufakta olsa LED tv fiyatlarında değişiklikler göstermektedir. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size en uygun Vestel LED tv yi bulmak için sayfamızın sol tarafında bulunan gelişmiş filtreleme seçeneklerinden boyut, özellik ..vb. özellikleri seçerek Vestel LED tv nizi bulabilir ve belli modellerde 600 km ye kadar bir günde teslimat ve avantajlı taksit imkanlarından yararlanarak en uygun Vestel LED Tv nizi satın alabilirsiniz. Uzman destek almak isterseniz sizi mağazalarımıza bekleriz. Bizi arayarak da uzman call center ekibimizden destek alabilirsiniz. 
yükleniyor
yükleniyor