ViewSonic PRO7827HD Full HD (1920 x 1080 ) 2200 lm 22.000:1 3D Projeksiyon Cihazı yorumları

Ürün detayına git
Çok İyi (40)
52%
İyi (4)
5%
Ne İyi / Ne Kötü (14)
18%
Kötü (8)
10%
Çok Kötü (11)
14%

3.7

Ortalama Puan

Bu modeli alacağım
Bu markayı pek duymamıştım. Daha sonra kızımın sınıfında da gördüm. Sanırım eski bir marka. Evimin bir odasını sinema ortamına dönüştürmeyi planlıyorum. Bu modeli kullanan henuz yok mudur? Kullanıcı yorumları benim için önemli. Özellikleri oldukça güzel görünüyor. iki tane gözlük verilmesi de çok güzel. MHL nin ne olduğunu anlayamadım. bilen birisi anlatırsa sevinirim. Bir de sanırım cihazın üzerindeki 10W spekaer yeterli olmaz değil mi? Cihazın arkasında kablo fazlalıklarını toplamak için bir aparat entegre edilmiş. böylece çirkin kablo karmaşası da engellenmiş. bu güzel birşey olmuş. Kablosuz görüntü aktarımı için ayrıca bir aparat almak gerekiyor sanırım. Onun fiyatını öğrenebilir miyim? Sitede böyle bir cihaz göremedim. Kablosuz olarak aktarılan hareketli görüntülerin kalitesi nasıldır? görüntüler akıcı olur mu merak ediyorum.
/ İzmir
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?
PRO7827HD 3 yıl garantisi mi var?
Bu modelin garanti süresi anladığım kadarıyla 3 yıl. Lambasının garantisi bu süreye dahil midir? Çünkü projeksiyon cihazlarında lambalar genellikle kullanım süresine göre garantisi belirleniyor.
/ İstanbul
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?
Bence bu yıla damga vuracak model: PRO7827HD
2 tane gözlük hediyesinin olması çok güzel. sanırım bu kampanya ön sipariş verenler için geçerli olacak. Viewsonic PRO7827HD projeksiyon makinesi teknik özellikler bakımından ev kullanıcılarına hitap eden bir model. cihazı henüz inceleme fırsatım olmadı. model yeni olduğu için internette videolarını da bulamadım. ürünün çalışırkenki videosunu da siteye eklerseniz sevinirim. bir de ürünü mağazada teshire açarsanız gelip incelemek isterim.
/ İstanbul
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?
  • 1
3 adet yorum bulundu.
yükleniyor