Voit T700 Katlanabilir Multifonksiyonel Delüxe Ağırlık Sehpası

Yorum Yap
Stok Durumu: Stokta Bulunmuyor
Kargo
Kargo Ücretsiz Kargo

Voit T700 Katlanabilir Multifonksiyonel Delüxe Ağırlık Sehpası Özellikleri

YAPILABİLEN HAREKETLER  
Incline Bench Press, Bench Press, Butterfly, Preacher Curl, Pulldown, Pulldown Behind Neck (Eğimli göğüs presi, düz göğüs pres, kanat, kol çalışma, göğüse çekme, sırta çekme)

ÜRÜNÜN ÜSTÜN ÖZELLİĞİ
Katlanabilir, çok az yer kaplar. Antrenmanınız bittikten sonra cihazı dik konumda katlayıp yer tasarrufu sağlayabilirsiniz. Dikine katlanabilen özel tasarımı sayesinde odanızda çok az yer kaplar.

ÜSTTEN ÇEKME APARATI
Çekme aparatı ile göğüse ve sırta çekme (pulldown ve pulldown behind neck) hareketleri yapılabilir.

PREACHER CURL APARATI
Bu aparat ile tek kol ya da çift kol dambıl curl hareketleri yapılabilir.

AYARLANABİLİR SIRT AÇISI
4 kademede ayarlanabilen sırt açısı sayesinde farklı kas gruplarınızı çalıştırabilirsiniz. (Düz ve yukarı eğim yapılabilir) Sırt yüksekli demiri mekanizması, kilit sistemli olup kullanıcıya güvenli bir çalışma sağlar

BUTTERFLY APARATLARI
Sehpanın sağ ve sol tarafına yerleştirilen bu aparatlar ile piyasadaki diğer cihazlardan farklı olarak size kanat kaslarınızı da (Latissimus Dorsi) geliştirme imkanı sunmaktadır

MİNDER VE BOYA
Elektrostatik toz boya ile fırınlanarak üretildiğinden aşınmaya karşı dayanıklıdır Kalın minderli bölümler yüksek kalite süngerden üretilmiş olup çökme yapmaz Voit kalitesi ve güvencesi ile yıllarca kullanılabilir

ÖLÇÜLER
Cihazın Kurulu Ebatları : 142x152x188 cm Cihazın Katlanmış Ebatları : 85x57x195 cm Profil Kalınlığı : 5cm (Muadillerinden kalın ve dayanıklı) Cihazın Katlanma Özelliği: Katlanabilir. Diğer Özellikler: 4 Seviyeli ayarlanabilir sırt yüksekliği. Incline Bench Press, Bench Press, Butterfly, Preacher Curl, Pulldown, Pulldown Behind Neck hareketleri yaptırır.

İNTERSPOR TARAFINDAN İTHAL EDİLMİŞTİR

Voit T700 Katlanabilir Multifonksiyonel Delüxe Ağırlık Sehpası yorumları

Voit T700 Katlanabilir Multifonksiyonel Delüxe Ağırlık Sehpası
Çok İyi (1)
100%
İyi (0)
0%
Ne İyi / Ne Kötü (0)
0%
Kötü (0)
0%
Çok Kötü (0)
0%

5

Ortalama Puan

Ürün adresinize ulaştığı günden itibaren 14 gün içinde 0850 333 0 912 numaramızdan müşteri hizmetlerimizle irtibata geçerek iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

İade talebinizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Servis tarafından kurulum gerektiren ürünlerin kurulumunun yapılmasıyla ürünler kayıt altına alınmış olur. Böylece ikinci el statüsüne girmiş olur. İlgili mevzuat gereği cayma hakkı kapsamında "ürünün yeniden satılabilir özelliğinin kaybolmaması" gerekmektedir. Bu nedenle de servis tarafından kurulumu yapılmış olan ürünlerde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

Her türlü yazılım ve programlarında, DVD, DIVX, VCD, CD, MD, videokasetlerde, bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemelerinde (toner, kartuş, şerit v.b) ile kişisel bakım / kozmetik malzemelerinde cayma hakkının kullanılabilmesi için mal/hizmetin ambalajının açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları şartı bulunmaktadır.

*Ücret iadesi; iade işlemleriniz onaylandıktan sonra kredi kartınıza / banka hesabınıza 3 iş günü içinde yapılmaktadır.
Ödeme işlemlerinin hesaba yansıma süresi bankalara göre farklılık gösterebilir.

Lütfen aşağıdaki bilgilendirme yazısını dikkatlice okuyun...

  • Bu sitede gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz.
  • Üreticiler ve İstanbul Bilişim ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü İstanbul Bilişim sorumluluk kabul etmez.
yükleniyor
yükleniyor