WD WD10JPVX Blue 1TB 5400RPM Sata 3.0 8Mb 2,5 Notebook Disk

Yorum Yap
Stok Durumu: Stokta Bulunmuyor
Boyut : 2.5"
Dönüş Hizi : 5400 RPM
Kapasite : 1 TB
Ürün Özellikleri:
BOYUT 2.5"
DÖNÜŞ HIZI 5400 RPM
KAPASİTE 1 TB
Açıklama
Üretici Kodu WD10JPVX


WD WD10JPVX Blue 1TB 5400RPM Sata 3.0 8Mb 2,5 Notebook Disk


WD WD10JPVX Blue 1TB 5400RPM Sata 3.0 8Mb 2,5 Notebook Disk


WD WD10JPVX Blue 1TB 5400RPM Sata 3.0 8Mb 2,5 Notebook Disk

Orijinal.

WD Blue sürücüler WD'nin ödüllü masaüstü ve taşınabilir sabit sürücülerinde bulunan ve kalitesi kanıtlanmış teknoloji tasarlanmış ve üretilmiştir.
WD WD10JPVX Blue 1TB 5400RPM Sata 3.0 8Mb 2,5 Notebook Disk

WD kalitesi.

En yüksek kalite ve güvenilirlik standartları ile üretilen bu sürücüler, günlük bilgisayar kullanımı ihtiyaçlarınız için gerekli özellikleri ve kapasiteyi sunar.
WD WD10JPVX Blue 1TB 5400RPM Sata 3.0 8Mb 2,5 Notebook Disk

Daha fazla seçenek.

Bu sürücüler çok çeşitli kapasiteler, ön bellek boyutları, form faktörleri ve arayüzlerle mevcut olup sisteminize birçok yönden son derece uygun olan bir sürücünün mevcut olduğundan emin olmanızı sağlar.
Düşük güç tüketimi.

Son teknoloji ürünü algoritmalar ve gelişmiş güç yönetimi özellikleri düşük güç tüketimi ve uzun batarya ömrü sağlar.


NoTouch Meyil Yükleme teknolojisi.

Kayıt kafası disk ortamı ile hiç temas etmez ve bu da kayıt kafasının ve ortamın çok daha az yıpranmasını ve geçiş sırasında sürücünün daha iyi korunmasını sağlar.


Sessiz.

Bir dizüstü bilgisayar sürücüsünde, sessizlik altın değerindedir. WD’nin özel, gürültü azaltan teknolojisi, piyasadaki en sessiz 2,5 inç sabit sürücülerden birini sunar.


SATA veya PATA arayüzü.

SATA, endüstrinin standart arayüzü olduğundan, WD farklı veya eski sistemler için PATA arayüzlü mobil sürücüler üretmeyi sürdürmektedir.


Sürücünüzü yükseltmek çocuk oyuncağı.

WD Destek sitesinden ücretsiz olarak yüklenebilen WD Acronis True Image, işletim sisteminizi yeniden yüklemek zorunda kalmadan tüm verilerinizi yeni bir sürücüye kopyalamanıza imkan sağlar.


WD avantajı.


WD herhangi bir ürün lansmanı öncesi ürünlerini kapsamlı İşlevsel Bütünlük Testi'ne (F.I.T - Functional Integrity Testing) tabi tutar. Bu test, ürünlerimizin devamlı WD markasının güvenilirlik ile en yüksek kalite standartlarını karşılamasını sağlar. ?WD; ayrıca yararlı yazılım ve yardımcı program kadar, 1.000'den fazla yararlı makalenin de bulunduğu detaylı bir Bilgi Tabanı'na sahiptir. Müşteri destek hatlarımız, ihtiyacınız olan yardımı ihtiyacınız olan anda almanızı sağlamak için daha fazla saat çalışıyor. Yardım almak için ücretsiz müşteri destek hatlarımızla irtibata geçebilir veya ek detaylar için WD Destek sitesine girebilirsiniz.


Önerilen kullanım:

En iyi koruma için; test edilip önerildiği üzere WD Blue sabit sürücüler, dizüstü bilgisayarlarda, harici kasalarda ve belirli endüstriyel uygulamalarda kullanılmalıdır.

WD WD10JPVX Blue 1TB 5400RPM Sata 3.0 8Mb 2,5 Notebook Disk yorumları

WD WD10JPVX Blue 1TB 5400RPM Sata 3.0 8Mb 2,5 Notebook Disk
Çok İyi (22)
56%
İyi (8)
21%
Ne İyi / Ne Kötü (4)
10%
Kötü (3)
8%
Çok Kötü (2)
5%

4.2

Ortalama Puan

Ürün adresinize ulaştığı günden itibaren 14 gün içinde 0850 333 0 912 numaramızdan müşteri hizmetlerimizle irtibata geçerek iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

İade talebinizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Servis tarafından kurulum gerektiren ürünlerin kurulumunun yapılmasıyla ürünler kayıt altına alınmış olur. Böylece ikinci el statüsüne girmiş olur. İlgili mevzuat gereği cayma hakkı kapsamında "ürünün yeniden satılabilir özelliğinin kaybolmaması" gerekmektedir. Bu nedenle de servis tarafından kurulumu yapılmış olan ürünlerde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

Her türlü yazılım ve programlarında, DVD, DIVX, VCD, CD, MD, videokasetlerde, bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemelerinde (toner, kartuş, şerit v.b) ile kişisel bakım / kozmetik malzemelerinde cayma hakkının kullanılabilmesi için mal/hizmetin ambalajının açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları şartı bulunmaktadır.

*Ücret iadesi; iade işlemleriniz onaylandıktan sonra kredi kartınıza / banka hesabınıza 3 iş günü içinde yapılmaktadır.
Ödeme işlemlerinin hesaba yansıma süresi bankalara göre farklılık gösterebilir.

Lütfen aşağıdaki bilgilendirme yazısını dikkatlice okuyun...

  • Bu sitede gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz.
  • Üreticiler ve İstanbul Bilişim ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü İstanbul Bilişim sorumluluk kabul etmez.
yükleniyor